reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

hej laski!!
bellina 20st ma byc jutro!!! a dzis ma padać popołudniu!!

dla dziewczyn ze wrocławia - chyba tylko bellina i ja zostałyśmy i katka z okolic - brochów się przedłuży, dzis tam byłam na wizycie, lekarz powiedział, że właśnie zbili ściany na porodówce i nie ma szans na szybki koniec...

wizytę opisałam gdzie trzeba.

także od dzis oficjalnie jestem również przeterminowana..

czekamy więc.

elifit ale super!!! rewelka :)
 
reklama
s.michalina co do upałów to można się powoli wykończyć i jakoś nie widać perspektywy żeby chłodniej miało być. Ja niestety chyba od tych upałow dostałam jakiejś wysypki, a może to potówki nie wiem. Tak czy siak pod brzuchem w miejscu rozstepow zrobiły mi się male czerwone krostki, mega swedza:( i mam to od 3 dni a dzisiaj zauwazylam w pachwinie czerwone plamki, te na szczeście jeszcze nie swedza. Przecieram rumiankiem, sypie maka ziemniaczana i teraz posmarowalowam mascia, która kupiłam dla małego LINOMAG na odparzenia. A może Wy macie na to jakieś sposoby?:-)
Wykoncza mnie te upaly........
 
Michalina,jelitowka u nas. Hubi tak slaby, ze nie ma sily wstac.
moj maly po terminie juz nie szaleje, ale jeszcze w tamtym tygodniu szalal az bolalo.

Kolo nas burza, ciekawe, czy przyjdzie. Duchota nadal straszna jest.
 
No właśnie Pola jak zapalenie?

Mi też gorąco, ale jak pomyślę o podpasce między nogami to mi się trochę odechciewa rodzić... Mamusie a ma to sens żeby zostawiać dziecko na trochę bez pieluchy, z tetrą w strategicznych miejscach? Bo tej pieluchy to ja im współczuje...
 
Mam takie szybkie pytanie, bo chyba mi wody odeszły:szok: W sklepie zalało mi spodnie, ja wiem, objętość tego jak 3/4 - 1 szklanki. Bez zapachu i koloru - skąd mam mieć pewność, że to wody?
 
No i to było pół godziny temu, a teraz chyba nic nie leci, to normalne jest? Chyba powinno dalej lecieć jeśli to wody?
 
reklama
Do góry