reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ewa- Jakie to musi być cudowne:) Gratulacje!!!!

Lilla- Daj znać jak po wizycie i trzymam kciuki:)) Ze mną mąż chodzi co 2 raz na wizytę:) I zawsze jest ood wrażeniem:).A ja się zawsze denerwuję:p

ja mam trochę prac do napisania na uczelnię i załatwiania(mailowo) oczywiście.. Jakie to męczace w ciąży:(
 
reklama
o jejulku kochany!!!! ewa wielkie gratulacje!! az cos mi staneło w gardle! och, jakze to robi sie juz wszystko namacalne, szok, a ja jakas taka niegotowa jeszcze w sensie psychicznym..... duzo zdrowka dla malutkiej pierworodnej forumowej zosienki :tak::tak::tak:
małgorzatkar duze gratulacje dla kolezanki, ja sie chyba juz wzruszyłam.......
michalina ja tam zawsze mowiłam ze rodzilismy razem, nigdy ze ja sama... :-) wiem ze bez męża byloby mi bardzo ciezko, a i byl ogromnym wpsarciem, ciagle mi kibicował i motywował wiem ze przezywał razem ze mna, na koniec juz widzialam jak płakał ze szczescia i dumy (ja nie bo bylam cholernia glodna i lekko zdezorientowana wygladem naszego bobabska-obstawialam wtedy ze bedzie ładniejszy....) hihih, ot taka moja euforia z porodowki
 
jest Zosia :) 1920 g jeszcze jej nie widziałam bo leży na patologii ale chyba wszystko jest Ok. Urodziła się wczoraj o 14.12. Informacje o zdrowiu będę miała jak tam pójdę a po cesarce czekam na męża bo sama nie dam rady. Ale malutka oddychala wczoraj sama i wyniki też były Ok więc mam nadzieję że dalej tak jest. Mała ukradła serce tatusiowi.[/QUOTE
GRATULACJE :-D:-D:-D CIESZE SIE BARDZO ZE WSZYSTKO W PORZADKU :tak::tak::tak: Dużo zdrówka Wam życze :tak:
 
jest Zosia :) 1920 g jeszcze jej nie widziałam bo leży na patologii ale chyba wszystko jest Ok. Urodziła się wczoraj o 14.12. Informacje o zdrowiu będę miała jak tam pójdę a po cesarce czekam na męża bo sama nie dam rady. Ale malutka oddychala wczoraj sama i wyniki też były Ok więc mam nadzieję że dalej tak jest. Mała ukradła serce tatusiowi.

Ewa, gratulacje!!! Mam nadzieję, że szybko dojdziecie do siebie!!!
czytałam wątki poboczne i dopiero pojawiłam się tu :zawstydzona/y:
 
Małgorzatko – zdecydowałaś się pojechać na IP? Może twoje przepowiednie się nie sprawdzą i nie urodzisz wcześniej.

Michalina – mąż fajny, ale prawdopodobnie gdyby nie miał problemów z tym żebrem (dwa tyg. temu chyba mu pękło w pracy i jest na „zwolnieniu”) to ciężej by mu było się wyrwać na wizytę. Staramy się oboje, żeby razem chodzić, nawet na wypadek gdybym czegoś nie zrozumiała po angielsku, to on po holendersku mówi.

Michalinko – dla mnie to rodzenie razem, pewnie, że on nie będzie czuł parcia, i nie spoci się przy wypychaniu „arbuza przez dziurkę od klucza”, ale chce być przy mnie, podawać mi napoje, chłodzić czoło mokrymi ręcznikami, pomagać mi wejść pod prysznic, czy „tańcować” ze mną na rozluźnienie i wiele innych. Według mnie to MEGA DUŻE WSPARCIE jak na tak słabe psychicznie istoty jakim są mężczyźni.

Nie masz problemu, żeby się na brzuchu położyć? Ja mogę na brzuchu tylko jak sobie donata zrobię z poduszki :p

Jagódka – jak cudownie, że jutro wychodzisz. Oby pessar przyjął się dobrze i służył ci do porodu.

