reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Nosz k****. Chyba zaczyna się @. To już???????????:wściekła/y:

Z córką karmienie szło gorzej a nie miałam 6 msc.
No zła jestem.
Chyba nie można mieć na tym etapie plamienia z innego powodu?
 
reklama
kapusta drobno posiekana, por, marchewka drobno starta, papryka roznokolorowa. W sumie to ja dodaje co akurat jest w domu. Plus kurczak drobne kostki lub shoarma (gotowa ze sklepu). Teraz zrobilam z ryżem brązowym a ostatnio z makaronem z zupek chińskich. zalalam wodą makaron z przyprawami tylko żeby spuchl i dodałam do warzyw i kurczaka. moj mąż woli z makaronem.

Ja też wrzucam co mam. Dodatkowo zawsze chińskie przyprawy. Właśnie jem ryż brązowy kurczak cukinia papryka pomidory. Wszystko polane olejem sezamowym i słodkim chili.
Ten makaron muszę dorwać z zupek.
 
Makota, Zola to stara wyga już :) Jedna z najstarszych na forum.

Pytanie: jak się bawicie z maluszkami?

Elifit naprawdę super smakuje. Tylko najpierw pomieszaj makaron, a potem całość przyprawiaj bo te przyprawy z zupek chiskich ostre są.
 
Ostatnia edycja:
Lilla My- bawimy sie roznie- malutki uwielbia jak schylam sie nad nim i smyram go glowa po brzuszku, obserwuje moj kucyk, probuje go lapac:), glaskam go po polikach a potem jego raczkami moja buzie i tez go to bawi zawsze, duzo lezy na macie i lapie, traca maskotki, pod karuzela. Ogolnie duzo gadamy ze soba- najpierw ja cos mowie a potem on i tak czasem godzine gadamy:) Ja wydaje rozne dzwieki i albo go smiesza albo robi wielkie oczy i zastanawia sie co ta matka robi:)))))))
Chodzimy czesto do lustra w lazience i caluje go po polikach a ten sie smieje do swojego odbicia:)

Czekam na Wasze odp to moze cos nowego wprowadzimy............
 
Ja bawie sie w: a kuku! Jak Das lezy w lozeczku, albo z pieluszka.
Baaaaardzo duzo spiewam i wtedy poruszam Adasia - np z plecow na boczki jak spiewam: gdzie jest ta ulica..., albo chodzimy i spiewam' waska sciezka, przez ogrodek idzie sobie krasnoludek...
Podchodzimy do lustra
Pukamy raczka lub czyms w stol

Jeszcze taka zabawa, w ktorej zasladuje dzwiek i jazde autem, traktorem, motorem i samolotem

Das za to czyta w myslach. Budzi sie gdy ja szykuje sie na drzemke
 
Jak się bawimy? Dużo gadamy, nawet bardzo dużo, pokazuję Adasiowi zabawki, szeleszczę, grzechoczę, chroboczę, pipczę. Wydaje głupie dźwięki paszczą, robię głupie miny. Pokazuję Adasiowi różne faktury materiałów, dotykam nimi rączek. Oglądamy się w lustrze i oglądamy zabawki Klaudii (pokój pęka w szwach od kolorowych pluszaków). Robimy rowerek nóżkami, na przewijaku całuję stópki i brzuszek przy zmianie pieluszki. Oprócz tego mata i leżaczek. Próbowałam a ku ku, ale Adaś nie kuma cza-czy jeszcze, za wcześnie chyba jest.
 
reklama
Do góry