reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dopiero mogę odpisać. Dziewczyny jesteście cudowne :-):-):-):-):-), że chcecie mi pomóc. Ja nie mam żadnych preferencji. Znam się na porodach, ale na wózkach nic a nic. Dla mnie jedyne kryterium to kasa, która mnie ogranicza.

Jagódka super fryzura.
Elza ekstra dzieła.
Angelika - też bym wysłała do dobrego ogólnego, żeby obejrzał, ale jeśli nie ma żadnych dodatkowych objawów, nie martwiłabym się na zapas.
 
reklama
Małgorzatkar ok, ale trzeba coś odpowiedzieć tej dziewczynie od zarezerwowanego wózka.. Chyba, że Szmaragd już się z nią skontaktowała.
 
Dzien dobry! Cierpie na bezsennosc :( jestem zaskoczona, ze rano tak wczesnie robi sie jasno... Dzis w planie dentysta. Mam tez cholerna ochote pojsc sobie do maca na kawe i na tosta sniadaniowego... Zachcianka ciazowa jak sie patrzy :o w ogole zauwazylam, ze im blizej porodu, tym mocniej dociera do mnie to, ze jestem w ciazy i ze czekam na pierworodnego :o --- Szamaragd - smialo wypowiedz sie w temacie. My oferujemy pomoc. Od Ciebie oczekujemy jedynie info czy masz gdzie trzymac wozek oraz na jaki reflektujesz :) --- milego dnia i dajcie mi juz wiosne :p
 
Witam dziewczyny po dłuuugiej nieobecnośći ;)
Nareszcie przyszedł czas żeby znowu sie odezwać ;) ostatnio naprawde nie miałam czasu ;) na pewno was juz nie nadrobie ale może czasem uda mi się wtrącić w jakiś wątek :)

Mam nadzieje że u was wszystkich wszystko książkowo ? :) maluszki rosną czas leci i już niedługo będą z nami :)
U mnie troche się pozmieniało mianowicie zamiast Karola będzie Nikola :-D ogolnie ciąża przebiega w porządku ale jestem pod stałą obserwacją u swojego lekarza co 3tyg nie rzadziej . Wczoraj dowiedziałam się właśnie że szyjka minimalnie się zaczyna skracać :( i lekarz puki co kazał się oszczędzać , zwolnić tempo i więcej leżeć znowu ;) bardzo sie martwie ale mam nadzieje że będzie dobrze.
Jeśli chodzi o wagę to mam już 10kg więcej :-D a gdzie tam do konca jeszcze całe 3 miesiące ;)

Pozdrawiam wszzystkie mamusie i mam nadzieje że teraz częsciej będę was podczytywać ! :)
 
Cześć dziewczyny również chętnie pomogę Szmaragd, tylko dajcie znać co i jak, z kim się skontaktować.
pozdrawiam wszystkie mamy, dzisiaj za oknem piękne słońce, zero szarugi:) od razu człowiek w lepszym nastroju.
Czy u Was dzidzia uaktywnia się wieczorem? u mnie niesamowicie baraszkuje w momencie jak kładę się spać.
 
reklama
Cześć czwartkowo, słoneczko za oknem a ja chora :(
Jestem dziś w pracy a o 9 mam wizyte u ortopedy z tą moją ręką, nie wiem czy pamiętacie co mnie bolał lewy nadgarstek. Zobaczymy co powie, mam nadzieję że będzie sie dało tą gulkę odciągnąć przed porodem, no bo jak ja będę dźwigać tą małą :confused:


Dopiero mogę odpisać. Dziewczyny jesteście cudowne :-):-):-):-):-), że chcecie mi pomóc. Ja nie mam żadnych preferencji. Znam się na porodach, ale na wózkach nic a nic. Dla mnie jedyne kryterium to kasa, która mnie ogranicza.
Z tego wnioskuję, że wózek od Emyly będzie ok?

angelika również zalecam wizytę u ogólnego. Co ciekawe, przypomniałam sobie jak miałam takie drobne czerwone krostki jak pokrzywka, pod oczami i w okolicach skroni wiecie kiedy? ... po intensywnych wymiotach :baffled: Ale na brzuchu już nie, wiec u angeliki męża to coś innego.
graża no jasne, wieczorem i cała noc. Rano o 6 śpi.
tynka czeeeść. No dawno cię nie było. Witaj w klubie mamuś córeczkowych :) I oszczędzaj się w takim razie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry