reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Darunia - super ogarnięta babka z Ciebie. Też czasem muszę zostawić płaczące dziecko w łóżeczku i gonić za starszakiem, innego wyjścia nie ma a krzywda się nie dzieje.

Michalina - w pierwszym badaniu w szpitalu wyszło coś nie tak z jednym uszkiem. Przy czym w 90% to zazwyczaj wody płodowe jeszcze ale kazali sprawdzić. Trzeba szukać prywatnie, tylko cholibka po co płaci się te składki na doktorów
 
reklama
Nie pamietam gdzie skonczylam :/

Jagodka - tez mam wrazenie, ze w ciagu dnia tylko karmie i uspakajam, albo pomagam w robieniu kupy. W nocy Adas najada sie doslownie w 5 min. Odbicie, pielucha, tulenie i po max 20 min spi. W dzien praktycznie nie spi. Kiedys emyly odpisala na mojego posta w ktorym zalilam sie, ze adas spal w sumie 40: ale spioch. Moja Jagodka spi 15 godzin z przerwami na jedzenie :p

Catsun - jedziemy na tym samym wozku. Ja co prawda z anemii wyszlam, ale mam np grzybice. Polog skonczony, a mi ciagle cos dokucza... Jeszcze dzieciak ma nietolerancje laktozy...

Darunia - swietnie sobie radzisz. Mania jest w wieku mojej siostrzenicy i ona tez zajmuje sie sama soba jesli np moja siostra zajmuje sie chwilke Adasiem i jest bardzo pomocna i troskliwa

Adas dostal bobotic i strasznie pierdzi. Chyba sie przez to nie wyspi :baffled: ja tez...

Ps.,stosowala ktoras debridat?
 
Alez mialam popoludnie i wieczor! Mloda od 13 krzyczala, plakala, ciągle na rękach... myślałam, że padne. Ola też się poplakala, bo chciała, żeby się nią zająć też... o 21 z minutami padły obie. Nie wiem co Zuzi bylo-brzuszek miękki, ale preżyła sie, ze 3 kupy poszły. Dostała biogaje i espumisan, baki strzelala że ho ho. Ale smutna była, dopiero wieczorem przeszło jej trochę, a w dzień non stop przy cudu, godzina przerwy jedynie była...

Pisze z męża telefonu, zainstalowałam apke i nie mogę się połapać, u mnie inaczej to wygląda...więc idę spać, bo mój tel robi właśnie za router więc nie mogę go wziąć...
 
Ja też jestem zawsze prawie czytam ale pisać nie mam przeważnie czasu bo nakarmie młodego u śpię. Kto powiedział ze karmienie piersią jest tanie , później operacja cyckow zeby wyglądały jako tako to troszke większy koszt he
 
reklama
Do góry