reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ale mnie dzisiaj ciągnie do zakazanego. Zapaliłabym i wypiłabym piwo. :confused2: A zostaje mi tylko Warka 0,0% i paluszki.

nie tylko ciebie ciagnie, mam taka ochote na piwo ze szok :no: i tez bym czasem zapalila, jak widze jak kolezanki do piwa pala, a ja ani piwa ani zapalic :-D


Takmnie dzidzia zaczyna w pęcherz walić że aż ciarki mam :-( najgorszej jak autem jadę bo zmiana pozycji niemożliwa.

tez mnie tak czasem kopnie ze az ciarki mam i takie prady mnie przechodza :-D


Jagodka trzymaj sie w tym szpitalu i dawaj znac co i jak, i jak beda nie mili to powiedz to wpadniemy i zrobimy raban i ich ustawimy :-D
 
reklama
Venus na nudę polecam robótki ręczne i wyczarowanie czegoś dla malucha. W pierwszej ciąży haftowałam krzyżykiem ogromny obrazek. Bardzo mnie wciągnęło i czas leciał szybko
Np coś takiego,można znaleźć łatwiejsze
Obrazki Dziecięce - - Dimensions

Nie wiem czemu link nie działa,próbowałam kilka razy i nic:-(
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!
Ja tylko na chwilkę bo mam dużo rzeczy od rana do zrobienia - gości mamy mieć w nd a ja już nie te ruchy ze sprzątaniem co kilka m-cy temu, dlatego muszę się wcześniej zmobilizować :-D
Jagódka - no cóż można się było spodziewać, że skoro umierająca nie jesteś to za bardzo się nie przejmą :confused2: fajnie że catering masz zapewniony :tak:
Małgorzatkar - jak dziś się czujesz, kłucie przeszło? Mam nadzieję, że jest lepiej :tak:
Do papierosów i piwa mnie nie ciągnie, bo nie lubię ani w ani bez ciąży :-D za to sangrię domowej roboty bym wciągnęła :rofl2:
Catsun - nic nowego niż dziewczyny nie wymyślę :zawstydzona/y: ja bardzo robótki lubię - wczoraj do 0.30 siedziałam i szyłam chorągierwki do pokoju N. - wariatka ze mnie, zwłaszcza, że już miała, ale zmieniam koncepcję kolorystyczną :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Mnie ciągnie do piwka zwłaszcza jak jest ciepło na dworze, dobrze,że w moim sklepie osiedlowym mają tą Warkę 0%.
Co do leżenia to ja całą ciążę leżałam z Olą z uwagi na krwawienia niewiadomego pochodzenia ale wyleżałam i jest:-DBałam sie strasznie podjąć decyzję o drugim dziecku ze względu na to leżenie i odliczam tygodnie do końca chodząc.
 
przeszło wczoraj, połozyłam się, znalazlam pozycję, w której prawie nie kłuło i tak usnęłam. póki co jest ok, zobaczymy co bliżej wieczora będzie, mamy zamiar dziś jechac do moich rodziców, najwyżej pojedziemy jutro rano (to tylko 80km, więc jakby coś, półtorej godzinki i jesteśmy spowrotem)
 
Dali mi sterydy jeszcze przed obchodem. Jeszcze 3 dawki. Mają mi zrobić wymaz z pochwy i zastanawiają się nas pessarem. Mój gin dziś wpadł do mnie zapytać jak się czuję. Współlokatorki fajne. Śmiechu mamy,bo 5 bab na małej sali i wszystkie z jajem.
 
Aaa i zapomnialam! Klaudia nie będzie mnie odwiedzać. Po pierwsze jest zakaz do 12r.z., po drugie nie widzę sensu. Klaudia wie,że mnie kilka dni nie będzie,ze potem wrócę i będę cała dla niej. Po co to burzyć? Szpital to nie jest miejsce dla dzieci.
 
Dzień dobry w piąteczek :)

Weekend zapowiada się przyjemny, słońce wyszło, a upału nie ma :)

Catsun - czytaj dużo i oglądaj seriale/filmy bo potem rzeczywiście czasu nie będzie. Ja każdą wolną chwilę wykorzystuję na relaks.

Oglądam właśnie wiadomości, że niektórzy lekarze przestaną wypisywać tabl. antykoncepcyjne. Ciemnogród!! i już ciśnienie mi podnieśli.


czy wasze dzidzie w brzuszku też się pobudzają po cytrusach? moja szaleje po soku pomarańczowym :D
 
Jagodka - ja rowniez uwazam, ze szpital to nie miejsce dla dzieci...
Fajnie, ze sie Toba zajmuja i ze jestes pod okiem swojego lekarza :tak:

Ja wlasnie leze. Tzn ostatnio czesto leze, ale teraz chwytaja mnie tak bole jak przed miesiaczka. Wzielam magnez i czekam. Jak nie przejdzie wezme nospe. Jakos sie kijowo czuje.

Pierdziele. Jak robie obiad, to nie jakis nad ktorym stoje 2 godziny, a jeszcze czesciej mowie M co dzis na obiad i on gotuje po pracy. Nie szaleje tez z odkurzaczem ani mopem. Juz mnie nawet nie rusza jakis nieporzadek. Tyle ile moge to sprzatne, ale w perfekcyjna pania domu sie juz nie bawie. Nie mam sily :-(
 
reklama
Dziewczyny dzięki za wsparcie:happy:.. Staram się jakiś trzymać w kupie mimo że skurcze i tak do końca nie przeszły:( Ale myślę sobie że dobrze że nie postępują..
Jagódka- Wszystko na pewno będzie ok:) I bardzo fajnie że koleżanki na sali wyluzowane to przynajmniej cały czas się nie spinasz:)

Venus27- nie mam starszego dziecka.. To moja pierwsza ciąża. Dziękuję za wsparcie:* Mam taka nadzieję że urodzi się zdrowy i będę mogła go przytulić:)- mije marzenie:p

A czy Wam nadal rosnął brzuszki? Mój od 2 tyg prawie nie drgnał a zaznacze że nie jest wcale duży bo jestem drobną osobą chociąz może bylam 14 kg temu:p
nie wiem czy już w okolicach 33 tygodnia nie rosną tak brzuszki??
wiem że nie ma zbyt wielkiej różnicy bo co tydzień mąż robi mi zdj brzuszka. Wy też to jakoś uwieczniacie:)?

u mnie dziś znowu ciemno i pada.. - idealnie dla mnie bo po tych lekach mam uderzenia gorąca
 
Ostatnia edycja:
Do góry