reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

wynajmuję 10 metrowy pokój, ale mam taką schodową klatkę przed mieszkaniem, że mogę go tam trzymać. Wybieram najtańszą opcję. Miłego dnia kochane lecę na wizytę standardową.
 
reklama
jestem w domku wszystko ok :) procz grzybicy pochwy :) a i dzidzia mlodsza o tydzien ale mowia ze ok i mam afty na gardle i podniesiona temp przez to;/ ale z ciaza wszystko ok:)
 
Dzien dobry!
Slonce pieknie swieci. Miałam pospać dłużej ale chyba sie nie da.

Mąż podobno kiedyś łapy pchał i nie ma;-)

Mój maz tez pchał i nie znalazł :)
Dopiero ja ostatnio znalazłam :p

jestem w domku wszystko ok :) procz grzybicy pochwy :) a i dzidzia mlodsza o tydzien ale mowia ze ok i mam afty na gardle i podniesiona temp przez to;/ ale z ciaza wszystko ok:)
Ewa, fajnie ze juz w domku. Odpoczywaj teraz to szybciej dojdziesz do zdrowia.

Miłego dzionka!
 
reklama
ok to czekamy na emyly.

ewa dobrze ze już w domciu, najedz się porządnie hehe :-D
w szpitalu 1kg przytylam:p malenka daje czadu dzien i noc:)

chetnie bym pomogla w zbiórce ale sama ledwo wiaze koniec z koncem :( jak by nie rodzice nasi to bysmy nie mieli z czego zyc :(:(:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry