reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

kornela123 - ja tak miałam w piątek, noc z piatku na sobotę i sobotę i nadal nic :-):-):-):-):-)Także spokojnie obserwuj, pewnie to te przepowiadajace :happy::happy::happy:
 
reklama
No nie sa regularne ale coraz bardziej bolesne. Nic będę obserwować. Pytalam cie wczoraj jagodka ale moze nie zauwazylas bedziesz rodzic w lublinie.?
 
Kornela napewno tych oznaczajacych porod nie przegapisz... beda sie nasilac. Ja pojade dopiero do szpitala jak skurcze beda typu " o k&%$#a mać" ;)
 
Sokoja - nie ma sprawy jeśli będę umiała pomóc to na pewno pomogę :tak:
ps na goleniu kota znamy się wszystkie po równo :-D
 
Kornela - te skurcze porodowe są zdecydowanie nie do przeoczenia... szczególnie kiedy przybierają na sile...
Doti - gratuluję! słuszny chłop
 
Dziewczyny czy to skurcze przepowiadajace? Rano zaczął mocno bolec mnie brzuch i 2 godziny nie mijalo. Wzięłam prysznic i wszystko oslablo a teraz znowu sie to zaczyna ten bol raz slabszy,raz mocniejszy. W dodatku promieniuje do nóg i zalewa mnie wprost biala wydzielina. Czasem odczuwam tez klucie w kroczu. Pozdrawiam kolejna szczesliwa namusie.
Moze cos sie zaczyna... obserwuj sie i jak skurcze bede regularne i coraz czestsze to bedzie znaczylo, ze to to juz.
Kciuki, zeby sie rozkrecilo.
 
Hehe pewnie macie racje,ale dziwne ze pi leku rozkurczowym tez sie te bole utrzymuja. W dodatku mnie przeczyscilo wlasnie. A ktorym szpitaku w lublinie? Bo ja tez tam brde rodzic.
 
Mnie czyściło przez półtora tygodnia i nic.. A w którym Ty jesteś tygodniu (załóż sobie suwaczek), że leki rozkurczowe bierzesz? Rodzę w wojewódzkim.
 
reklama
Zaczelam 37 tydzien a lek to aspargin ktory lykam na serce do 38 tyg ciazy. Nie jest to typowo rozkurczowy ale gin mowil ze dziala tez na macice ale ja tam nie wiem. Ale ja mam suwaczek i widze go a wy nie? To dziwne. To zapewne przepowiadajace bo sa za lagodne jak na porodowe
 
Do góry