reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

moje dziecko dostaje szajby gdy je wkladam do łóżeczka :/ nakarmiona, czysta pielucha i wierci się jakby miała owsiki.

edit : dodam że przysypia, nawet bez sutka w ustach, dopóki mam klape otwartą, jak yylko zamkne i nie czuje juz tym swoim noskiem cycka to się zaczyna dziki szal.

Edit2: oczy jak 5zl i spac nie ma zamiaru. dolina okropna

U nas to samo... Kazdej nocy...

Widzialyscie kiedys fontannę z kupy? Jesli nie to zapraszam do mnie. Tymek przed chwila tak obsral pol pokoju łącznie ze mną, że az zaczęłam krzyczeć "pomocy" :)))))))
Ufajdany jest fotel, ktory stoi 1,5 metra od przewijaka, podłoga, mój brzuch i moje majtki, przewijak i wsZysyko co na nim.
Po ogarnięciu zamieszania stwierdzam ze jednak bardzo sie ciesze z tego kupancza :)))

Ja widzialam juz 3 takie fontanny... Zadnej nie wylapalam... Moj nakupal mi do organizera :o musze go koniecznie wyprac, ale ostatnio na nic nie mam czasu...

Jak maly spi, ja tez staram sie spac. Poza tym wtedy jem, myje sie itd i jezeli nikt mi go nie popilnuje przez pare godzinek to nie daje rady sprzatnac...

Michalina - Ty mnie chyba pytalas 10 dni temu skad mam swoja laktarorke - byla w szpitalu i zapraszala do swojej poradni. Zadzwonilam, umowilam sie, a teraz zycia sobie bez niej nie wyobrazam :p
 
reklama
Zapomnialam wczoraj dołączyć do klubu zirytowanych pytaniem "urodziłaś już?" M też już to irytuje, w końcu też odczuł jak to jest jak ludzie zadają głupie pytania. Odpowiadamy że urodziłam miesiąc temu ale utrzymujemy to w ścisłej tajemnicy przed światem i prosimy o dyskrecję ;)

Hmm może trafi się wam zdolne dziecko i wcześniej pójdzie do szkoły :p ale nie popelnijcie błędu i nie przenoście dziecia jak już w środowisko wejdzie bo to nic fajnego.

Ciekawe czy u nas działa taka poradnia, musiałabym poszukać.

To moje dziecko ewidentnie na lwa czeka ;) dzisiaj tatuś zrobił jej kazanie że on już chce iść na urlop. Oby doktor miał dla nas dobre wieści. Faktycznie ta końcówka powoli nam idzie :)
 
Witam sie na nocnej zmianie. Mam wrażenie ze Tymek nie dojada....
O 20 pojadl solidnie ale nie zasnął. Podobnie jak u Lilly, oczy jak 5 zł i dziki szał. Potem o 21 go jeszcze przystawilam to z nerwami poszarpał cyca przez 2 min i zaczął sie płacz. Oddałam go wiec mężowi i nie wiem co dalej bo zasnelam... No o kolejna porcja jedzenia dopiero o 1:30. Ciekawe jak tam waga? Z desperacji chyba kupie wagę i sama zaczne go ważyć.

Lilla, zasnęła w końcu Lusia?

Kurcze, juz go chciałam odłożyć do łóżeczka Bo ślicznie śpi na cycu ale wlasnie walnął taka kupę (hurra!!:)) ze musze go jednak przebrać najpierw. A boje sie ze sie rozbudzi i ze mu sie uleje.

Kupiłam dzis probiotyk w kropelkach i nawet podalam Tymkowi. Z dozowaniem tylko kiepsko bo nie wiem ile kropelek wpadło do buzi. Wiem tylko ze poza buzie wylało sie sporo.

Ja bym podawała probiotyk, bo tak robiłam przy Mikołaju. Nam służyła Biogaja. Teraz nie wiem jakie są na rynku. Jaki kupiłaś?

