reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dziewczyny, melduję że jeszcze żyje. Byłam dziś u pani od laktacji. Kurczę, karmię piersią już 6,5 mca a tu takie jaja. Dowiedziałam się że prawdopodobnie będę mieć nawroty tych zastojów bo zrobiłam rzecz zakazana czyli masowałam ta chora pierś. Kurde! Okazuje się że broń Boże nie wolno masowac ani uciskać.
Zalecila mi lecytyne? Czy któraś z was (Graza?) Stosuje?
Przystawiam więc małego często. Temperatura na szczęście spadła ale pierś napitala ostro....
Ale będzie lepiej, prawda?
 
reklama
Pola pewnie, że będzie lepiej :)

Jestem padnięta dzisiaj :( a Młody ani myśli spać. Eh zbierałam go dzisiaj z podłogi pierdyliard razy. Chyba kask mu czas zakupić:eek:

Mam nadzieję wkrótce pójść spać, więc profilaktycznie mówię dobranoc :)
 
Cze dziewczyny co za dzień padam na twarz, Karol nadal nie zrobił kupki:(

Pola współczuję problemów z piersią, często masz zastoje?ja mam aktywny gruczoł mleczny w pasze:szok:przez to mam powiększony węzeł chłonny, był czas że go masowałam bo myślałam że to zastój, człowiek uczy się całe życie:rofl2:Pola wysłałam Ci wiadomość PW.
makota jak po wizycie?
Doti miłego wypoczynku.
Haust długie macie drzemki, też tak chce u nas 30 min czasami 1,5h ale jak siedzę i kołyszę:(
Lilla dzięki za kciuki, przydadzą się, współczuję nocek ja ostatnio schodzę z kapusty na rzecz żelowych okladów zawsze z nimi zasypiam. Lilla ja po karmieniu o 3 zabieram K do nas z jednej strony blokuję łóżko łóżeczkiem , kładę K ja śpię od jego strony za mną Mż. Z tym że K ma całą połówkę łóżka a my się gnieciemy we dwójkę. Ostatnio Mż prawie spadł. :zawstydzona/y:
KOrnela w kwestii mm się nie wypowiem.
Mika dzisiaj pierwszy dzień w pracy:D super że niania zaakceptowana.Dużo zdrówka dla Was.

Ja pierdziele jak mnie wkurza czasami moja druga połówka, czasami jego wyrzuty budzą we mnie mega jędzę. grrrrr
 
Ostatnia edycja:
Pola na bank będzie lepiej :tak:

Moja ma takie długie drzemki odkąd są tylko 2. Jak było więcej to też trwały po 20-40 min:tak:
 
Graza a ile nie robi? Owoce nie ruszyły? Czopek?

Pola będzie lepiej. A kapusty używasz? Masować to wiem że niet ale grać na pianinie jak najbardziej.

Kornela dziwne. Może dużej ilości nie toleruje jak marchewki moja.

Aru OBGRYZA paznokcie! :mad: powiedzcie że to faza i przejdzie :(
 
Elifit od zeszłego piątku:( do tej pory tylko na kp kupki co 3 - 4 dni, dzisiaj podałam gruszkę, zrobił ale coś wielkości paznokcia (sorki za szczegóły) czekam do jutra jak coś podam czopek:(
 
Elifit u Aru może być nerwowe albo z nudów. Moja Ola za to znów ma bunt...Ma sa kra! Dziś wyrzuciła na podłogę kanapkę i kopala ją nogą, bo była z serem... Potem wyrzuciła Zuzi zabawki, zaczęła rzucać się na łóżku, wiec w końcu zlapalam i siła Trzymałam, żeby się uspokoiła i krzywdy sobie nie zrobiła...po kapitulacji zjadła kanapki i poszła się bawić... Wczoraj za to była szopka przy usypianiu...codziennie coś, ale dziś to aż Zuzia się popłakała.
 
Moja Zuza też płacze gdy Aru piszczy lub wrzeszczy. Na szczęście rzadziej już teraz się to zdarza. Ola jakąś zmianę może w przedszkolu miała?
A z paznokciami to masz rację że z nudów. Myślę może mu posmarować czymś?
 
reklama
Do góry