reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
u mnie tez już spokój.

Makota, a w jakim sensie Ci ktoś 'asystuje' przy kąpaniu? Czego się boisz? No i ja na Twoim miejscu tez bym zmieniła pediatrę.
Ja kąpię sama i to dwóch na raz ;-)

Rozumiem, że mogłam zjeść ta nospę skoro żadna mnie nie skrzyczała? Bo zastanawiam się nad kolejną dawką, bo czuję, że będę mieć świetną noc. Już termofor przygotowałam nawet.
 
Eh, ucina mi posty - why? ??

edit:
Dobra, zalogowałam się do kompa!
Nie logowałam się na kompie do forum chyba z pół roku :p

Ale mam nadzieje że chociaż stąd mi nie utnie postów.
Nie wiecie czemu z apki na tel mi ucina? ktoś miał taki problem? No i przez to wyszło, ze jestem nie miła bo tylko o sobie pisze :p

Napisałam, ze na szczęście ktoś jeszcze kojarzy :D ulżyło mi, że mój post nie zostanie bez odpowiedzi :p hehe

A w pierwszym poście pisałam:
Że dla tych dziewczyn co mdliło to uwaga - bo panuje jakiś wirus grypożołądkowo podobny, w moim otoczeniu koleżanka z maluchem trafiła nawet do szpitala. Zdrowia życzę!

Pytałam o @ - wszystkie już dostały? któraś jeszcze bez?

Kąpiecie już dzieci w "dorosłej" wannie? któraż z Was używała wiaderka - jeszcze używa?

a i pytałam jeszcze czy któraś z Was używa pieluch wielorazowych? :D

Jeśli apka na tel nie zacznie działać to pewnie znów zginę na wieki :(
Ale Oliwia zaczęła nam pełzać i najfajniej jest dopełzać właśnie do komputera więc nie mogę z niego korzystać, z jej drzemka pozwala mi jedynie poćwiczyć i potem wziąć prysznic - choć to i tak nie zawsze :/
 
Ostatnia edycja:
Makota, ja też zrezygnowałam z najblizszej przychodni na taką o 30 min spaceru, a teraz, po kolejnej zmianie tyko samochód lub tramwaj mi zostaje. Ale spokój jaki odczuwam wiedząc ,że mogę zaufać jest bezcenny.
Ostatnio i tak korzystam głównie z wizyt domowych, ale mam przynajmniej wybór.

Skoro teściowa tak Cię wkurza to chyba średnia pomoc. Moja zawsze tylko zamieszanie robi.
Ostatnio jak sama jestem myję małego pod kranem, jak w szpitalu.:-) Szybciej, wanny nie muszę nosić ;-)

Chyba jednak z Wami zostanę jeszcze, skoro tak ładnie prosicie ;-) Dzieci już w lepszej formie to i czasu jakoś więcej.

No i synek zaczął jeść:surprised: mamy za sobą zupkę i deserek
 
Kasiuchna na pewno Elifit i ja bez @ i Mika chyba (?). Ja kąpie nadal w wiaderku, w dużej wannie u rodziców próbowałam, ale to nie ta frajda ;)

Mika fajnie że mały zaczął jeść:) może wcześniej nie był jego czas.

Tak sobie myślę po tej przygodzie ze zbokiem, że dobrze mieć przy sobie coś do obrony. Bo ten był nieszkodliwy, ale w sumie byłam sama i gdyby to był agresywny zbok to nie wiem czy bym umiała się obronić. No i ciężko się ucieka z wózkiem...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry wieczór, znowu nie miałam kiedy czytać. Jutro obiecuję się poprawić. Dzisiaj po kłótni z m. nie mam siły.
Undomiel co zs zbok? Jutro poczytam.
Ja niestety już po pierwszej miesiączce, niestety.
Do jutra dziewczyny.
 
Do góry