reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Hej
Ja się szykuje na wizytę. Ale gorąco już. Wyciągnęłam basen synowi i na balkonie rozkładamy.

Miłego odezwę się po wizycie.

Dziś zaczęłam 35 tc wow :)
 
reklama
czesc dziewczynki:))))

pogoda cudna mimo ze wieczorem ledwo zylam bo tak mi goroco bylo,T pzryniosl wiatrak i odetchnelam troszke:cool2:

juz mnie nosi zeby 'cos' 'robic ale nadal odpoczywam,w miedzyczasie jakies pranko wywiesze:tak:



Tusiaczku
ja mam spodenki ciazowe z hm od kolezanki ale nie mialam ich okazji dluzej nosic,tylko mierzylam i fajne sie wydawały:)a po domu biegam /leze w zwyklych sprzed ciazy,normalnei wchodza,mam je pod brzuchem:-D


powodzenia na wizytach dziewczynki:)
 
Witam sie i ja ;)
Malgos wszyscy w sklepach:p
Ja o odprowadzeniu mlodzienca do przedszkola poszlam do biedry bo jest obok.
Jak dla mnie ok. Kupilam to co chcialam i wow mam kolorowe ciuchy :p Jedna rzecz przymierzylam na siebie i reszta sie zgadzala, tylko pizama bya wieksza. Stanik ma fiszbine.
 
Dzień dobry Kochane,

ja już po spacerze z psami, właśnie czytam was do śniadania.
Tu też zapowiada się upalny dzień, ale wiatr jest spory więc jakoś to zniosę.
Powodzenia z zakupami, i przede wszystkim na wizytach. Trzymam kciuki :cool2:
 
czesc dziewczynki :-)

jestem niewyspana, mega gorac w pokoju w nocy i spac nie moglam... :baffled: poza tym wywiesilam pranko, ale nie frankowe, i pokrowce o fotelika sie susza na sloneczku a pozniej fotki i allegrosz :-D
 
Hej,

Chyba faktycznie wszystkie w Lidlu i Biedrze :-D Ja się właśnie wstałam i mam zamiar się wybrać... tylko daleko mam do Lidla, więc mi się nieco nie chce :-p
No spodenki by się przydały. Ja kupiłam w Biedronce chyba właśnie zeszłym roku spodenki, są bardzo fajne (nie ciążowe). Tylko tak na słowo honoru są pod tym brzuchem i pewnie będą gniotły po jakimś czasie chodzenia. Ale mam kilka spódnic co się nada i swoje "pidżamowe spodnie", to chyba dam radę przeżyć to lato :D

Kopacz powodzenia, ale też coś czuję, że zrobisz interes :-D

Bym zapomniała... powodzenia na wizytach dziewczyny ;-)
 
Dzień dobry!

Ja planuję zrobić pranie, wywiesić, ogarnąć mieszkanie i dopiero lidl ;) do biedry pojadę jak M wróci z pracy. spróbuję też kupić klapki. Jakieś niedrogie, ale ładniejsze od takich basenowych :-D na teraz mam tylko balerino-trampki, w których jest stanowczo za gorąco :baffled:

trochę się obawiam, że jak dotrę do lidla i biedry wszystko będzie już wymiecione, no ale trudno. jakoś dam radę w tym, co mam. ewentualnie kupię coś na allegro. wczoraj wbiłam się w moje dresowe shorty - jedyne krótkie spodenki, w które dałam radę się wbić :zawstydzona/y: mam jedną spódniczkę ciążową, którą będę nosiła i prała w nieskończoność. mam jeszcze 2 sukienki :tak:

Kopacz - na pewno sprzedasz bez problemu :tak:

Trzymam kciuki za wizyty!
 
hej
ja wlasnie wrocilam z lidla :) za wiele nie kupilam.. staniki dla mnie za duze.. wiecej ludzi rzucalo sie na normalne ciuchy niz na ciazowe i dzieciowe. kupilam spodnie dresowe dla małego. dla siebie mam 2 koszulki i sukienke granatowa z tej oferty. kupilam sobie tez spodnie lniane nie ciazowe, na pozniej.. ale troche drapią... nie wiem czy je prac czy oddac do sklepu..nie lubie drapiacych rzeczy, kiedys slyszlaam ze po praniu przjedzie drapanie? znacie sie cos na tym?
 
Dzień dobry.
Ale upał! Troche sie boje tych tłumów w biedrze i w lidlu i chyba pójdę dopiero wieczorem z mezem.

Malgorzatkar, elifit powodzenia na wizytach!
Miłego dzionka!
 
reklama
Dzień dobry!

Ja planuję zrobić pranie, wywiesić, ogarnąć mieszkanie i dopiero lidl ;) do biedry pojadę jak M wróci z pracy. spróbuję też kupić klapki. Jakieś niedrogie, ale ładniejsze od takich basenowych :-D na teraz mam tylko balerino-trampki, w których jest stanowczo za gorąco :baffled:

trochę się obawiam, że jak dotrę do lidla i biedry wszystko będzie już wymiecione, no ale trudno. jakoś dam radę w tym, co mam. ewentualnie kupię coś na allegro. wczoraj wbiłam się w moje dresowe shorty - jedyne krótkie spodenki, w które dałam radę się wbić :zawstydzona/y: mam jedną spódniczkę ciążową, którą będę nosiła i prała w nieskończoność. mam jeszcze 2 sukienki :tak:

Kopacz - na pewno sprzedasz bez problemu :tak:

Trzymam kciuki za wizyty!

ja tak zrobie chyba z moimi spodenkami z h&m bo w inne moje sie nie mieszcze, dupka mi urosla :-D

to trzymajcie dziewczynki kciukasy za moj interes hahahaha :-D
 
Do góry