reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2014

Dzien dobry. Ja dzis rano pojechałam do lab w celu zrobienia krzywej cukrowej i... pocalowalam klamke.... Wkurzylam sie, bo byłam juz psychicznie nastawiona na to badanie a tu dooopa.
My dzis wieczorem tez mamy spotkanie ze znajomymi, ale na gruncie neutralnym czyli gdzies w knajpie.
Grill brzmi kusząco. Pogoda super wiec to naprawde świetny pomysł. U nas jest ok 18 stopni wiec naprawde cieplutko.
Miłego dzionka!
 
reklama
WItam sobotnio:):)

U mnie pogoda taka sobie niestety a miało być tak miło dzisiaj ehh:/
Bardzo współczuję mamusiom z cukrzycą:/ Ja nie wiem jakbym dała radę bez słodyczy:/ non stop je podjadam. Ale zobaczymy jak to u mnie wyjdzie ja badanie mam za niecałe 2 tygodnie.
Twardnienia brzucha też niestety mam, biorę magnez i nospe i napewno jest lepiej ale nie ustało to do końca najgorzej jest wieczorami:/
Ja już posprzątałam w domciu teraz może się do miasta wybiorę na jakieś zakupy ale to jeszcze zobacze.

Ja na męża też jestem wściekła ale za wczoraj:/ Teraz odsypia a potem idzie do pracy więc pewnie nawet słowa ze mną nie zamieni:/
 
Witam :-)
u mnie pogoda piękna, byłam już na zakupach, na spacerze z psem, widzę, że nie tylko ja z M mam ciche dni, mój mnie wkurzył w środę i od tamtej pory rozmawiam z nim tylko służbowo, teraz też się oczywiście ulotnił, ale mam to w dup.ie nie sprzątam, nie gotuję obiadu zaraz się ogarniam i jadę do mamy, nie będę robić wszystkiego sama, zresztą cały tydzień spędzam samotnie i mam już tego dość:-( a on niech sobie robi co chce! :wściekła/y:

ja też współczuje mamą, które muszą przejść na dietę, ale są tego też dobre strony - za dużo na wadze Wam nie przybędzie, ja na badanie wybieram się też za 2 tygodnie i zobaczymy co wyjdzie.

makota89- ja za okna zbieram się już od kilku tygodni :-D ale do świąt jeszcze trochę czasu zostało

miłego dnia życzę :*
 
to i ja sie witam cieplutko.... do nas dzis wpadaja znajomi, wołowinka i karkówka juz doprawione, zaraz mąz przyjedzie z małym bo pojechali na przejazdzke rowerowa do lasu, ja posprzatałam i czekam na gosci i na rozpalenie grilla...:-p bo głodna jestem..
ja tez byłam dzis w laboratorium zrobic ta krzywa cukrowa i dooopa wielka, ludzi bylo tyle ze szok!!! byłam tam kolo 10tej laboratorium do 12 a kolejka milowa, najlepsze jest to ze chcialam wejsc i zapytac jak to zrobimy jak np wejde za godz, trzeba odczekac 2 h wiec bedzie 13.... ale te czekajace ta mohery prawie mnie zlinczowały!!!!!! no szok..... juz nie mialam ochoty sie denerwowac i klocic z dziadostwem, wiec wyszłam, sprobuje w poniedzialek...
 
A ja zrobiłam tak, jak pisałam, nie ruszyłam palcem. Ogarnęłam tylko swoje rzeczy. Posprzątał cały dom. Ok - pokazał, że potrafi, będzie to robił częściej:-D
 
Pola, Lui do poniedzialku bedziecie nastawione bardziej bojowo i wszystko pojdzie dobrze. Tez ide w poniedzialek :)

Grillujecie powiadacie? A ja naciagnelam M. Na ognisko jutro :) jezeli moja siostra ma fotelik, to zabiore siostrzenice.

Bylam dzis w sklepie, a tak to ogarniam chate. Troche mi pogody szkoda. Moze wieczorem wyjde na spacer, bo teraz czekam na mame i juz sie nie wyrobie.

Milego popoludnia i smacznego Grillowania ! :-D
 
Cześć Dziewczyny!
U nas piękna pogoda, zabraliśmy się za balkon, kupiliśmy skrzynię i wykładzinę a'la trawa. Wolałabym drewniane deski, ale mi kasy szkoda, a w dodatku nie mam gdzie ich na zimę przechowywać. Jeszcze rolślinki, poduszki i będzie super :-D
Małgorzatkar - współczuję diety, ja mam badanie za ok 2 tyg, i jak pomyślę, że mnie czeka dieta to szczerze nie wiem co zrobię :no: fajnie, że ty nie musisz bardzo swojej modyfikować
Makota - ja też taka śpiąca jestem, popracuję trochę od razu spać mi się chce :szok: no i muszę skracać czas zakupów, bo już tyle powera nie mam :no:
Lui - zazdroszczę grilla, ale bym nawet najzwyklejszą kiełbachę zjadła :-D
 
Hej, hej :-)
Narobiłyście smaka tym grillem i....... tak oto czekam aż kiełbaski się zrobią :-D Moi mężczyźni wystawili swoje grille i o ile grill-zabawka Matiego w całości, tak grill "dorosły" w tym roku do wymiany, ale jeszcze dziś da radę :-)

Kurcze chyba znowu coś nie tak się u mnie dzieje - brzuch znowu twardy się robi i to dość często :-( Dobrze, że w czwartek już wizyta
 
Hej
Fajnie wam z tymi grilami. Ja tylko u teściów griluje aż dziw mnie bierze że jeszcze nie otworzył sezonu.
Mnie brzuch też twardnieje a ostatnio co mnie martwi dostaje prądów po prawej stronie. Bardzo bolesnych. I jak lekko dźwigne to się pogarsza. Mam nadzieje że to nie łożysko :( tylko mała kopie.
Gratuluję wam sił na porządki. U mnie twardnienia się nasilają po wysiłku. Wizytę mam w czwartek to na pewno wspomnę.
 
reklama
Hej
Fajnie wam z tymi grilami. Ja tylko u teściów griluje aż dziw mnie bierze że jeszcze nie otworzył sezonu.
Mnie brzuch też twardnieje a ostatnio co mnie martwi dostaje prądów po prawej stronie. Bardzo bolesnych. I jak lekko dźwigne to się pogarsza. Mam nadzieje że to nie łożysko :( tylko mała kopie.
Gratuluję wam sił na porządki. U mnie twardnienia się nasilają po wysiłku. Wizytę mam w czwartek to na pewno wspomnę.

Kilka tygodni temu tez nie moglam za duzo robic, bo od razu bolal mnie brzuch. Teraz jest lepiej. Troche sie boje, ze kiedys przesadze i moje porzadki nie wyjda mi na dobre :/ z miesiac temu musialam lezec, pozniej mialam prowadzic oszczedzajacy tryb zycia i oszczedzam sie, ale chyba powinnam bardziej :/

Dzis nie dalam rady obciac sobie paznokci u stop... Nie mam duzego brzucha, ale nie jestem w stanie bezbolesnie wygiac nogi w sposob pozwalajacy na obciecie paznokci... Troche mnie to zdolowalo... Nie mam kabiny prysznicowej i do wanny wchodze uzywajac takiego stopnie ,bo nie jestem w stanie usniesc tak wysoko nogi. Jakis twardy mam ten brzuch, albo dziecko sie tak uzlozylo, ze nie daje rady... :/
 
Do góry