Widzialyscie kiedys fontannę z kupy? Jesli nie to zapraszam do mnie. Tymek przed chwila tak obsral pol pokoju łącznie ze mną, że az zaczęłam krzyczeć "pomocy" :)))))))
Ufajdany jest fotel, ktory stoi 1,5 metra od przewijaka, podłoga, mój brzuch i moje majtki, przewijak i wsZysyko co na nim.
Po ogarnięciu zamieszania stwierdzam ze jednak bardzo sie ciesze z tego kupancza :)))

Załączyła mi się wyobraźnia hehehe Wszystko przede mną :-D

Pola, haha :) to na dobre rozpoczecie dnia :D
zdolne dziecko masz :)

U nas 1 pobudka i karmienie od polnocy. Wyspalam sie, nie poiwem, mimo, ze z 11-latkiem w nogach, bo w nocy pijawke ujrzal ;)

Ile Twoi starsi chłopcy mają lat? Jeden 11, a drugi? Ostatnio się zastanawiałam i zapomniałam zapytać.

witajcie
..no nic się nie wydarzyło od wczoraj ;)
dzisiaj mam imieniny ;) może młody zrobi mi prezent..? a może nie? skoro nocą nic nie było.. ;) zawsze na wieczór jestem
podekscytowana, a dzień to raczej "czekanie na wieczór" ;) no ale może syn mnie zaskoczy.

od nocy wt/śr na świat przychodzą małe LWY :D

ja skończyłam 39tc i zaczynam 40 ehhhh...


lui85 super, że wszystko tak dobrze się układa, dzieć grzeczny jeden i drugi, a mąż się spisał :) oby tak dalej!

Kum z tym termometrem, to wkłada się do delikatnie w odbyt i jakby "zakreśla" kółeczka.. ale trzeba uważać, zeby dzieć
nie bącnął nóżkami i tułowiem, zeby dalej nie poszło.. jest to metoda DORAŹNA do rzadkiego stosowania, żeby nie rozluźnić
zwieraczy odbytu...
również polecam czopek glicerynowy dla dzieci (jest mniejszy), też doraźnie.

ninja pamiętaj, że to że jesteś daleko w lesie nie oznacza, że za 5 min nie zacznie się poród ;P kciukasy!!!
głowa do góry.

bellina ja bym złożyła te becikowe.. 1000 piechotą nie chodzi, a same pampersiaki pożerają niebotyczne kwoty... szczepienia etc.

michalina KCIUKASY ZA WIZYTĘ :) i może zły dotyk...? :D

karola z tą wagą to faktycznie trochę mało.. ok 200g/tydzien to taka norma... ale nie przejmuj się tylko dzielnie cycuj!

Undomiel7 nie bój patologii,będzie dobrze... ja mam iść 7 dni po terminie.. też bym wolała nie, ale jak nam sie
tam zasznurowało na maxa to same nic nie poradzimy.
Mnie wkurza, że w necie można znaleźć tyyyyle przypadków rozwiązywania ciąży przy cukrzycy od 36 tc, a u mnie się chowa i chowa ;)
no i akcja z 31 tc.. tzn cieszę się że wyciszyli, ale bez jaj ;) mógłby wyleźć leniuszek.

a mój mąż jutro ma mianowanie.. ma trzymać sztandar i dobrze wyglądać ;) i ciekawe, czy dotrwamy ;) po mojemu i tak może jechać
na uroczystość, jakoś nie widzę żeby się działo...

ja z porodem obstawiam jednak VENUS, NINJE lub UNDOMIEL.. no chyba, że będę mieć rozwarcie to w środę strzelę sobie taki masaż życia, że do czwartku urodzę ;)

a skoro mówicie, że nie można rodzić, gdy wszystko niegotowe, to deklaruje, że umyję dzisiaj tą LODÓWKĘ AAAAAAaaaaaaa !!!!
;)

Pola dobrze wiedzieć ile kropelek się daje.. najlepiej nakapać na sylikonową łyżeczkę (taką mięciutką) i podawać do paszczy łyżeczką..