Kropka&Pączek – jest tyle rzeczy o których powinni wiedzieć ludzie przyjmujący twoje dziecko na świat, a ciebie na porodówce, że taki plan porodu/lista życzeń powinny być standardem. Omawianie tego na wizycie u lekarza czy położnej to też dobry sposób, żeby dowiedzieć się więcej na jakiś temat np. znieczulenia, czy pozycji porodowych w 1 czy 2 fazie porodu.
Czytałam o kobietach, które nie chcą odcinania pępowiny, tylko dziecko razem z łożyskiem zabierają do domu i czekają, aż samo odpadnie. To się nazywa poród lotosowy.

Co do szczepień to muszę się dowiedzieć jak to tu wygląda. Już się denerwuję :]

Kum – mam nadzieję, że świeże powietrze poprawiło ci nastrój :)

Ewa66 – GRATULUJĘ CÓRECZKI!!! Na pewno wszystko będzie dobrze, oddycha sama to już dobre wieści, a wagę nadrobi raz-dwa. Serce ojca pierwsze skradła, poczekaj jeszcze kilkanaście lat, a zobaczysz ile jeszcze ukradnie :)
Dużo zdrowia i siły dla ciebie, męża i Zofii :* :*


wątek rozpakowanych lipcówek czas zacząć...

Hobbitku – ja też na 4.07 :) więc GET READY :D

Bellina – Sprawdziłam w sjp znaczenie wyrazu zol, że po śląsku to oznacza glebę. Podobnie z angielskiego-earth, a jest to imię afrykańskie i znaczy również cicha, spokojna. (Zola is also a Zulu word meaning "peaceful" or "quiet."). Nie widzę w waszym pytaniu, czy skojarzeniu nic obraźliwego, więc dziękuję za uświadomienie. Swoją drogą mam koleżanki ze śląska tutaj i żadna nie wspomniała o tym, że tak się mówi na podłogę czy glebę. Muszę je o to zapytać.

ZACZĘŁO SIĘ DZIEWCZYNY!!!

Moja mama mnie „straszy”, że mój szczęśliwy piątek trzynastego się zbliża i może moje szczęście nadejdzie :D Niby dzidzia wg USG w 27tc ma koło 16 lipca przyjść na świat, ale z drugiej strony już niziutko główką w miednicy nurkuje, więc na dwoje babka wróżyła.
 
Ostatnia edycja:
Ewa,brawo! Gratuluję zdrowej córeczki! Dzielne z Was Dziewczyny, teraz życzę dużo zdrowka i szybkiego powrotu do domu:)
Wątek załóżcie koniecznie! I nowa tabelka by się przydała z terminem porodu, datą urodzenia, waga i długość itp.
Ja nadal leze po tym założeniu, niedługo obiad,a potem mogę zacząć chodzić,w nagrodę przejdę sie po jakieś czytadlo i pączka;)
 
reklama
jest Zosia :) 1920 g jeszcze jej nie widziałam bo leży na patologii ale chyba wszystko jest Ok. Urodziła się wczoraj o 14.12. Informacje o zdrowiu będę miała jak tam pójdę a po cesarce czekam na męża bo sama nie dam rady. Ale malutka oddychala wczoraj sama i wyniki też były Ok więc mam nadzieję że dalej tak jest. Mała ukradła serce tatusiowi.

Ewcia gratulacje dla calej waszej 3 :-D i tak jak dziewczyny mowia, koniecznie opisz nam pierwse spotkanie:tak: i czekamy na zdj, a mala pewnie raz dawa nabierze cialka i wiecej sil :-D


To wstęga przecięta :) myślę że czas na założenie wątku gratulacyjnego i listy rozpakowanych mam :)

tez jestem za tym pomyslem :tak: plus jeszcze zdj naszych pociech o ile ktoras nie bedzie miala nic przeciwko :-D


Wątek załóżcie koniecznie! I nowa tabelka by się przydała z terminem porodu, datą urodzenia, waga i długość itp.
Ja nadal leze po tym założeniu, niedługo obiad,a potem mogę zacząć chodzić,w nagrodę przejdę sie po jakieś czytadlo i pączka;)


tylko uwazaj z tym chodzeniem :cool2: i smacznego paczka:happy2:
 
Do góry