reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Tak właśnie myślę, że to skok rozwojowy był :tak: tylko nie wiem czemu - myślałam (miałam nadzieję), że to ze 2 dni potrwa, a nie cały tydzień ;-) Kurcze już nie pamiętam jak to z Matim było - wniosek 1 - kiepskie chwile z macierzyństwa szybko się zapomina :-)
 
No i mąż zadzwonił na komórkę do tego ortopedy, do którego termin prywatnie byl tak odległy, wyjaśnił sprawę i gość powiedział, że jutro o 18 bez problemu nas przyjmie a baba w rejestracji mówiła mi ze nie ma szans wczesniej. Oby tylko było w porzadku z tymi bioderkami............
 
Kto tu się chwalił, że się wybiera na warsztaty chustowe w tym tygodniu? Moja pamięć niestety ogarnęła, że ktoś się chwalił i proponował, że może mi pomóc. :what::what::)
 
Tusiaczek ja mam isc w czwartek tylko czekam czy mi potwierdzą, ale jeśli nie to i tak w przyszlym tyg się zapisze na konsultacje.

U mnie na wypisie usg do 4 tyg ale nie było miejsc, więc się zapisalam w 5tyg
 
mi kazali iśc 5-6tydz. ide dokładnie jak mały skończy 6tyg. prywatnie. na nfz terminy na koniec października..... to przed porodem musiałabym się zarejestrować.
 
My na wypisie mieliśmy w pierwszym miesiącu kontrolę u ortopedy, byliśmy jak dzieci skończyły 3 tygodnie. Następna wizyta po 8 tygodniach. Z Manią też byłam na drugiej wizycie kontrolnej.
 
reklama
Do góry