reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Moja gin zakłada kartę ciąży jak potwierdza "żywą" ciążę - czyli musi być serduszko :)

Princeseczka - młode ziemniaczki.. mniam :)

Lilith - już pędzę na pw pisać Ci że wizytuje za tydzień :D
 
reklama
Marti - trzymam kciuki!!

dziewczyny nie mogę odszukać, jakoś w święta któraś z nas pisała że powtórzyła test i była słaba druga krecha (znaczy niewiele mocniejsza niż w pierwszych testach), co u niej??
 
Princesska - to nie infekcja, tylko ciąża ;) infekcja będzie jak będzie bardzo intensywny, bardziej brudny/żółty i oczywiście będzie piekło ;)
 
Tyle Was tu pisze, ze nie jestem w stanie pamietac co ktora napisala :p ja dopiero wstalam 1,5h temu, ale strasznie sie stresuje, bo mam taki apetyt, ze czuje, ze juz tyje a boje sie co bedzie za kilka tygodni, nie moge przestac jesc!! Wszystko w ogromnych ilosciach - chrupki, czekoladki, mieso, frytki, hamburgery, pizza, salatki, jajka!!! Help! [emoji24]

Trzymam kciuki za wizyty!! ;*


f2w39jcgdz0az452.png
 
Mam pytanie. Na zwolnieniu lekarskim w ciąży dostaje się 100% wynagrodzenia? Czy 80%? I czy jest to liczone od aktualnych zarobków czy z ostatniego roku?
Zwolnienie ciążowe to 100% liczone z ostatnich 12 miesięcy lub jeśli jesteś zatrudniona krócej liczony jest okres pracy u obecnego pracodawcy.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Gosia - to będziemy obie wielorybkami! :D Moje hasło przewodnie końca w sumie każdej ciąży to "Już wiem, czemu wieloryby same wypływają na brzeg! - bo JUŻ NIE DAJĄ RADY!!"
 
Do góry