reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Tak, ale właśnie chodzi o to, że indywidualnie się do tego podchodzi. Jeśli czułaś się dobrze w pierwszej ciąży i była dziewczynka to teraz jak źle czujesz to powinien być chłopak.

Z kolei ja w pierwszej czułam się tak jak Ty super i był chłopak, to teraz jak źle się czuję to powinna być dziewczynka.
 
reklama
Cześć Wszystkim ! od paru dni przeglądam forum i wreszcie postanowiłam się zarejestrować. U mnie wg Usg dopiero 5 tydzień, choć idąc na wizytę nastawiałam się na serduszko (om 10.2.. a cykle mialam raczej ksiazkowe). Teraz przez to same nerwy,mimo tego, ze sie staram myslec pozytywnie. Objawy, ktore mam to delikatne uczucie rozpierania/pieczenia w podbrzuszu, dwa rozmiary stanika w gore i bardzo delikatne piersi, wiekszy apetyt. Praktycznie zero mdlosci- raczej sama je wymyslam. Czekam do14.04 na kolejna wizyte. To moja pierwsza ciaza, zmajstrowana za pierwszym podejsciem w czasie, kiedy wydawalo mi sie, ze okres plodny juz minal- na powaznie starania mielismy rozpoczac w tym miesiacu... ;)
 
Ech dziewczyny..noc masakra.. Mój mały taki chory.. Nie spaliśmy pół nocy i tym sposobem on jeszcze spi! Odsypia biedactwo moje.. Jestem wykonczona..

Trzymam kciuki za wizyty!!
Ta listę trzeba robić bo już połapać się nie idzie..
 
Palula no chciałabym teraz synka :) Wtedy przełamałabym tradycję od mojej mamy strony, bo... Moja mama ma 3 córki( ja mam jedną), jej siostra 3 córki(jej córka ma 2córki), kolejna siostra mamy ma 1 córkę i brat mamy też ma 1 córkę :) Tak więc moja babcia ma 8 wnuczek, 0 wnuków i 3 prawnuczki, 0 prawnuków :D
 
reklama
Hej dziewczyny :) dzieci w przedszkolu a ja mam mniej czasu niż wcześniej :D

Wczoraj cały dzień spędziliśmy na ogrodzie, świętowałam po swojemu szykując warzywnik :) dzieciarnia w tym czasie szalały tak że wieczorem byli wykończeni i przeszczęśliwi :) za to uwielbiam domy z ogrodem - swoboda "wybiegania" dzieci :)

Dzis poświąteczne zakupy, m.in. przeciwdeszczową kurtkę w Lidlu kupiłam .. no i eleganckie spodnie ciążowe, bo mam tylko jedne dżinsy a muszę w czwartek dobrze wyglądać..

Madzu - już Ci pisałam na drugim wątku, nie martw się samym pęcherzykiem, dzidzia musi urosnąć by ją było widać :) fajnie że udało się wam za pierwszym razem!

Moja śpi, to ja idę dalej działać :)
 
Do góry