reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Ewa jak ja urodziłam Mikołaja to w pierwszej chwili wyłam jak mi go położyli, a potem na sali poporodowej w pierwszych godzinach wcale nie czułam euforii, tylko takie "zawieszenie", ani radości ani nic innego. Potem dopiero jakoś tak dotarło do mnie, że mam Syna. Każda z nas musi jakoś po swojemu to przyjąć:)
 
EWA - pierwsza mamusia lipcowa :-D gratuluję!!! Zdrówka dla Ciebie i małej!!! Mówisz, że ukradła tatusiowi serce :-) to dobrze, że jesteście już w komplecie :tak: Napisz wrażenia z pierwszego spotkania!
 
jest Zosia :) 1920 g jeszcze jej nie widziałam bo leży na patologii ale chyba wszystko jest Ok. Urodziła się wczoraj o 14.12. Informacje o zdrowiu będę miała jak tam pójdę a po cesarce czekam na męża bo sama nie dam rady. Ale malutka oddychala wczoraj sama i wyniki też były Ok więc mam nadzieję że dalej tak jest. Mała ukradła serce tatusiowi.

Jeju przeogromne gratulacje Ewa :) cieszymy się razem z Tobą. Aż się wzruszyłam :) :D

To wstęga przecięta :) myślę że czas na założenie wątku gratulacyjnego i listy rozpakowanych mam :)
 
jest Zosia :) 1920 g jeszcze jej nie widziałam bo leży na patologii ale chyba wszystko jest Ok. Urodziła się wczoraj o 14.12. Informacje o zdrowiu będę miała jak tam pójdę a po cesarce czekam na męża bo sama nie dam rady. Ale malutka oddychala wczoraj sama i wyniki też były Ok więc mam nadzieję że dalej tak jest. Mała ukradła serce tatusiowi.

Ewcia, ależ cudowne wiesci. Gratulacje ogromne! Zosieńka to dzielna i silna dziewczynka. Mam nadzieje ze porobia niezbędne badania, wszystko bedzie ok i nie beda Was długo trzymac w szpitalu. A jak Ty sie czujesz kochana?

To wstęga przecięta :) myślę że czas na założenie wątku gratulacyjnego i listy rozpakowanych mam :)

Popieram!
 
reklama
Do góry