reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

goniab83 - Moja w 34 tc ważyła 1860g, maleństwo :confused::confused:
Mam nadzieję, ze do porodu jeszcze troche podrośnie. Ja się urodizłam z waga 2700g.
 
reklama
Czyli traktuje cyca jak smoczek. Będzie to dla ciebie męczące. A nie chcesz dać mu smoka jak awanturę robi?.

Próbowaliśmy ale mały chyba nie czai o co chodzi ze smoczkiem. Mam dwa smoczki uspokajacze o rożnych kształtach ale najwyraźniej żaden nie podpasowal Tymkowi bo szybko je wypluwa.
póki co próbuje metody odlaczania od cyca gdy widze ze nie je tylko ciumka. Chwile go jeszcze trzymam na piersiach a zaraz potem odkładam. Liczę na to ze za którymś razem sie uda :)
 
Chyba macie rację dziewczyny, tym bardziej że Wy patrzycie na to obiektywnie. Ona sama czego nie dotknie to zaraz idzie i szoruje ręce, wszystko analizuje, ale może jak jej powiem, że tyle z Was nie widzi w tym żadnego zagrożenia to coś do niej dotrze. Na to liczę bo jak mówiłam jej maz nie ma juz do niej cierpliwosci i chyba czeka na porod......
 
agaa99 podobno dziewczynki sa mniejsze od chlopakow:happy2:a moj to moze przez cukrzyce tyle wazy, chociaz stram sie pilnowac jak moge. Przez 7 tyg diety przytylam 1,5 kg. :baffled::baffled: Zreszta z waga to lekarze czest sie myla....moja chrzesniaczka miala wazyc 4 kg a urodzila sie z waga 2900...:happy2::happy2:
 
Ja też mam miec w srode wizyte i ciekawa jestem ile wazy moj maly chlopczyk. W 32 t 5d wazyl 2400g a w srode zaczynam 36 tydzien.
 
kochane co do wagi malenstw....to nie ma co sie nakrecac nie wiadomo jak :):):)

mi w 36tc powiedzieli ze malenstwo wazy ok 1900 ....a w tamtym tyg. juz niby 3500.....wiec w ciagu 3-4 tygodni tyle waga by sie zmienila??????aktualnie jetem 3 dni po terminie wiec jeszcze nie wiem jak te ich obliczenia maja sie do rzeczywistosci....

ale kolezanka miala wskazania do cc bo maluch mial wazyc powyzej 4500.....jak przyszlo co do czego to po cc okazalo sie ze wazy 3600:):):):):):):):):)
 
Wg usg Adas ma 2900g. Przepl

No to supcio ;) pozbylas sie juz pessaru?

Witam swieze mamy ;) szkoda ze tak na koniec ale lepsze to niz w ogole...


Ja dzis znowu nie mam weny.jestem niewyspana...mama wczoraj przyjechala a rano wyjechal tata.ona sprzata od rana a ja zaleguje z psem na kanapie i jakos kijowo sie czuje... :(


Pogoda kijowa..pada...nic sie nie chce...pewnie w szpitalu zimno bedzie jak pojde :/
 
reklama
Kornela - to się obśmiałam :-D gdyby można się było zarazić Salmonellą, albo Listerią przez głaskanie to bym chyba cały czas na zakaźnym oddziale leżała, bo jestem lekarzem weterynarii :-D dodatkowo powiem ci, że dopiero przestałam pracować, a tak 8 m-cy badałam, dotykałam, głaskałam niezliczone ilości psów i kotów - w dodtaku często z biegunkami, wymiotami itp. Dodatkowo jdałam w gabinecie, bo przecież jeść musiałam :-D A i dodam jeszcze, że kilkukrotnie badali mnie na toxo i nic nie znaleźli :tak:
 
Do góry