reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Cześć dziewczyny :)
Nie masz szans żebym nadrobiła ostatnie kilka dni na forum, więc nawet nie próbuję.

Kum - jak mnie ciuszki drapią, to płukanie robię w zwiększonej ilości płynu i później zazwyczaj jest ok. Ale gwarancji nigdy nie ma :)

Ja na zakupy planuję jechać do biedry ale dopiero po wizycie pana od kuchni, który ma wycenę przygotować. To już trzeci facet i w zasadzie ceny u wszystkich są takie same, więc trzeba będzie wybrać lepszego fachowca.

Moja mała tak się rusza, że zastanawiam się czy to nie jest jakaś nadpobudliwość. Ja cały czas mam kwadratowy brzuch. Fakt nigdy nie miałam jakiejś specjalnej tkanki tłuszczowej izolującej i teraz skóra jest mocno napięta i warstwa cieniutka no ale bez przesady! A ona cały czas się miota, jak jem, jak nie jem, jak się myję, jadę samochodem, sikam, leżę, siedzę... itd. U was też tak jest? Ona mnie nawet nie kopie po wrażliwych miejscach typu żebra, do tej pory zaliczyłam tylko jednego takiego kopniaka ale to wypychanie się dosyć mocno boli bo mała ma coraz więcej siły.

A na weselu było REWELACYJNIE :) wytańczyłam się za wszystkie czasy, nawet polkę odtańcowałam a jak! Ależ mi tego będzie brakowało, żeby bawić się z mężem bez zmartwień i trosk za uszami. Oczywiście M na moje żale powiedział swoją sławetną formułkę "co za problem" :sorry2: zostawi się dziecko z dziadkami. Niby tak ale to dopiero za jaaakiś czas. Doświadczone mamy, kiedy udało wam się pierwszy raz podrzucić dziecko komuś i spędzić taki czas z M sam na sam?
 
reklama
Dzien dobry :)
U mnie w Biedronce pustki, ale bylam raniutko, przed 8, zaraz potem, jak dzieci do szkoly odwiozlam. Kupilam sobie biustonosz, balam sie o obwod, ze bedzie za duzy, ale one sa nierozciagliwe i pasuje mi idealnie. Miseczka tez. Pieluchy dada u nas byly od 3 wzwyz, wiec nie kupilam.
W Lidlu szal umiarkowany, choc kolejka pod sklepem robila wrazenie ;) kupilam sobie granatowa sukienke, szara tunike (wieeeelka rozmiarowka) i koszulke na ramiaczkach w jasne paseczki. Jest bardzo fajna.

Kum , te spodnie lnianie tez sobie kupilam, zmierzylam i bede w nich chodzic teraz. Mnie w ogole nie drapia, nie wiem, czemu Ciebie tak. Wycielas metke z srodka? ;)
 
Hudson, jeszcze metek nie ruszałam, bo zastanawiam sie nad zwrotem. drapie mnie materiał na udach. ale tez mieszczą mi się teraz pod brzuch.
kupiłam tez bodziaki 62/68 ale je oddam, bo są duże.. jak 68. mam 68 duzo, brakuje mi mniejszych. gdzie indziej kupie.
 
s.michalina moja też ciągle się rusza a niby na tym etapie mają mało miejsca i ruszają się mniej. Fajne to ale ja też drobna i mam napięty ten brzuch a ona tam się tak rozpycha,że czasami aż boli. Teraz też coś tam robi :-) A tak się martwiłam,że późno poczułam ruchy i że mam łożysko na ścianie przedniej i będę słabo czuła a tu niespodzianka:-)
 
moja przystopowała z ruszaniem się, ale dziś nadrabia... Ola mi wypychając się zrobiła kilka rozstępów koło pępka, to były jedyne rozstępy ciążowe, na szczęście niewidoczne, bo jak brzuch spadł, to one się schowały trochę w pępek do środka.

zmiana planów u mnie, zamiast na fitness jedziemy z mężem kupić pieluchy i inne akcesoria
 
Michalina - u mnie to zależy od dnia. czasami dziecko leniwie się przeciąga, a czasami cały brzuch mi dudni - przy tym drugim czuję się nieswojo :/
 
mi brzuch sie czasem mocno rusza, ale odnosze wrażenie że teraz juz mu trochę ciasno, wczesniej był bardziej dynamiczny..

pola tez słyszałam aby an początek nie szaleć z kosmetykami. ja kupiłam tylko płyn do kąpieli z rossmana, jest super, siostra do uzywa. zastanawiam się ewentualnie and filtrem. no i kupilam sudokrem, nie wiem czy nie bedzie mu sie dupka odpażać

kropa&pączek ja nie idę. coś czuje ze jedyne co to kilka godzin reklam.. i chyba mi się nie chce. dzieki za odpowiedź w sprawie szpitala. będę sie zastanawiać co zrobić. kilkaset zlotych za położną to sporo, ale same mówicie że się opłaca..

wszystkim udającym się na zakupy - milych łowów!!

straszny upał sie robi.. martwi mnie to bardzo. moje mieszkanie bardzo szybko sie nagrzewa, mamy słabo odizolowany dach, mieliśmy sie przeprowadzić ale przez różne problemy na razie zostajemy.. ale obawiam się że jak będzie smażalnia w lipcu to będzie za ciepło dla małego.. może tez byc tak, że teraz jest ciepło a potem juz nie będzie..
 
S.michalina, moj maly te bardzo szaleje, ale nie non stop, tylko o ustalonych porach.
Rano ok. 8 i poznym wieczorem, tak ok. 23. Brzuch lata mi wtedy na wszystkie strony i boli.

Kum, jak Cie gryza to oddaj. Jak wypierzesz w zmiekczajacych plynach i dalej beda drapac to juz nie oddasz. bodziaki fakt, duze, ale mnie sie przydadza te 62/68.
 
Witam,
Pojechałam rano po bułki, na parkingu biedronkowym puuuusto więc tam zajechałam, ale u nas nie ma NIC ciążowego :szok:
Są pieluchy dada, płyny lovela, body 3paki a ciążowych nic :dry:
Do lidla nie jadę.

Junior też jest bardzo ruchliwy, dużo bardziej niż córka, wypycha się, mało kopie, dużo czka, ale ma też takie serie szybkich ruchów, kiedy czuję go wszędzie... Często też trafia mnie gdzieś na dole, tak że czuję bardzo bolesne ukłucie w cewce moczowej (?) Jeśli akurat jestm w pozycji stojącej, to aż mnie zgina w pół :angry:

Jadę za chwilę odwiedzić pracę, a później lenistwo....
Może zaszaleję i pranie nastawię :-p
 
reklama
Moja mała już się tak nie wierci jak wcześniej. Uspokoiła się.

Ja kupiłam tylko żel hippa nawet nie mam balsamu. Filtr obowiązkowo!

Mam lniane ciazówki i są wygodne.
 
Do góry