reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Jak już sobie przysnęłam (a przynajmniej tak mi się wydaje) to Natalka rozpoczęła podróżowanie :-)
Pamiętam że w pierwszej ciąży też miałam bezsenne nocki.


Pola- wszystkiego najjjlepszego z okazji 1 miesiąca życia dla twojego Maluszka!


Lilla - bar mleczny amsterdam - dobre, dobre :-D
 
reklama
Hej nocna zmiano. Moja córka uraczyla mnie 3 h snu i teraz się stołujemy ;) coś mi tu kwęka mam nadzieje że uśnie.

Pola gratki z okazji ukończenia 4 tygodni. Twoje dziecko już oficjalnie jest niemowlęciem :)

Lilla kupy na piersi może nie być nawet i tydzień choć dla mnie to zbyt długo byłoby na psyche ;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Widzę, ze nocna zmiana działa :-):-):-)
Ja wstałam poczytac na necie o poczatkach porodu(czytałam pewnie to juz setki razy no ale teraz tak na serio, hihi)
Coś mi się wydaje, że w nocy sączą i sączyły mi sie delikatnie wody(moja bielizna jest mokrawa). Ciekawe czy to już to.Poczekam jeszcze trochę i zobaczymy. Akurat na 10:00 mam umówioną wizytę, no chyba, ze wcześniej chluśnie ze mnie....
Trzymajcie kciuki :-):-):-)
 
Lilla, jesli Luśka sie bie pręży i nie kwęka to ja bym poczekała.
Robisz masaże brzuszka? Myślałaś moze o probiotyku?
Jak czesto używasz katetera?

Aga, kciuki zacisniete :) jesli to wody to urodzisz rachu ciach.
 
Deszcz pada:):):) jest chłodno i mokro no i super ♥ bar został otwarty, mój stały klient nie pił prawie cztery godziny więc się nie dziwię że się awanturowal, ładnie już musiało suszyć:thumbup:
No i zapomniałam co komu miałam:banghead: rano jak dojde do siebie to odpisze, póki co czekam na zamknięcie wodopoju i idę spać
 
Hej w końcu i mi się udało zawitac. Jula zjadła odlozylam do łóżka a!e cos marudzi zobaczymy co to będzie.
Aga powodzenia kciuki :)
Bellina Michalina fajnie ze dobrze się czujecie na koncowce
 
reklama
witam i dwupakiem jestem!

od wczoraj boli mnie głowa.. i nie popuszcza.. daję sobie jeszcze 2h, ale potem już w ruch apap bo nie lubię się męczyć.

OŚWIADCZAM, ŻE MOJA LODÓWKA LŚNI.
;)

Dzisiaj chyba zacznę ogarniać okna "po sztuce", co by nie przesadzić.
I zniosę ze strychu mój step, zamiast chodzić po schodach, puszczę mjuzik i zrobię sobie układ. Ciekawe ile minut pociagnę heh.

U nas leje.. w sumie spox, powietrze się zrobiło do oddychania.

Z newsów, teściowa postanowiła zabrać wnuczki (moje dzieci! ;)) do siebie na wieś na 2 tygodnie.. od 4 sierpnia!
Dziewczyny się super cieszą, ja się trochę obawiam, ale myślę, że będzie im tam fajnie..przedszkole zamkniete
na sierpień więc trzeba je ogarnąć.. chciałabym tylko, żeby parę dni pobyły z bratem, a tu jeszcze szpital x dni przede mną.
Także synu, nie ma czasu, proszę wyjść, mama do Ciebie mówi.
;)

mówię, do męża, co by junior wyszedł, bo za chwilę go dołem nie przepcham.. a on mi na to, eee tam, moje koleżanki to nawet 4,5kg rodziły.
..a ja mu na to, że nie z nimi będzie potem seksa uprawiał ;)

..zapomniałam jeszcze dodać, że moja gin wspaniałomyślnie zaproponowała mi zabiegi laserowe, gdybym miała po porodzie dyskomfort z nietrzymaniem moczu
albo za luźną pochwę ;)
nie ma to jak pozytywne nastawienie ;)

ok, zmykam budzić moje księżniczki i powoli się trzeba zbierać do pracy... a potem stajemy na głowie co by rodzić ;)

kciukasy za dwupaki, owocnych karmień i ładnych kup dla mamusiek!
 
Do góry