reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Ehh nie mam siły. Chyba z własnej głupoty mam pod górkę. Zajezdzam do laboratorium a babka mówi że one na czczo nie pobierają tylko 2h po wypiciu. Ehh głupia mogłam zadzwonić w domu wypić a tak muszę tu czekać do 10. w poprzedniej ciąży inaczej to wyglądało a tu co laboratorium to inna praktyka.
Już mi oczywiście słabo od tego paskudztwa. Coś mam zły dzień czuje :(
 
elifit Ja też właśnie czekam do 10 nie ma u mnie tragedii :) nawet czuje się Ok mam nadzieję że zaraz to się nie zmieni he he :) martwią mnie bardziej moje nocne bóle brzucha które mnie budziły i przy tym były twardnienia. Narazie mam od rana spokój nie wiem co to się dzieje z tym moim brzuchem :/ szmaragd mi się też coś wydaje że taka moja uroda a te bóle to miałam od początku ciąży tylko że mniej bolesne i myślę że poprostu macica się rozciąga i boli i jakoś to się wiąże ze skurczami bo czasem boli i nie twardnieje a czasem twardnieje i nie boli a czasem i boli i twardnieje. Chyba Dd poniedziałku jak by coś było nie tak to nie skróci mi się ta szyjka tak że już będzie za późno jeżeli wczoraj wszystko było dobrze
 
Ostatnia edycja:
Ewa, a czy lekarz Cię poinformował, żebyś nie dotykała brzucha? Możesz mieć nadwrażliwą macicę i wtedy każdy dotyk, masaż, głaskanie, powoduje skurcze. Jak są problemy ze skurczami brzucha nie wolno głaskać, najlepiej dotykać go tylko podczas mycia.
 
Elfit poszalałaś ze snami a teraz trzymam kciuki za glukozy.

Ja nie jadam mięsa, w ciąży na początku trochę ryb zjadłam dla kwasów omega, ale teraz mi nie wchodzą i nie wiem czy omega z siemienia lnianego wystarczą. Ja nie jem teraz też mleka, serów i jogurtów. Właściwie tylko kasze, ziarna, warzywa i jajka, masło i oliwy. Boję się, że jem za mało (choć tyję za dużo) :). Wyniki mam dobre.

życzę wszystkim miłego dnia, dziś idę odwiedzić moje podopieczne na krąg opowieści porodowych.
 
Szmaragd a może udaj się do dietetyka? Niech Ci coś podpowie. Nie bierzesz witamin z omega (dha itp)? No i poszukaj na BB mam wegetarianek - to duża społeczność, gdzieś tu się na pewno kryją:tak:

Ja muszę poogarniać, bo jutro mamy gości, przychodzi moja druhna z mężem, nie widzieliśmy się od sylwestra, już ją skręca, żeby zobaczyć mój brzuch;-)
 
Elfit poszalałaś ze snami a teraz trzymam kciuki za glukozy.

Ja nie jadam mięsa, w ciąży na początku trochę ryb zjadłam dla kwasów omega, ale teraz mi nie wchodzą i nie wiem czy omega z siemienia lnianego wystarczą. Ja nie jem teraz też mleka, serów i jogurtów. Właściwie tylko kasze, ziarna, warzywa i jajka, masło i oliwy. Boję się, że jem za mało (choć tyję za dużo) :). Wyniki mam dobre.

życzę wszystkim miłego dnia, dziś idę odwiedzić moje podopieczne na krąg opowieści porodowych.

Proponuje Ci wizyte u dietetyka. Na pewno znajdzie jakies zamienniki dla nabialu. Uwazam, ze wpan i bialko sa dosc istotne w ciazy, ale ciezko mi powiedziec czym chociaz czesciowo je zastapic :/
 
reklama
Wypilam glukoze i żyję, tu nie można z cytryna... Mam trzy punktową, więc zaraz idę sie kuc i jeszcze godzina, a potem pędem po Ole... Trochę mnie mdli, ale do przeżycia....
 
Do góry