reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Jagódka może jutro sie zrehabilitują za dziś... pamiętam jak z Olą leżałam na patologii i jednej dziewczynie z sali nie kazali nic jeść, bo będzie miała usg i miała czekać, aż ją zawołają. i tak czekała i czekała, aż w końcu jej mówię, idź się zapytaj, czemu cię nie wołają (już obiad się zbliżał, a ona na czczo, bo po usg miała mieć próbę oxy - coś koło 41tc) w koncu poszła, a oni co? zapomnieli o niej.... brak słów na tą naszą służbę zdrowia...


Hehe,
ja iałam dokładnie taką sytuację, byłam na patologii, mieli mi robić próbę oxy, kazali być na czczo i czekać... No to czekałam, aż w końcu sama poszłam zapytać położną koło 16 czy długo jeszcze bo już mi słabo z głodu, ale cichaczem pociumkałam 3 landrynki, więc jakoś największe kryzysy przetrwałam :)
A ona na to zbladła i spanikowana, bo też o mnie zapomnieli, bo po porannych obchodach zaczął im się ruch i chyba z 19 porodów mieli tego dnia. Zorganizowała mi szybko kubek zupy i podłączyła pod kroplówkę żeby mnie wzmocnić. Potem miałam oksy koło 19, ale już pod koniec porodu to byłam ledwo żywa z wyczerpania, przegłodzili mnie konkretnie !!!
:rofl2::rofl2::rofl2:



Bellina ja polecam multi-gyn activ gel, dobrze daje radę na swędzenie i infekcje.


Malgorzatkar, moze jeśli cię dopadła zgaga po wodzie spróbuj sobie wrzucić listek mięty lub melisy? przecież pić musisz.

Ja od wczoraj dosłownie pływam, jakoś mi słabo, w głowie się kręci, najchętniej połłożyłabym się spać... Może jakaś zmaina ciśnienia po tych deszczowych dniach, ale czuję się dziwnie. Nawet ciężko mi się rozmawia bo brakuje mi słów i to nie takich skomplikowanych jak "pióropusz" czy "wachlarz" ale normalnego prostego zdania nie jestem w stanie sklecić...
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Wiecie co :D:D wyspałam się :D:D:D Fakt, że smarowałam się ze 4 razy w nocy ale chyba ten żel pomaga :):) Także jakoś może uda mi się wytrwać do wtorku :):)

Co do papierosów we wcześniejszej ciąży aż tak mnie nie ciągnęło teraz czasem mam taką chęć, że masakra. Oczywiście sie powstrzymuje ale powiedziałam mojemu, że po porodzie jednego zapale napewno a później zobaczymy hehe.

Kopacz na zgagę moje znajome polecają jeszcze Gaviscon. Ja jeszcze nie brałam bo mi woda jak narazie pomaga.

Catsun współczuję leżenia, ale cóż dla dzidzi wszysto :)

Jagódka grunt to dobre towarzystwo szybciej zleci :):0


Ja lecę prasować :)
 
Catsun, mozna ryby wedzone na ciepło, tych na zimno nie możemy jeść. Mnie zgaga meczyla ale dostałam od lekarza tabl i przeszło. Teraz sporadycznie mi dokucza jak za ciasne spodnie założę. Tak rośnie mi brzucholek ale widze dopiero po ciuchach.
 
Kopacz mnie też pomógł Gaviscon, tzn złagodził bo swoje przeszłam. Ale w kryzysie już nawet Spałam z tabletką pod językiem i było w miarę ok.
Widzę że bojowy nastrój nie tylko u mnie. Najpierw narzekalam na to ze pranie nie schnie a jak doszło to nie mam siły praSować. W ogóle od wczoraj na nic nie mam siły. Tylko bym spała.
Ogólnie złe dni mnie dopadły :confused:
 
piszecie o przegrzewaniu dzieci, moja już na tyle duża :-D że chodzi tak jak mama ubrana, a i tak mi się wydaję że w oczach duńczyków to ja przegrzewam dziecko, bo tu dzieciaki czy to noworodki czy niemowlaki bez czapek od początku, jak wieje chłodem ja ubieram niuni opaskę a tu dzieci nie mają nic. W święta byłam u brata, ma 8 msc starszą córkę, tam gorąc w domu, bo gotowali na piecu kaflowym, na polu dość ciepło, moje dziecko już rozebrałam do koszulki i rybaczków a ta mała bratanica, długie body, leginsy, mi pot po tyłku spływa oni porozbierani a dziecko tak kiszą!
piwko mniam mniam,może za rok :( teraz chodzi za mną gin z toniciem, co ja bym dała za szklaneczkę.
Mi brzuch wywala coraz bardziej:( w pierwszej ciąży też tak było, a w dodatku jestem niska, to tak tylko mnie stoczyć z górki w dół jak kulę, w tej ciąży już nie pstrykam sobie tylu fotek, mam chyba 2 tylko, a na wagę strach wchodzić.
mamy dwulatków czy tylko moja się robi "mamusina" i "rączkowa" ? no nawet na spacer się nie da wyjść bo zaraz się przestraszy czegoś i na ręce chce, staram się ją brać jak najmniej no ale i tak w ciągu dnia się tyle uzbiera że wieczorem padam jak kawka ze zmęczenia :( a i w ogóle kolejny dzień chodzi na wściku, mój wczoraj stwierdził (bo miał wolne) że chyba woli do pracy iść niż "siedzieć" w domu
 
Ja zgagi masakryczne jeśli juz mam to wieczorem. Gaviscon pod język i dopiero wtedy zasypiam. Inaczej męki okrutne.

Mogłoby to moje dziecię spać iść. Oczy się kleją ale NIE pójdzie bo nie pójdzie i już. Sama bym się położyła :p
 
Ja też dziś jestem zmęczona i senna:( Do tego mały próbuje przemieścić moje kości biodrowe popychając je bez przerwy.. No cóż niech próbuje dalej:p Też z wielu rzeczy mi się chce płakać.. Czasami jak wspominam to chce mi się z siebie śmiać z czego płacze.. Kiedyś np rozpłakałam się bo zjadłam pudełko bez.. I nie zostawiłam nic dla męża i jak przyszedł to rozpłakałam się że one były takie dobre i to moja wina:p A czasami jak mowię mojemu meżowi Kocham Cie to się wzruszam i też łzy mi lecą:p

Ianka- Widzisz.. Jedni(ja) od 2 tyg brzuch z boku wygląda tak samo i przytyłam w 2 tyg pól kg.. I narzekają a inni mają całkiem inaczej.. i narzekają.. Ja też jestem niziutka 1.62:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Catsun ja też z powodu głupot płaczę ale teraz nam wolno :)

Całe ciało zaczęło mnie swędzieć od dwóch dni, nic w diecie ani kosmetykach się nie zmieniło. Napisałam do gina wiadomość, zobaczymy co odpowie.
 
Do góry