reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Jagódka - bardzo się cieszę, że takie dobre wieści przynosisz, leż sobie spokojnie na oddziale :tak:
Makota - właśnie w tym rzecz żeby w żadną stronę nie przeginać :tak: wątróbka raz na miesiąc nie zaszkodzi na 100%, a ja to bym z mięcha tylko burgery jadła :-p
Arabelka - ja sushi z surową nie jadam bo nie lubię, ale z grilowaną uwielbiam i wege, właśnie wczoraj po zjedzeniu 2 porcji stwierdziłam, że w sb robię domowe - dawno nie robiłam, bo mi się nie chciało, ale gości będę miała to sobie wszyscy podjemy :-D
Witam nową mamę :-)
 
reklama
Witam wszystkie mamy. Jestem z Warmii. U mnie 15 tc i 5d. Mam już dwoje urwisów a to słoneczko oczekiwane teraz bedzie miało na imię "Wpadka". Na koniec stycznia wizyta u genetyka-test pappa jak dla mnie super, biorąc pod uwagę moje latka /40/ Miałam stres trzy tygodnie. Wizytuje sie u dwóch lekarzy i już wiem z M że będzie chłopczyk. Co prawda lekarza nie pytałam, bo tak jak w ooprzednich ciążach chcieliśmy mieć niespodziankę, lekarzowi się wyrwało. W związku z tym, że jestem w gorącej wodzie kąpana po przeczytaniu waszych postów pojechałam do sklepu i kupiłam banana' bo nie doczekała bym się wysyłki z neta. To chyba najlepszy zakup jaki mogłam zrobić. Pracuję na razie bez L4 i liczę na to że uda mi się chociaż do maja. Pozdrawiam jeszcze raz wszystkie mamy i liczę że przyjmiecie mnie do waszego grona.
 
Ostatnia edycja:
Ja pierdziele jagodka jak sie czujesz? Mam nadzieje ze wszystko dobrze ze sie dobrze czujesz. Fajnie ze sie dowiedzialas jaka plec ;) ja jutro mam wizyte moze poznam ;) jagodka trzhmam kciukasy za ciebie :)
 
Witam nowe mamusie.

wróciłam z pracy,padam na pyszczek. lubię moją pracę ale to tempo mnie czasami wykańcza psychicznie, stres i terminy brrrr.

Jagódka trzymaj się, szpital nic przyjemnego ale jesteś pod opieką i kontrolą. Będziesz miała w domu parkę:) gratuluję.

Malgorzatkar i Ewa mi laryngolog powiedział że jest coś takiego jak nos ciężarnej, błony śluzowe pod wpływem hormonów są bardziej przekrwione, produkują więcej śluzu często z krwią. Ja co prawda przy przeziębieniu byłam u 2 laryngologów. u mnie niedrożność nosa spowodowała zapalenie trąbki słuchowej. nic nie słyszałam na prawe ucho. jak przełykałam ślinę to w prawym uchu słyszałam tylko trzaski. , Ważne żeby odblokować nos, jak oczyszczasz nos to delikatnie, ważne najpierw jedna dziurka później druga nie wolno obu naraz. zażywałam 3x1 rutinoscorbin bo on jakoś wzmacnia naczynka albo błony śluzowe. teraz odstawiłam.

Elfit podrzuć mały kawałek pizzy, miałam dzisiaj zrobić ale jestem wykończona, pójdę na łatwiznę i zamówię na dowóz:)

Seorise ja też mam wrażenie czasami że dla mojego mż praca jest najważniejsza. a dziś się pokłóciliśmy bo to ja przyniosłam swoją do domku. I teraz będzie mi tu wypominał taki mały epizod. Nie przejmuj się, postaraj się jakoś go zaangażować w ciąże. My idziemy do szkoły rodzenia żeby mż miał podstawy do zajmowania się maluszkiem, już nie powie że o nic nie wie. w sumie sama nie wiem co i jak przyda się nam obojgu:tak: Chcemy poród rodzinny, zobaczymy jak to się wszystko poukłada.

jak się spisują poduszki ciążowe, pytam mamy, które je mają. warto kupić? widziałam na allegro z motherhood za 139 zł i taką za 99 zł Poduszka dla kobiet w ciąży SZYBKA WYSYŁKA!!! (3908269900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. czym one się różnią? oprócz ceny.
 
Jagódka, gratuluję Adasia!

Graza, one się różnią trochę rozmiarem i poszewką, ta droższa ma pluszową chyba, a ta tańsza taką bawełnianą. te bawełniane super się piorą, te drugie to nowość, więc nie wiadomo...

witam nową mamę, mój mąż też z Ol :)
 
reklama
Witam nowe mamusie.

wróciłam z pracy,padam na pyszczek. lubię moją pracę ale to tempo mnie czasami wykańcza psychicznie, stres i terminy brrrr.

Jagódka trzymaj się, szpital nic przyjemnego ale jesteś pod opieką i kontrolą. Będziesz miała w domu parkę:) gratuluję.

Malgorzatkar i Ewa mi laryngolog powiedział że jest coś takiego jak nos ciężarnej, błony śluzowe pod wpływem hormonów są bardziej przekrwione, produkują więcej śluzu często z krwią. Ja co prawda przy przeziębieniu byłam u 2 laryngologów. u mnie niedrożność nosa spowodowała zapalenie trąbki słuchowej. nic nie słyszałam na prawe ucho. jak przełykałam ślinę to w prawym uchu słyszałam tylko trzaski. , Ważne żeby odblokować nos, jak oczyszczasz nos to delikatnie, ważne najpierw jedna dziurka później druga nie wolno obu naraz. zażywałam 3x1 rutinoscorbin bo on jakoś wzmacnia naczynka albo błony śluzowe. teraz odstawiłam.

Elfit podrzuć mały kawałek pizzy, miałam dzisiaj zrobić ale jestem wykończona, pójdę na łatwiznę i zamówię na dowóz:)

Seorise ja też mam wrażenie czasami że dla mojego mż praca jest najważniejsza. a dziś się pokłóciliśmy bo to ja przyniosłam swoją do domku. I teraz będzie mi tu wypominał taki mały epizod. Nie przejmuj się, postaraj się jakoś go zaangażować w ciąże. My idziemy do szkoły rodzenia żeby mż miał podstawy do zajmowania się maluszkiem, już nie powie że o nic nie wie. w sumie sama nie wiem co i jak przyda się nam obojgu:tak: Chcemy poród rodzinny, zobaczymy jak to się wszystko poukłada.

jak się spisują poduszki ciążowe, pytam mamy, które je mają. warto kupić? widziałam na allegro z motherhood za 139 zł i taką za 99 zł Poduszka dla kobiet w ciąży SZYBKA WYSYŁKA!!! (3908269900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. czym one się różnią? oprócz ceny.

Graza ja się właśnie też zastanawiam nad tym. Myślę, że wyższa cena to kwestia firmy. Nie wiem co wybrać :-(
 
Do góry