reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

A ja dziś upieklam z Ola ciasteczka s ciasta francuskiego z czekolada i dzemem, tylko źle ulozylam na blasze i rozlazly sie, ale i tak są dobre :)

My chcieliśmy koło dwóch lat różnicy i żeby dziecko urodziło sie tak do września max. No i tak sie udało. Chciałam nie wyjść na dobre z pieluch, bo już by mi sie drugi raz nie chciało wracać...a tak to jednym ciągiem wszystko :) no i mała różnica wieku, ja mam siostrę 7 lat młodsza, za duża różnica... Poza tym latek nie ubywa niestety....
 
reklama
a ja poranek miałam okropny i przez to boję się kolejnego pobierania :baffled:

po dojściu do siebie uprałam niewielką część Adaśkowych ubranek i starałam się ułożyć je rozmiarami,

jeszcze później kupiliśmy wózek, a teraz próbuję sprzedać fotelik maxi cosi, ale bez przekonania. jak babka kupi to kupi, ja z kolei próbuję wyszukać maxi cosi z bazą... M. nie do końca rozumie, że ten fotelik z zestawu wózkowego jest badziewiem, bo nie ma nawet tego zagłoweczka :szok: przecież ta mała główka będzie się kiwała we wszystkie strony...
 
Seorise widzę, że u ciebie też Julcia będzie :):)
Makota współczuję tej glukozy, najgorsze że musisz jeszcze raz powtarzać:/

Wszystkim ze zbuntowanymi dzieciaczkami powodzenia i wytrwałości życzę:):)

U mnie wyjątkowo dzień leci bardzo szybko dzisiaj, na kolacje planuje sobie zrobić naleśniki bo mi taką ochotę narobiłyście pare dni temu, ale jakoś wcześniej zebrac się nie mogłam:/
Pozatym to jak na tą chwilę to dziwnie się czuję mam jakby mdłości znowu:/ Tak jak na początku miałam wieczorami tak samo i teraz:/:/ Mam nadzieję, że nie będzie tak codziennie:/
 
Makota, weź mu podeslij linka do fotelik.info albo niech idzie do smyka się popyta, w większości smyków sprzedawcy są przeszkoleni przez ludzi z fotelik.info własnie i dopierają prawidłowo foteliki

a ten bez bazy nie pasuje wam do auta?
 
Makota, weź mu podeslij linka do fotelik.info albo niech idzie do smyka się popyta, w większości smyków sprzedawcy są przeszkoleni przez ludzi z fotelik.info własnie i dopierają prawidłowo foteliki

a ten bez bazy nie pasuje wam do auta?

Pasuje, ale on uwaza, ze fotelik to fotelik i jak kupil wozek z fotelikiem to mu 2 foteliki niepotrzebne... Jak ta babka nie kupi, to ja go zostawie i niech nie marudzi, ze nie ma bazy. Chcial kupic baze do tego fotelika z wozka, a baza w cenie bazy do maxi cosi... Zamroczylo chlopa :p
 
hehe, dla mojego to też na początku żadna różnica była, dopiero jak pan mu w sklepie pokazał na lalce co się może stać, jak fotelik się przewróci, trochę zaczął się zastanawiać...
 
My chcieliśmy mieć różnicę 3 lat, wyszło prawie 7 :-p

Chodziły od kilku dni za mną boczniaki smażone w panierce, i dziś spełniłam tą zachciankę :happy2:
 
hehe, dla mojego to też na początku żadna różnica była, dopiero jak pan mu w sklepie pokazał na lalce co się może stać, jak fotelik się przewróci, trochę zaczął się zastanawiać...
Ooo... To musze wynajac takiego pana! A babka fotelika nie wziela, bo jej sie kolor nie podobal i jakas pani jej powiedziala, ze tego fotelika nie da sie zamocowac na pasy. Jak udowodnilam, ze mozna, to uznala, ze chciala pomaranczowy :p

Wypiore obicie i nie bede probowala go juz sprzedawac. Zachowam go dla mojego spokoju
 
za mną chodzi spaghetti mężowe, w weekend go namówię na zrobienie :) tylko cebulkę i dużo sera muszę jutro kupić :D
a boczniaków nie jadłam nigdy...
 
reklama
mamy dwulatków podziwiam was, bo bunt to jedno czego się boję :) ani poród mi nie straszny ani noworodek, ale rzucająca się córcia na podłogę to mi chyba serce pęknie.

Ewe mi też się dużo kurczy macia i biorę 200 dopochwowej luteiny i magnez, ale pomaga mi przy silnym skurczu zmiana pozycji (też mi się robi taki śmieszny podłużny wałek na brzuchu, jakbym tylko to miała w środku) ale przekręcę sie na bok i ustępuje (z tym że to raczej te Braxtona 0Hicksa, bo jak złapie mnie taki bardzo bolesny to nic nie pomaga). Ale nie martw się, bo jeśli szyja się nie skraca, to one nie szkodzą w żaden sposób dziecku, tzn nie powodują niedotlenienia ani innych problemów. Taka nasza uroda. (i tak często miały też moje pacjentki, które dosadnie, a nawet boleśnie czuły ruchy dziecka) takie wrażliwe maciczki.

Czy któraś z was jest wegetarianką?
 
Do góry