reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

laleczka793 ja biore tylko kwas foliowy nic pozatym....a tak ogolnie zauwazylam ze cera mi się poprawila i paznokcie strasznie stwardnialy...to na pewno...wlosy tez bardziej blyszcza....
 
reklama
Hehe to u mnie cera taka sobie a włosy ja mam krecone i zawsze były suche a teraz to normalnie po 2-ch dniach mam kołtony :-p ze biednie to rozczesac :-D Pewnie bedzie dziewczynka i ciagnie to co mam najładniejsze hihi:-D pytałam o luteine bo ja biore dowcipnie:-) poniewaz plamilam na brazowo ale juz oki. A co najlepsze to miałam plamienie implantacyjne :-) i to było dla mnie szokiem.... bo myslalam ze @ wczesniej przyszedł:tak:
 
Ostatnia edycja:
na suplementy czy tam witaminy jeszcze będzie pora...poki organizm ma swoje zapasy nie ma co naduzywac ....:):):)a najlepiej kupic sobie marchewke i jabłko niż lykac kolejne tabletki:):):):)
 
reklama
blue...z tego co na necie czytałam to pierwsza wizyta powinna być w 7-8 tc żeby wykluczyć ciaze pozamaciczna...idąc praktycznie w 10 czy 11tc no to mi się wydaje ze już jest to trochę poznawa pora....ale może to tylko moja paranoja nie wiem..:)wkoncu to moja pierwsza fasoleczka:):):) co do pobolewania to tez nie wiem jak to jest ale może cie boli przez to ze cos się tam rozciąga???hm..nie wiem...


dziewczyny w suwaczkach macie napisane w którym tc jesteście...mam pytanie... one chyba licza od dnia prawdopodobnego zapłodnienia tak??? bo ja licze od dnia mojej ostatniej @ i wychodzi powiedzmy 7 tydzień i tak ponoc lekarze licza tak??? jak to jest????????




Dziekuję kochana za odpisanie.
Wiesz nie będę panikować.
Ja wierzę, że wszystko jest dobrze i rozwija się jak należy.
Szczerze to już przyzwyczaiłam się do myśli, że idę na pierwszą wizytę tego 2 grudnia i w sumie nie czuję się jakoś dziwnie inaczej. Wszystko wydaje mi się naturalne i normalne. Nic nie wzbudziało moich wątpliwości oprócz dlaczego od czasu do czasu boli mnie podbrzusze jak na @ i czasami mam silne ukłucia/bóle jajników, ale Pola mi odpowiedziała że to normalne, a te kłucia to więzadła jajników, które się rozciągają.
Nie mogę panikować, bo by mój mąż tego nie wytrzymał, gdybym ciągle się zamartwiała, a bardzo mnie kocha i kocha już ta małą istotkę która we mnie rośnie i nie chciałby abym się martwiła nie potrzebnie, więc nie chcę dlatego panikować, i wiem że jak mam jakieś obawy to on zawsze stara mnie się uspokoić, ale wiem też, że wtedy on się denerwuje mimo że ma grobową minę, bo chce być moim oparciem.
Więc wierze i myślę o pozytywach tylko, :) I to normalne, że każda z nas przeżywa.. W przypadku pierwszej ciąży jest to również obawa i stres jak to będzie.. Ale wydaje mi się, że czy to pierwsza czy druga czy trzecia czy kolejna ciaża to zawsze jest tak samo obawy i stres. Będzie dobrze.. Na pewno.

Ja patrząc na suwaczek to pokazuje 5tc i 1 dzień wiec 2 grudnia będzie to 9tc i dzień, więc poczekam. Będę silna i cierpliwa. :zawstydzona/y:
Ale bardzo dziękuję Ci jak i wszystkim za tak ogromne wsparcie! ;-):tak:
I obiecuje samej sobie jak i Wam, że jeżeli zauważę coś co będzie mnie niepokoić od razu zgłoszę się tu do szpitala, aby mnie przebadano.
 
Ostatnia edycja:
Do góry