reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

A ja standardowo, bezposrednio po karmieniu, czuwam chwilke, zeby w spokoju zasnac i spac do 4, a pozniej meczyc sie z kupami...

Elifit - pytalam, bo zapisala mi go pediatra. Nie kupilam tego ,bo w aptece poradzili mi odczekac. W necie czytalam dobre opinie, a na forum zadna nie chwalila sie, ze posiada. Moze u ktorejs sie to sprawdzi. U nas zbyt luzne kupy.

Przypomnialo mi sie - mialam napisac, ze mielismy miec szczepienie 12.08, ale Adas w kiepskiej kondycji wiec przekladamy
 
reklama
Też tu jestem, ostatnio nie pisałam kilka dni na nocnej wiec się melduje. Narasta we mnie mega wkur*a rozsiana. Nie będę się tu rozwodzić nad własnym samopoczuciem, ale przyznam że Szału nie ma.
 
Moja Zolka teraz zasnąć nie chciala, ale dalam smoczka i ciumkajac zamknęła oczka. Mi tez się zamykają wiec postaram się zasnąć. Mije dziecko steka zanim zasnie. wasze tez tak mają?

Też, zawsze kładę i czuwam dopiero jak przestaje go słyszeć to zasypiam:)

Karmienie numer dwa i idziemy spać. Do zobaczenia w normalnej0porze:)
 
Hejka dziewczyny
Moja Julcia zwija się bidulka. Uwalnia gazy, jakaś masakra jak ona cierpi z tego powodu. Nie mamy jak wyjśc bo jest mega burza i ulewa(tak juz całą noc)a poszłybysmy do apteki po jakiś specyfik dla niej , na jej brzuszek. Wczoraj położna kazała Nam kupić Sab Simplex.Nie wiem czy słyszałyście coś o tym? Dodam, ze mieszkam w Niemczech.
pozdrawiam
 
Makota- Na prawde mi przykro.. Powiem Ci ze mnie przez te ciagle noszenie podpasek w pologu czasami cos zaswedzi TAM.. Tez sie boje ze to moze byc poczatek grzybicy.. Wczoraj zastosaowalam juz Tatum Rosa(podmylam sie nim) zapobiegawczo. Ehh mam andzieje ze u Ciebie dzis bedzie lepiej.. Caluje Was:*
 
Aga u mnie też całą noc (od ok 21) lało, grzmiało i błyskało.

Sab simplex jest znany tu na forum, szczególnie ten niemiecki, ale nie wiem jakie są prawdziwe efekty bo nie stosowałam.


Dzien dobry, po burzy wychodzzi slonce iwec dzien musi dzisiaj byc ladny :)
 
Jam mam czeski Sab simplex i nie pomaga.:no:
Emyly - u mnie to samo, ale na szczęście już mam zamówiony termin na NFZ
Michalina skoro działa to fajnie, u mnie nawet odbicie, czy stękanie na kupkę powoduje ulanie:confused2:
Noc ok. Pobudka o 1, 4, (6 na pierdziochy, ale dałam smoka i zasnął) i o 7. Teraz nakarmiony leży i rzyga:sorry2:, ale przynajmniej nie płacze. Nie dałam mu zagęszczacza przez noc, bo jednak chcę jak najmniej tego w niego pakować, bardzo rozluźniła nam się po nim kupka. W ogóle wymyśliłam, że odstawię espumisan, delicol i zostawię tylko probiotyk i witaminy i zobaczymy jak to będzie.. Kupiłam sobie wczoraj kawę zbożową - zawsze to jakaś odmiana od wody i lurowatej herbaty - bo nic innego nie piję.:sorry:
U mnie od wczorajszego wieczora leje, temperatura wreszcie do życia, może cycki odpoczną;-) Mogłoby na chwilę przerwać, bo na dwór chciałam wyjść z dziećmi.
 
reklama
U nas nie leje. Max jest 26st, ale taka duchota, ze sie pot po d.... leje..
Dziewczynki uzywacie witd. I k w kapsulkach czy kropelkach? Ja widzialaj rozne kombinacje, nawet d i k razem. Strasznie nie lubie kapsulek...
 
Do góry