reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ja tez przynoszę dobre wieści dzis :) Malenstwo ma juz 5,23 cm co odpowiada dokładnie wiekowi ciąży. Badanie jak najbardziej prawidłowe. Miałam tez pobrana krew do badania genetycznego. Wyniki beda za ok 10 dni.
Wieczorem wkleję opis i zdjecia do wątku wizytowego.

wspaniałe wieści !! :)

a przed pobraniem krwi normalnie jadłaś, tak?

chciałam jeszcze zapytać czy płaciłaś coś za to badanie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ehhh zazdroszcze wam tych wizyt mamusie ale moja juz za 2 dni nareszcie :)
Rybka raz jeszcze dziekuje
Pola super wiesci :)

Powiedzcie mi jeszcze mamusie z UK czy karta ciazy ta zielona co midwife wypelnia na 1 spotkaniu ona do nas przyjedzie poczta?? Czy nie??
 
jak ja do 30 grudnia wytrzymam strasznie już bym chciała zobaczyć czy wszystko jest dobrze.Dla mnie najlepiej by było jakby brzuch był przezroczysty i cały czas mogłabym widzieć co tam się dzieje:-)
 
Ja tez przynoszę dobre wieści dzis :) Malenstwo ma juz 5,23 cm co odpowiada dokładnie wiekowi ciąży. Badanie jak najbardziej prawidłowe. Miałam tez pobrana krew do badania genetycznego. Wyniki beda za ok 10 dni.
Wieczorem wkleję opis i zdjecia do wątku wizytowego.


suuuper! gratuluję!
 
minisia zieloną kartę (książkę) ciąży powinnaś dostać pocztą. Jest kilka pierwszysch stron, które musisz wypełnić sama przed wizytą u położnej.
 
reklama
Mialam wizyte I wypelnialysmy ta ksiazke ..powiedziala ze przyjdzie poczta z tego co zrozumialam a nic nie przyszlp do dzis a wizyte mialam jakos w listopadzie..wezwanie na usg przyszlo jak mowila po ok 2 tyg a karty brak ..myslisz ze powinnam zadzwonic do niej I zapytac..??
 
Do góry