Wszystkiego najlepszego :-) Ja też chciałabym lwiątko!

Zapomnialam wczoraj dołączyć do klubu zirytowanych pytaniem "urodziłaś już?" M też już to irytuje, w końcu też odczuł jak to jest jak ludzie zadają głupie pytania. Odpowiadamy że urodziłam miesiąc temu ale utrzymujemy to w ścisłej tajemnicy przed światem i prosimy o dyskrecję ;)

Hmm może trafi się wam zdolne dziecko i wcześniej pójdzie do szkoły :p ale nie popelnijcie błędu i nie przenoście dziecia jak już w środowisko wejdzie bo to nic fajnego.

Ciekawe czy u nas działa taka poradnia, musiałabym poszukać.

To moje dziecko ewidentnie na lwa czeka ;) dzisiaj tatuś zrobił jej kazanie że on już chce iść na urlop. Oby doktor miał dla nas dobre wieści. Faktycznie ta końcówka powoli nam idzie :)

Wczoraj wyszłam do sklepu to już sąsiadka mnie dopadła "o jeszcze dzieciątko nie chce wyjść?" A ja nie skomentowałam, ale sobie pomyślałam: wyszlo tylko brzuc mi został od żarcia :-p

Od rana mnie przeczyściło, ale to z nerwów :-( Nawet nie wiem o której mnie przyjmie gin, bo nie jestem zapisana, miałam już urodzić, a nie jeszcze iśc na wizytę :-( Już mnie nie bawi oglądanie młodego na usg, czas najwyższy, żeby nam się ujawnił w realu!!:tak:
 
hej dziewczyny! dawno mnie nie bylo bo 15 lipca urodzilam:-) dokładnie w 37 tygodniu i 6 dniu ciazy. Nagle o 3 w nocy odeszly mi wody, do szpitala dojechalam przed 5, kolo 7 zaczely sie skurcze a po 9 Bartek był na swiecie- 3100g, 51 cm, 10 pkt. Mały jest sliczny a ja jestem chyba najszczesliwsza mama na swiecie:-D
A teraz mam pytanie jak ubieralyscie swoje kilkudniowe maluszki na spacery?
 
Kornela - dawno brakowało tu takich wieści :-) gratulacje!

Aha Bellina pytałaś o swędzenie. Dalej jest kijowo ale pomagam sobie masażami ciała. Ale mi ta cała chemia nie służy, zawsze jak coś naniosę na ciało to się świąd zmaga. Nawet w uszach jestem podrapana. Ale teraz jest ten okres, że swędzi ale do wytrzymania. Najgorsze są dni kiedy swędzi tak na maksa.

Jeszcze coś miałam komuś odpisać ale zapomniałam jak wstawałam z łóżka.

Brzuch mnie z nerwów boli :baffled: idę się umyć i zmykam. Odezwę się popołudniu.
 
Dzień dobry, mojemu synkowi wizja patologii nie straszna, więc nadal 2w1 :)

Trzymam kciuki za wizyty Venus i Michalina!!!

Nocna zmiano jak Was czytam to się boję tego co przede mną. Problemów z cycem i najadaniem, kupa i niechęcią do łożeczka. Podziwiam Was, ale się boję bo to wszystko takie niejasne i trudne. Czujecie się wyczerpane?
 
reklama
Kornelia - gratuluje:-) chyba spoko wspominasz porod? Nie bylo strasznie? Ja ubieram pajaca, bluze, czapeczke i okrywam kocem. Wychodzimy kolo 18 kiedy jest juz chlodniej. Poza tym u mnie zawsze wieje.

Undomiel - ja to mialam chyba szok poporodowy :/ teraz wkurzam sie, gdy nie wiem o co chodzi malemu, wkurza mnie cycowanie, a najbardziej wkurza mnie M. Meczy mnie, ze nie moge dluzej pospac i bola mnie plecy, ale poza tym jestem szczesliwa. Miesiac za nami :p
 
Do góry