reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Gin nie odbiera:crazy: Pewnie kogoś tnie.. Idę jeszcze pod prysznic, bo aż mi gorąco z wrażenia;-) i jadę na IP niech sprawdzą
 
reklama
Kum to masz dylematy jak ja... tylko ja do Oławy daleko, na Kamieńskiego najbliżej. Ale nie martw się referencyjnością, przecież z maluszkiem będzie wszystko dobrze ;-) Chociaż sama właśnie dlatego rozważam Borowską, ale to przez pewne doświadczenia rodzinne.
Kliniki jeszcze muszę odwiedzić, ale tam też mam beznadziejną drogę przez miasto.
Chociaż zakładam 2 scenariusze. Albo przenoszę, to pojadę do Wałbrzycha - taka zachcianka. Albo zacznę rodzić, zadzwonię na pogotowie i mi powiedzą, no tylko tu a tu jest miejsce, proszę tam jechać. Ponoć to we Wrocku najlepsze rozwiązanie, bo szpitale zgłaszają brak miejsc.

Jagódko jedź, jedź ;-)
 
Jagodka, jedz, bo to pewnie wody juz polecialy. Powodzenia.

Bellina, ja wprawdzie Wrocka pod uwage nie bralam, ale planuje do Walbrzycha jechac, czy jak bede rodzila przed poniedzialkiem, albo w poniedzialek. Dzwonilam tam i kazali sie zgloaic tydzien po terminie. Tyle,ze teraz duze oblozenie maja i nie wiadomo, czy beda miejsca...
 
Cześć dziewczyny.
Chyba nie będę Was stresowała :-p:-pale u Nas pada deszczyk. Ochłodziło się do 23stopni, bajka :-):-):-):-):-)Wam również życzę szybkiego spadku temperatury. Pewnie w przyszłym roku będziemy chciały ciepła, hihihi

Moja malutka ostatnio ma często czkawkę w brzuszku, czy to normalne???

A i dzisiaj na obiadek chłodnik litewski, najlepszy na upały.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Hubson jak byłam zwiedzać szpital w Wałbrzychu, to mówili, że nie odsyłają. Tylko w ostateczności można na IP urodzić :-p

Ja pytalam o ciaze przenoszona, jak zglaszasz sie na oddzial. Wtedy moga odeslac.
Coraz bardziej jestem przekonana, ze akcja sama u mnie sie nie zacznie, wiec najpierw bede musiala zadzwonic i sie dowiedziec.
 
Jagódka, i Ty Brutusie mnie zostawiasz?! Nie, no żartuję i trzymam łapki zaciśnięte, żeby to było TO i Adaś szybko i bezproblemowo się urodził!!!!

U nas krążą burze, ale tylko krążą. Za to pełne zachmurzenie i dość duży wiatr więc podsyłam tym spragnionym ochłody.
 
reklama
A Hubson no tak, to też inna sytuacja jak po terminie. Też będę wiedzieć, że dzwonić jak coś. Trzymam kciuki za miejsce albo jeszcze lepiej, za skurcze przed.

Kawo racja, zasiało gdzieś dziewczyny. A Castun zazwyczaj często pisała.

Też odkryłam, że się zachmurzyło i okna pootwierałam, bo na polu chłodniej już niż w domu. Chyba zaraz gdzieś pójdę na jakiś spacer czy coś...

Agaa czkawka jest normalna. Ja np. nie czułam wcześniej czkawki, a wiem, że mała miała, bo kiedyś na wizycie ją dopadła i mi lekarz powiedział. Teraz dopiero od jakiegoś czasu czuje.
 
Do góry