reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Hej dziewczyny :) nie wiem czy to odpowiedni watek ale musze wiedziec co to! Wczoraj podczas kapieli zauwazylam twarde okragle wybrzuszenie jak jakis wielki guz :p po lewej stronie pepka! Jakos z 5 dni wczesniej jak lezalam na plecach przed tv to bylo z prawej strasznie wystawalo :| czy to dziecko juz w 18 tyg moze byc widoczne i wyczuwalne??!! Az zdjecie zrobilam ImageUploadedByForum BabyBoom1391539972.067302.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1391539972.067302.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1391539972.067302.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 63
reklama
A co do poduchy to musze ja kupic bo mi macica uciska na jakis nerw i kluje mnie pod lopatka :( okropnie i codziennie. Jak sie poloze wygodnie na miekkim lozku to przestaje... Wykoncze sie a to dopiero 18 tydz...
 
Poduche mam polskiego producenta 'Ty i My, z wkładem z kulek silikonowych. Jak dla mnie super. Pierwsza noc przespana bez bólu pleców. Róznica między dziećmi spora. Synek ma 12 a córcia 8 lat. Ale jesteśmy szczęśliwi.
Emily_emu ja czuję jak mi się mały wypycha już od tygodnia, a u mnie 16tc. :)
 
hej dziewczyny

Wieki się nie odzywałam, opieka nad córcią ostatnio zajmuje mi więcej czasu, gdyż Nadia to żywe srebro wszedzie jej pełno i muszę ją pilnować. Ale trochę Was podczytywałam :)

Czuję się dobrze, lepiej niż w ciąży z Nadią i oby tak zostało. Na badaniach prenetralnych wyszła delikatnie podwyższona przezierność i serduszko biło troszkę wolniej niż bić powinno dlatego mam zrobić echo serca. Na połówkowe zapisana jestem na 7 marca choć to będzie już końcówka 22 tygodnia, ale wcześniej lekarz ma urlop. A tak to od kilku dni czuję delikatne ruchy maleństwa.

Jeśli chodzi o poduszkę to mam tą z motherhood i jest świetna. Śpię z nią każdej nocy a dodatkowo używam przy Nadii jak pije kaszkę, czy chrupki to robię z niej taki kokonik sadzam ją i sobie je. Polecam ją z czystym sercem, ułatwiała mi też karmienie piersią. Warta jest każdej złotówki :)

Poza tym szukam wózka podwójnego i nie wiem na co się zdecydować, na szczęście jeszcze sporo czasu :)
 

ja wczoraj oglądałam te same poduszki :-D w sumie miałam jeszcze nie kupować ale dziś w nocy tak mnie plecy bolały, że szok, na boku nie mogę spać bo mnie plecy bolą, najlepiej na wznak a tak nie wolno :baffled:

tylko mam dylemat, czy kupić tę za 95 zł czy jednak dołożyć i kupić motherhood, ciekawe czy różnią się komfortem spania i opłaca się kupić droższą:confused:
 
Też od paru dni zastanawiam się nad tą poduszką, póki co jeszcze ból pleców aż tak mi nie doskwiera ale jednak warto się w nią zaopatrzec. Czytając teraz Wasze komentarze chyba jednak się na nią zdecyduję! :)
 
reklama
Karola jesli zamierzasz później poduchę wykorzystać do karmienia to polecalabym wziąć tą 1, bo przy tej drugiej większej może być Ci mniej wygodniej
 
Do góry