reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Teraz widzę Twój suwaczek.:tak: A Ty gdzie masz zamiar rodzić, jesteś z Lublina czy okolic? Aspargin działa też na macicę, przecież to normalny mięsień, tak jak i serce:tak: Całą pierwszą ciążę go brałam;-)
 
reklama
Ja bede rodzic na jaczewskiego bo tam mialam kardiologa i on stwierdzil ze w klinuce tam bedzie najlepiej bo u mnie przy porodzie musi byc kardiolog i monitoring ekg. Mam do lublina prawie 70km wiec kawalek.
 
Hej :)

Kornela ja mam takie bóle od piątku. Po nospie nie zawsze przechodzą (brałam jak musiałam być na funkcji), to już jej nawet nie biorę. No i też więcej wydzieliny. Obstawiam szyjkę, też przez to kłucie. Zobaczymy co mi lekarz w piątek na wizycie powie. A goni do kibelka to mnie codziennie po kilka razy od tygodnia jak nic :-p
Jagódko Kornela ma suwaczek, przynajmniej ja go widzę.

Jagódka a dlaczego Ty tak zawiodłaś lekarza i nie obudziłaś go o tej 3 w nocy? ;-) A tak serio serio to powodzenia, co by się to niebawem ruszyło.

Karola trzymam kciuki mocno zaciśnięte. Niezła z Ciebie agentka. Ale super, że córcia taka posłuszna, oby tak zostało :-D

Małgorzatkar to powodzenia w domku z malutką. Ale Ty weteranka, to dasz radę bez mamy ;-)

Castun a co to były za wagary? Dobrze, że wszystko w porządku. Ale proszę nie czekać na smsy od zmartwionych koleżanek, tylko czasami się odezwać.

Ja zwiedziłam szpital na Borowskiej dzisiaj. No warunki lokalowe faktycznie fajne. Oddziałowa przedstawiała ich porodówkę jako super hiper fajną. No cóż, w razie czego, wiem gdzie mam iść. Bo ja zwiedzam te szpitale po to żeby na skurczach ip nie szukać, a zobaczymy gdzie mi będzie dane urodzić :) Z racji braku pozytywnych wieści o Brochowie zostały mi kliniki... hmmm... no trza się wybrać.
Ale ja się zastanawiam na prawdę skąd się biorą takie nieogarnięte kobiety? Zawsze gdzieś kogoś spotkam, kto zadaje takie pytania, że się można za głowę chwycić :-p

No i po tym zwiedzaniu, brzuch mi się stawia, boli na dole fest, a o nogach nie wspomnę. Jak już pisałam, normalnie okres pełną parą :D Śmiesznie w sumie. Na początku jak się nie wiedziało o ciąży bóle jak na okres (u mnie jakieś mocniejsze) i na końcówce to samo.
 
Czyli nie ma co sie nakrecac skoro wy macie tak od kilku dni i nic sie dzieje. Pozostaje czekac na moment az maly bedzie gotowy. Wtedy na pewno bede wiedziala ze to to.
 
Kornelia jak dziewczyny piszą bóli porodowych nie da się przeoczyć :)
Jagódka Ty się coś ociągasz z tym porodem, ściemniasz tak juz od 10 dni :p
Karola podejście porodowe the best ;) Będą z Ciebie mieli ubaw na porodówce ;) Ja byłam mega poważna przy pierwszym porodzie, spięłam się niesamowicie :laugh2:
Małgorzatka grzecznych dzieci życzę;) Pisz jak się dogadujecie ze starszakiem ;)
 
Kornela obserwuj po prostu.
Jak dziewczyny pisały porodowych nie da się ponoć przegapić ;-) A i nam położna na sr mówiła, że porodowe idą od góry już boleśnie, a nie tylko na dole.
 
Dziewczyny myslicie ze moge smarowac 2,3razy dziennie linomagiem albo kremem maluszka wysypke ktora mi sie zrobila? Chyba z goraca mam ja pod brzuchem.,w pachwinie i pod pacha. Oby mi to zeszlo a moze macie jakies inne sposoby?
 
Wysypek się niczym nie smaruje bez wiedzy lekarza, bo nie wiadomo co to jest.. Może od maszynki do golenia?? Pij wapno i ewentualnie pudrem w płynie można smarować..

Venus, bo Cię kopnę:-D Ja tu cierpię od 10 dni, a Ty się ze mnie nabijasz:-(
 
Wapno proponuje pić, nie zaszkodzi a powinno pomóc. Smarowanie się dziecięcym kremem raczej nie ma sensu.

U mnie burza, dzieć zasnął mi na brzuchu. Więc i ja korzystam z okazji.

Dobranoc
 
reklama
Pola juz obcinalas paznokcie? Ile Twoj synek ma? (Przepraszam pewie masz suwaczek ale z tel nie widze)

Doti gratulacje! Witaj maluszku!

Karola :-D niezle wszystko planujesz - oby dalej tak sprawnie ci szlo :-)
 
Do góry