reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

ale mnie dzisiaj ciągnie do zakazanego. Zapaliłabym i wypiłabym piwo. :confused2: A zostaje mi tylko Warka 0,0% i paluszki.


WOW myślałam, że tylko ja mam ciągoty do fajek. alkohol mógłby przestać istnieć bo mam Bavarię 0,0%, ale czasami ledwo się powstrzymuję, żeby fajki nie zapalić. Wkurza mnie to bo myślałam, ze po 8 miesiącach w ciąży bez fajek nie będzie mnie już to kusiło. DUPA DUPA DUPA

Chyba desmoxan sobie kupię, ale nie wiem czy karmiące mogą go zażywać. Muszę sprawdzić..

Dobranoc
 
reklama
Ehhh nie mówcie nic o winie i o fajkach. Mnie to niekiedy tak skręca na papierosa, że szok, ale jak ktoś koło mnie pali, to aż mi nie dobrze... A wino, napiłabym się z przyjemnością :tak:
I grrrr... swędzi mnie pisia. Już nie wiem czy od cewki czy od dziurki czy od czego. Ale w sumie tylko na zewnątrz. Albo mnie łapie infekcja, albo od wody. Jest coś czym się mogę posmarować, czy muszę gnać gdzieś do lekarza?

Katka dobrze, że odpuściłaś w końcu.
Jagódka to powodzenia jutro.
Małgorzatkar fajnie, że się załapałaś na USG. Szkoda tylko, że młodzież nie współpracowała.
 
Ależ mnie szyjka kluje i boli! Jakbym Oli nie miała to bym.chyba kazała sie zawieźć na ip... A tak to sie boję, ze mnie zostawią.... Ehhh...najgorsze jest to, ze teraz sie pcha a pewnie przenoszę...
 
Bellina- Kup sobie Clotrimazolum- na grzybice i takie tam na srom i okolice.. Ooczytaj sobie:)

Malgorzatkar- Trzymaj się jakoś.. Połóż się, zamknij oczy i odpręż..

Kochane czy macie jakiś sposób jak leżąc bo nie mogac nawet siedzieć przetrwać taki okres? Czasami łapie mnie deprecha:(
 
Ostatnia edycja:
Malgorzatka, oprocz klucia i bolu szyjki masz cos jeszcze, skurcze? oby do rana przeszlo...

Catsun, ksiazki, internet, seriale, filmy, forum.

Jagodka, jacy laskawcy, jutro sie zajma... Dobrze, ze nie po weekendzie :/

Katka, nareszcie dalas sobie spokoj, najwyzsza pora :)

ja przed ciaza nalogowa palaczka i wielbicielka piwka, teraz mnie calkowiecie odrzuca i smierdzi.j Jak moj maz wypije piwo mam ochote z domu go wygonic.
Nawet na widok reklamy piwa mnie mdli teraz.
Ciekawe, czy wroce do nalogow po ciazy... z moim dercem chyba nie bede miec ochoty
 
Catsun - ja tez swoje wylezalam, ale troche posiedziec. Lezalam z telefonem w rece i przegladalam neta. Czytalam gazetki, ogladalam jakies durne polskie seriale i robilam zakupy na allegro :)

Jagodka - moglas przetrzymac szpitalna kolacje do sniadania, ktore pewnie bedzie niezbyt syte :p ja narzekam, bo to co dostawalam na patologii ciazy bylo gorsze niz w wiezieniu, ALE personel byl super i wiem, ze inne szpitale karmia lepiej. Powodzenia dzisiaj

Belina -tez mam problem z ustaleniem co mnie swedzi

Ja nigdy nie palilam, wiec papierosow mi sie nie chce, ale zima mialam ochote na grzanca, a jak jest cieplo mam ochote na piwo... Bezalkoholowe jakos mnie nie urzadzalo, bo to tak, jakbym pila na sile :p nie ten smak
 
Ostatnia edycja:
Pobrali mii dwie ampulki krwi, nasikalam do kubeczka i zobaczymy co dalej. Raczej sie nie wyspalam,ale sprobuje potem nadrobić.:):):)
 
Dziewczyny produkujecie na potęgę!!
Nie dam rady wszystkim odpisać:(

Jagódka to masz catering jak w 5 gwiazdkowym hotelu ;) Dobrze, że dzisiaj się już Tobą konkretnie zajęli :)

Catsun ja w pierwszej ciąży musiałam leżeć od 6 tygodnia...:/ Wiem co czujesz, ale z drugiej strony to naprawdę już nie wiele zostało. Znajdź sobie coś co Cię interesuje i zajmij się tym. Ja dużo czytała, oglądałam wszystkie seriale i jakoś leciało. Też miałam ciężkie dni, ale robimy wszystko dla naszych urwisków ;) A Ty chyba nie masz starszego dziecka? Pierwsza ciąża była dla mnie łatwiejsza, bo mogłam nic nie robić, teraz też muszę dużo leżeć, a za bardzo mi to nie wychodzi, bo trzeba zająć się Mikołajem...
 
Jagódka a jak tam współlokatorki?

Tyle się dzieje dookoła że już bym chciała pójść do gina by się upewnić że wszystko jest dobrze. No i ta pozycja dzidziusia mnie interesuje ale na prawdę wyluzowałam. Panikować będę za kilka tygodni jak coś :p :-D

Męczę męża by mi w końcu tv podłączył... W weekend nie dam mu spokoju.

Czas wstawać!
 
reklama
Dzień dobry :)

Jagódko - to pewnie na obchodzie się dowiesz kiedy zaczną sterydy podawać. Z tymi skurczami to przeginasz, nawet się nie waż tam teraz rodzić!

Catsun - ja musiałam leżeć przez dwa tygodnie po operacji nogi i mnie szlag trafiał, więc za bardzo nie leżałam i teraz noga nie działa tak jak powinna :confused2: Ty masz lepszą motywację :tak: Nie marudzimy Kochana, tylko leżymy i czekamy, a jak w końcu dzidzia się urodzi to będzie tęskniła za tym leżeniem :-) Książeczka i filmik jakiś. A deprechę odrzuć w kąt. Jeszcze tylko chwila <przytula>

Ja te myślałam, że po tylu miesiącach niepalenia zapomnę o nałogu a ja tu się chyba nie udało. Dziecko to dobra motywacja, żeby przestać palić ale organizm jakiś głupi jest i psychika przede wszystkim i traktuje to jako przerwę :confused2: Zobaczymy co będzie po. Może nawet nie wracać do regularności ale tak od grilla do grilla :-p

Muszę iść do biblioteki. Byłam wczoraj ale oczywiście w czwartki nieczynne.

Miała któraś z was do czynienia z takimi lampami?
Plafon sufitowy EYE Lampa oczko TUBE DOWNLIGHT 24h (4258545807) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Szukam jakiś opinii, czy fajnie to wygląda, bo w marketach typowo kolorowych nigdzie nie widziałam. A chcę do kuchni morskie wstawić.
 
Do góry