reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Elza - masz talent - brawo :tak:
Makota wszystko zależy jak często będziesz korzystała z samochodu, jeżeli masz w planach montować/demontować fotelik 5 razy dziennie to wiadomo, że lepszy będzie z bazą - klik i po sprawie, jeżeli nie używasz auta na co dzień taki na pasy też będzie się dobrze sprawdzał :)
 
reklama
Kiepski, bo teraz wszedzie te bazy i adaptery... M. Bedzie montowal fotelik. Probowal i troche sie czepial o brak tej bazy, ale pewnie jak dojdzie do wprawy to sie uspokoi :p nie bedziemy czesto jezdzic autem. Raz, dwa razy w tygodniu... Musze tylko tapicerke odswiezyc. Baza niby lepsza za wzgledow bezpieczenstwa i wygody... Montowalismy ten fotelik i wg mnie mozna go zamocowac stabilnie... --- Elza - pieknosci! --- Katka - ale nie zresz jak prosiak, taka Twoja uroda i on nie ma czego wrozyc... Pewnie to byla taka przestroga. Skoro wszystko ok, to ostrzege ja przed tyciem... Zdenerwowalas sie tym ;/
 
Makota - ja poprzednio miałam bez bazy, tzn. miałam bazę, ale nie pasowała do samochodu, fotelik trzymał się świetnie na pasach :tak:
Elza - super jaja :-D
 
Hej :)

Makota, ja będę miała bez bazy, bo mój samochód nie ma isofixa. Chociaż podobno już są foteliki z bazą bez iso. Tak czy siak nie mam tyle kasy, aby kupować z bazą. Chociaż teraz jestem rozbita czy kupować nowy fotelik, czy używany, bo trochę się boję używanego, szczególnie, że zapewne kilka wyjazdów na Śląsk nas będzie czekało, więc trasa troszku długawa jest.

Katka póki z dzieciem w porządku, myślę, że nie ma co się przejmować ;-) Za to ja zostałam na staniej wizycie "okrzyczana", że zaś nie przytyłam nic przez ostani miesiąc. Ale pewnie jeszcze mnie czeka.
 
Jagodka wygladasz super :) ja tez sie zastanawiam nad zmiana koloru, zawsze marzylo mi sie ombre, ale przyjaciolki mowia ze bede wygladac jak idiota :(
znowu mam problem z brzuchem :(
co do wozka dla szmaragd...z checia pomoge ale nie w tym miesiacu :( a moze warto w komisach popatrzec?ostatnio widzialam fajny wozek jedo za 200zl chyba
 
a pewnie, że będę pytać :-D
najpierw muszę się sama zorganizować, bo mam sporo do ogarnięcia i chciałbym to zrobić, dopóki mam na to siły...

od razu zapytam, czy któraś z Was kupiła, kupi lub ma fotelik bez bazy?? ja kupiłam bez bazy i teraz uważam, że to był kiepski zakup...

ja mam bez bazy i dla mnie żaden problem. owszem troche dłużej trwa montaż, ale to kwestia wprawy. Także no panic ;-)

jagódka super fryzura...WOW

jejku zazdroszczę Wam organizacji ja jeszcze nic nie mam... tzn malutkie ubranka po Czarku mam wywiezione na wieś ale teraz nawet nie mam ich gdzie trzymać...cały czas czekam na przeprowadzkę a to może potrwać... oj zaczyna mnie to martwić....
a póki co wolnę chwilę spędzam na upinaniu pisanek na kiermasz do Cz do przedszkola...oto moje dzieła
Zobacz załącznik 615770

rany jak ja Wam zazdroszczę takich zdolności!!!! niezłe jaja :laugh2:

kawo -łączę się z Tobą w bólu z powodu zęba. Moja rada: pojedz sobie porządnie przed wyrywaniem, bo potem nie można jeść, żeby się nic do ranie po wyrwaniu nie dostało, bo może dojśc do zakażenia.
 
Dzieki za odpowiedzi --- ka.wo - wspolczuje osemki i faktycznie proponuje Ci sie najesc... Ja mam do wyrwania 2, ale wyrwe po rozwiazaniu, bo przy dwoch poprzednich dlugo dochodzilam do siebie i bylam na ketonalu... Ale ja mialam dlutowane. Paskudnie rosly.
 
Dzięki dziewczyny :-) mam nadzieję, że dam radę, wyrwanie mam na szczęście o 21, więc cały dzień mam na najedzenie się do syta :-D
Przyszło mi dziś zamówienie z 5-10-15 - ale czaderskie ciuszki :rofl2: jak będę miała jutro chwilę przed pracą to zrobię zdjęcie :-D
 
Jagodka super fryz. Puść fote na zamknięty. :)
Elza fajne jaja. Swego czasu takie bombki robiłam ale to było gdy Aru nie był mobilny ;)
Ka.wo znam ten ból. Miałam wyrywana ósemke w sierpniu i jak u makoty tylko na ketonalu bo zrobił mi się suchodół.
Makota ja będę mieć bez bazy. Nie było uciążliwe odpinanie ppprzednio.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kozacko wyciagnelam z szafy swoj wiosenny plaszczyk SWIECIE przekonana, ze do lata w nim polatam a tu niespodzianka! Nie dopinam sie! Gdybym wiedziala wczesniej wstapilabym do jakiegos lumpa, a teraz lump jest mi po drodze do nikad... Wyzwanie przede mna :p --- Elifit - dzieki za odp
 
Do góry