reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ja wstalam o 10.30 wiec zle nie jest. Idziemy później do farmaceuty po krople ze sterydem bo dalej tak nie uciagniemy..

Emka jak u Was?

Wybaczcie, ze się dziś nie odniosę do tego co pisalyscie ale taka zjechana jestem, że Ciężko mi ogarnąć..
Na bieżąco powinno być lepiej..
 
reklama
Cześć dziewczyny. Powodzenia na dzisiejszych wizytach, bijących serduszek i dobrego samopoczucia, :) Gosia081145 juz chyba jakoś po?
Miłego, słonecznego dnia

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Teraz zastanawiam się, czemu tak długo czekaliśmy, bo chciałabym jak najszybciej je zobaczyć :) no i ogromnie się cieszę, że udało nam się akurat wtedy- wiecie, zadnego stresu ze sie STARAMY, niepokojow, ze sie nie udalo, tylko mila niespodzianka :) ja jestem z okolic Opola/Wroclawia, a Wy ?

Paula, wiem, ze poki co obawy sa bez sensu, tym bardziej, ze owu byla tez w innym terminie niz sie spodziewalam. Ale to sa takie wstreciuchy ktorych nie da sie po prostu wygonic z glowy. Takze odliczam do 14.

Wam tez wszystkim serdecznie gratuluje! To niesamowite, ze powstaja w nas nowe istoty !
 
reklama
Ufff, widać że już po świętach, znów ciężko nadążyć :p

Madzu witaj! :-)

Żana mnie też wzruszyła Twoja historia. Podziwiam, że się zdecydowalas wtedy na rozstanie, ja bym nie umiała.

Ja tez zazdroszczę Wam wizyt, ja mam dopiero za jakieś 3 tyg :-/

No właśnie, a macie założone karty ciąży? Bo w tamtej ciąży miałam od razu na pierwszej wizycie, a teraz nie mam... A to już 9 tc
 
Do góry