reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ja właśnie mam wrażenie że mało gadam z córką. Ale ja nigdy nie byłam z tych gadatliwych.
Dobranoc mówię ja i króliczek
 

Załączniki

  • 1413403180298.jpg
    1413403180298.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 49
  • 1413403191221.jpg
    1413403191221.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Tez mamy podobne zabawy do was :) moj jeszcze lubi sluchac piosenek albo patrzec przez okno i obserwowac liscie ;) ogolnie duzo "zwiedzamy" i rozmawiamy.

Jagodka jak pony?odzyskane?

Ja nie bede nic mowic o spaniu...dzis bylo kiepsko.ale to zalezy chyba od dnia.a dzisiejsza.moze byla zalezna od szczepionki.no ale oststnio jak zasypial ok 23 to spal do 6-7.

Dziewczyny czy dzis bylyscie na tych bobookazjach na fb?wyslalam chec dolaczenia do grupy wczoraj i czekam i czekam i NIC :(

Dobranoc Lilla i Zola :)
 
Kopacz może akurat admina nie było? Czekaj cierpliwie
Pony w toku.. Klaudia oddala Amelce różdżkę i powiedziała, że chce, żeby oddała koniki. Okazało się, że Amelia zostawiła je w innej sali w jakimś pudle z zabawkami. Powiedziałam Dusi, żeby poprosiła jutro panią, żeby otworzyła tą salę i niech idą obie szukać tych kucyków ( nie wiem czy plan wypali, bo mało pań dużo dzieci ostatnio - pochorowały się kobitki)
Dobranoc Dziewczyny!
 
Makota, najlepszą zabawką dla mojego syna jest starsza siostra. Jak tylko jest w zasięgu wzroku młody ma banana na twarzy, a jak mu śpiewa albo cos opowiada to już pełnia szczęścia. Siedzą sobie tak i trzymają się za ręce.
Czasem się uszczypną lub podrapią, ale to drobnostka;-)
Poza tym jak u innych.

Czy Wasze dzieci ładują już wszystko do buzi?
Wydawało mi się,że to później będzie,ale już ruszył pełną parą. Rękawy są mokre, bluzki podciąga i ładuje do buzi, zabawki, pieluchy , kocyki też.

I jeszcze się nie obraca na plecy, ale za to coraz chętnie ćwiczy na brzuszku. Chyba mu się spodobało
 
Tak starszy brat to najlepsza zabawka nawet gdy smoczka zabiera albo palca w oko wsadzic. Moj starszak twierdzi, ze klusek posluguje sie jezykiem gugonskim a on jest ekspertem od tego jezyka i tylko on go zna. Tym samym musi mi wszystko tlumaczyc. Padlam.
 
U nas podobne zabawy jak u Jagodki, plus jeszcze mala uwielbia patrzec na rybki w akwarium.. A jak juz dopatrzy glonojada to pieje z radosci i rzuca sie po calym lezaczku:D no i godzinami moze wpatrywac sie w psa. Ostatnio zaczelam jej tez pokazywac obrazki z ksiazeczek dla dzieci, opowiadam co tam widze a ona patrzy i slucha z zaciekawieniem.

Kopacz ja jeszcze czekam na przyjecie mnie do grupy, a tez wczoraj wyslalam.

Lilla, Zolka na tych fotach wyglada przeslodko.

Mika, u nas to samo. Rekawy oslinione po same pachy, laduje wszystko do buzi co ma w zasiegu reki, a jak nic takiego nie ma to sama piastke pcha.
Ostatnio mnie zadziwila, bo probowala dwie piastki wlozyc do buzi. No hola, hola:D bez przesady! :D

Zdjecie profilowe zmieniacie w appce? Czy normalnie na kompie? Ja probowalam juz dawno w appce i nic tego:/ a nie pamietam kiedy Was czytalam z laptopem:/
 
Ostatnia edycja:
Miałam plan by położyć się dziś wcześniej i doopa :p teraz dopiero ległam a jutro będę narzekać :-)

Mama B. - Specjalnie komputer włączyłam by zmienić profilowe i suwaczki. Z komórki nie wiem jak to zrobić choć głównie z niej korzystam.

Gosia - noo mają chłopaki swój wspólny język ;-) a ty się matka dokształcić musisz :-D

Mika - moja też piąstkę lub paluchy do buzi ładuje. Przedmiotów nie próbuje bo to jeszcze nie ten etap u nas. Ale w najbliższym czasie to się pewnie zmieni i będzie smakować wszystko co znajdzie się w zasięgu ręki i buzi ;-)
Z tym okresem nie ma reguły. Współczuję :-( choć chyba lepiej że jest :p
Ciekawe kiedy u mnie się pojawi. Nie tęsknię za nim!

Jagódka - ciekawa jestem jaki będzie finał z tymi kucykami. Pewne jest że one wrócą do prawowitej właścicielki, tylko jak i kiedy ;-)

Lilla - a wyglądasz mi na wygadaną, aż nie wierzę że mogłabyś być małomówna :-)
Króliczek fajny :-)

Chciałam każdej coś napisać aaale oczy musiałabym trzymać na zapałkach. A więc dobranoc mówię!!!
 
Tak starszy brat to najlepsza zabawka nawet gdy smoczka zabiera albo palca w oko wsadzic. Moj starszak twierdzi, ze klusek posluguje sie jezykiem gugonskim a on jest ekspertem od tego jezyka i tylko on go zna. Tym samym musi mi wszystko tlumaczyc. Padlam.

GiB dzieci masz genialne!

Mamo Bobasa w aplikacji zmieniłam profilowe. Jak na dałam radę ty też to ogarniesz.

Katka bo ja małomówna jestem, ale jak coś powiem to już powiem :) Nie umiem potoku słów z siebie wystrzelić i gadać na okrętkę o niczym.
 
reklama
Gosia, gugonski powiadasz? Ciesz sie zatem, ze masz eksperta! :tak:

Ja mam od wczoraj przerypane...

Ok 18 ryk, ale tak jest codziennie. Ledwo go trzymam w tym amoku - taka ma sile... Zasnal w koszuli i spodniach po imprezie. Mysle sobie - niewygodnie... Zdjelam koszule na spiocha, ubralam kaftanik i luzne polspiochy - spi.

18:30 cyc - spi.

19:30 wrzask. Chce go kapac, przed kapiela daje cyca - spi.

20 - zmieniam pieluche na lepsza, bo juz pewnie spi na noc.

Od 21 do teraz mialam chyba ze 100 karmien... Pokasluje i ma katar - nie wiem czy isc do lekarza :/
 
Do góry