reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Graza wypełnieniem może? Ja mam motherhood i nie wyobrażam sobie spać bez niej.

Przepis na pizzę z naszego wątku przepisowego uznaję za udany. A to był mój pierwszy raz :)

Ah te męże wkurzają, skąd ja to znam ;/
 
reklama
ka.wo mówią że jak na słodycze to dziewczynka.... ja tam nie do końca wierzę w takie rzeczy ale u mojej psiapsióły właśnie się spełnia
a Ty pewnie teraz wolałabyś chłopca.....

jagódka trzymaj się i szybciutko wracaj do domu niech się wszystko szybko unormuje... chłopczyk ale fajnie...gratuluje

tusiaczek mnie też zżera ciekawość jaka płeć.... już się nie mogę doczekać połówkowego usg mam nadzieję że się pokaże...
tym bardziej że teraz urządzamy się pomału w nowym domku i nie wiem jaki pokój przygotować maleństwu....

aphrodite, xelia witajcie ... ja też jestem nowa na tym wątku i ciężko mi jeszcze nadążyć tak bardzo aktywne jest to forum

kurcze tak chwalicie te poduszki że chyba też się na nie skusze....tylko jaką wybrać????
 
Dziewczyny co do poduszek rozne rodzaje sa w smyku. Cena mitherhood tam to 169,99. Sa tez takie ok 100 zl mozecie pomacac. Kilkadziesiat stron wczesniej dziewczyny pisaly iz okazuje sie, ze jest roznica w wypelnieniu. Nie wiem jak to dziala, ale spiac z ta poducha wstaje siku tylko raz w nocy i mam.kamienny sen. Nie mialam jej za 1 razem, ale uwazam ten zakup za udany :)
 
nie miałam pojęcia, że coś takiego jest :p
ja mam nos zapchany chyba od 3 miesięcy i krew mi leci dość często. byłam u laryngologa, dostałam emofix na krwawienia i sinupred na katar, ale sinupred nie pomógł,a emofix używałam przed ciążą i teraz też używam, bo nie ma przeciwwskazań.

Noo ten katar to masakra jakaś jest. Nie zatoki, bo z nimi problemu nie mam ale taki dziwny katar nie-katar :/

zadnej poprawy zaraz lece po sinus rines . Tak wyniki odebralam i CRP 9,57 w sumie to nie ejst wysobie a w morfologi WBC 12,06 chyba mam jakies zapalenie bo w moczu wyszly liczne bakterie. Jem zurawinę i smaruję clotrimazolem bo cos mnie trochę swędzi. Jezeli te podniesione CRP mowilo by o zatokach to raczej bylo by wyzsze... chyba te zatoki to juz tak bedzie cala ciaze albo przejda albo nie ... trudno dla malenstwa wytrzymam wszystko najwazniejsze zeby tylko mu to nie zaszkodzilo ale mysle ze bolące zatoki mu nie zaszkodza gorzej te bakterie w moczu ale moze poprostu zle sie umylam przed nasikaniem :)

Bakterie w moczu, nic dobrego. Oby się ich szybko pozbyć. Ale to widzę, że pomysł o szpitalu odpadł - może i dobrze. Ja tak sobie dzisiaj pomyślałam, że ja wszystko zniosę, niech mnie boli cały czas byle dziecko donosić i żeby się zdrowiutkie urodziło.

Jak często robicie badania? Ostatnio od tej lekarki do której chodzę przez NFZ powiedziała mi, że zalecenie jest 3 morfologie na całą ciążę... Moczu wcale mi nie kazała robić między wizytą styczniową a lutową. Dała mi jedynie TSH bo ją poprosiłam - a ostatecznie i tak prywatnie zrobiłam wczoraj żeby wynik na cito mieć. Na szczęście tarczyca w normie. Ja pomimo jej zaleceń słucham się doktorka i robię badania jednak częściej, na każdą wizytę jakieś mam ze sobą.

Zabrałam się właśnie za czytanie Drwala MichałaWitkowskiego - pamiętam, że kiedyś w Trójce czytali fragmenty, podobało mi się i jak zobaczyłam w bibliotece, że stoi na półce to od razu się skusiłam. Już mnie wciągnęło.

Korzystając z L4 mam ambitny plan zrobić jutro pierogi ruskie i ze szpinakiem. M. już dobre pół roku mi truje żebym zrobiła, to będzie miał niespodziankę :) oczywiście jeżeli mi się udadzą :confused: A jak się nie udadzą to mam w zapasie mrożoną zupę :cool2:

Znacie to: życie w biedzie - YouTube ?dzisiaj mi się skojarzyło jak zaczęłam opowiadać koleżance o moich ciążowych problemach a ona zareagowała na to słowami: "teraz to ciężarne mają dobrze, kiedyś nie mieliśmy USG, o płci można było zapomnieć, człowiek nawet nie wiedział przed porodem czy mały jeszcze tam jest!" Takie rzeczy.
 
Graza- właśnie rozmawiałam z siostrą ciot., która też w ciąży jest ma tą poduszkę SuperMami i jest bardzo zadowolona :tak:
Elza - ja mam na razie nadzieję na dziewczynkę, po pierwszym usg takie mamy wskazanie, a moja córeczka chce siostrzyczkę, ale i tak jak mantrę powtarzam, że najważniejsze, żeby było zdrowe :tak:
 
Dziewczyny co do poduszek rozne rodzaje sa w smyku. Cena mitherhood tam to 169,99. Sa tez takie ok 100 zl mozecie pomacac. Kilkadziesiat stron wczesniej dziewczyny pisaly iz okazuje sie, ze jest roznica w wypelnieniu. Nie wiem jak to dziala, ale spiac z ta poducha wstaje siku tylko raz w nocy i mam.kamienny sen. Nie mialam jej za 1 razem, ale uwazam ten zakup za udany :)

Dzięki za wiadomość w sobotę podotykam w smyku:-D a Twoja podusia z motherhood czy z innej firmy?
Ka. wo sprawdzę jak wygląda wypełnienie i chyba się skuszę, mż już nie wystarcza:)
 
Ja też nie wiem jak dokładnie działa tą poduszka ale wiem że pozytywnie wpływa na brzuch, plecy i pęcherz. Generalnie okrywa całe ciało wzdłuż i jest mega wygodnie. Dobry bajer nie powiem. W trzecim trymestrze niezastąpiona ;)
 
reklama
Do góry