reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Graza moje gratulacje! Teoje malenstwo nie takie małe :) przystawiaj dzieciątko do piersi i nawet sie bie zorientujesz kiedy laktacja ci sie rozkręci.
 
reklama
Dobre wiesci widzę, lecę gratulowac :)

Moczę nogi w wodzie i zachęcam synka żeby się obudził bo jakiś dziś mało ruchliwy...

Trzymam kciuki za laktację, bo to chyba największy problem, pocieszajace, że u każdej się w końcu normuje. Także głowa do góry!!!

Ciekawe jak się skończy ten dzień ;)
 
Emyly my we Wrocku już :) Chrzciny były w Bytomiu, więc nie opłacało się już wracać do rodzinki, za daleko.

Ale mi brzuch twardnieje, przeholowałam.... Ale spoko, za tydzień biorę się za próby przyspieszenia akcji, bo upały mnie przerażają.

Dziewczyny trzymam kciuki za laktację. Jak to mówią trudne dobrego początki, ale na pewno będzie dobrze.
 
Dziewczyny wszystkim rozpakowanym serdeczne gratulacje.

U mnie dwa dni okropnych bóli ale dzisiaj się skończyło. Jutro zaczynamy 38 tydzień, także spokojnie mozemy już rodzić:-):-):-):-):-):-) jupiiiii :-):-)
 
U nas dzisiaj masakra, na szczęście jutro już spadek temp. i ma byc tylko 23:-):-):-):-)( północ Niemiec)
Podobno najcieplej we Wrocławiu.
 
Ja już zdycham. Nawet nie chcę myśleć co w nocy będzie.
Tak ciężko się jeszcze nie czułam. A jak pomyślę o szpitalu w tym ukropie to mi słabo :no:
 
reklama
Jezu, a u mnie ani kropli deszczu podobno przez najbliższe dni.. Nie wiem już gdzie tu się chować przed tym ciepłem.. Posiedziałam teraz w zimnej wodzie w wannie i trochę mi lepiej, ale normalnie nie ma czym oddychać
 
Do góry