reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Cześć,

ja mam wizyty co 4 tyg, na wizytach jest robione szybkie USG. Płacę 150zł u pani doktor ze szpitala klinicznego. Wszelkie USG szczegółowe mam robione w programie badań prenatalnych, więc ten wydatek mnie omija :-D

W mojej miejscowości szkoła rodzenia również zaczyna się już po 22tc. Chyba za miesiąc się zapiszę, muszę jedynie "wydębić" zaświadczenie od mojej gin, że mogę ćwiczyć, bo tego wymagają.

Na wizycie wczoraj znów dostałam recepty na duphaston i luteinę ze słowami, że jeszcze długo je pobiorę, więc chyba Jagódka tak jak Ty będę jeszcze długo szukała "promocji" na te leki :-D

Wygląda na to, że my również będziemy mieli dziewczynkę, widzę, że ich grono się znacznie powiększa mimo, że na początku wyglądało to forum na typowo męskie :-)

Czy któraś z Was ma może problemy z podwyższonym WBC w morfologii? Jeśli tak to jak działa na to lekarz? U mnie systematycznie rośnie, kazano mi zrobić CRP i mimo, że wyszło w normie to w górnej i chyba powtórzę za około tydzień.

Któraś z Was pisała, że na zatoki nie stosuje się antybiotyków i powiem, że pierwsze słyszę. Zapalenia zatok mam od dziecka i zawsze, ale to zawsze przepisywano mi tylko i wyłącznie antybiotyki tudzież jest to infekcja bakteryjna a nie wirusowa.

Gratuluję zakupu wózka. Czy ktoś jeszcze ma Jedo Fyna i może się podzielić wrażeniami?
 
reklama
Kubusiowata, Hobbit - gratuluję córeczek :-D

MaMaMu - to ja o tym łososiu pisałam, cały czas za mną chodzi, w weekend zrobię makaron z łososiem - to będzie po dodatkowej obróbce termicznej :-D
 
Ostatnia edycja:
Kubusiowata, Hobbit - gratuluję córeczek!
Haust - super wieści, bardzo się cieszę :)
Ka.wo - oj, za mną też chodzi łosoś z makaronem, w sosie śmietanowym... Mniaaaam! :) Gorzej, że nie umiem sama zrobić i zawsze gdzieś zamawiam :-p
 
No to juz wiem co jem jutro na obiad :) łosoś w sosie mascarpone-koperkowym :) mniam!

Dziewczyny, super wieści z wizyt! Gratuluje serdecznie!

Haust, Tobie gratuluje szczególnie! Super ze juz zagrożenie minęło!

Dobranoc!
 
reklama
Hej dziewczyny a gdzie LALECZKA chyba dawno nie pisala..

No też to zauważyłam, nawet jej pw wysłałam bo wybieram się na wczasy w jej strony. Ale nie odpisała :sorry2:


Dziewczyny gratuluję córeczek i synków! :-) Ja się może w poniedziałek dowiem :tak:
Haust widzisz i juz się nie trzeba stresować tylko czerpać uroki z II trymestru :-)
 
Do góry