reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Nie ogarniam z tą dwójką w domu :-)
Tusia - mam patelnię i jest MEGA solidna :-) a co do skazy to to też alergia :-D :-D :-D
Dzieciaczki zdrowieją - jupi :-)

Więcej nie pamiętam.
Rosyjskiego znam tylko podstawy z podstawówki :-)
 
reklama
Kobietki wpadam powiedzieć że żyjemy, podczytuje Was, Wiem że czas choróbsk więc dużo zdrówka dla Was i maluszków, K po szczepienie właśnie padł dostał atak wzdęć płacz straszny bączki aż powietrze wykręca, kupka była w piątek jak jutro nie zrobi dam czopek. Biorę sobie za pkt honoru doczytać Was jutro. Dobrej nocki dla wszystkich, ściskam.
 
Ka.Wo na Twoich fotach jak z katalogu nie ma przynajmniej balaganu :D

Brej nocy

Das spi po godzinie rzucania smokiem.

Umowilam chirurga, neurologa o gastrologa. Nfz pewnie nie lubi mojego dziecka...
 
Dzień dobry;)
Forum mi się zawiesiło, czy poważnie nikt tu już nie bywa w nocy? :eek:
Ka.wo to chciałam przeczytać.
Angelika półtora roku wytrzymały do tej pory, czy półtora roku wytrzymały i coś się z nimi stało? :eek:
Makota mojego dziecka też NFZ nie lubi. Dzisiaj pediatra, a w przyszłym tygodniu dermatolog i ortopeda;)
Tak mi się nie chce podnieść, że szok:confused: Młody już od godziny świruje na podłodze a ja siedzę pod kocem i udaję, że mnie nie ma;)

Kasia skok? A może zęby?
 
Najchętniej spałabym do siedemdziesiątej piątej ale mając dzieci tak się nie da więc mówię Wam dzień dobry.

Czy kupuje ktoś Naj? :p
Moja koleżanka tam jest, schudła mnóstwo kilo. Szok. Ale ale ja nie do końca wierzę że to tylko ćwiczenia i dieta u niej ;-)

Idę spać bo widzę że Oliwia przysypia. Mąż starszą do przedszkola zawozi.

Doczytam was później.

Zjadłabym jakąś jajecznicę na wypasie :-)
 
reklama
Oj Katka niestety się nie da. Kawę proponuję piszesz?
Nie czytam tego typu prasy, ale będę z Małym na spacerze to sobie w Kolporterze pooglądam;)
Ile to jest mnóstwo kilo?
Podejrzewasz, że doktor Szczyt brał udział w tej przemianie?

Angelika tak właśnie myślałam, że o to Ci chodziło, ale wolałam się upewnić;)
 
Do góry