reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Gratulacje tym co wiedza co nosza w brzuszku :)
Haust gratulacje:)
MAMAMU clotrimazolum mozna w ciazy u mnie na ulotce pisze i lekarz tez mowil ze mozna.

Wiecie ciągle mi sie cos przyplątuje w tej ciąży. To zatoki i leki, to zapalenie pochwy i leki, teraz mam zapalenie pęcherza i biorę furagin i pije sok żurawinowy.... zaczynam sie bać o malenstwo masakra ile tych leków. Czy wy tez tak macie ze ciagle musicie cos brac ?;/

Mnie wczoraj tez glowa bolala juz myslalam ze bede muciala braz tabletkę ale przeszlo nagle. Cisnienie mialam niskie 103/74.

Co do wynikow to robilam 3 tyg temu i wszystko bylo w normie a teraz mialam bakterie w moczu, WBC podwyzszone i CRP 9,57 myslalam ze to wlasnie od zatok ale okzalo sie ze po kilku dniach latam do WC co 5 minut i piecze przy oddawaniu moczu. Niby lekarz mowil ze mam zapalenie zatok ale jezeli wyniki nie wykazuja tego to chyba musi byc od ciazy poprostu i trzeba zyc dalej :)

Jutro juz 20 tydzien bedzie lecial!!!! ja juz chcem 30 :p
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry mamusie :)

Od rana pod domem mamy armagedon, panowie robotnicy postanowili skorzystać z pięknej pogody i rozkopali połowę drogi - chodnik będą robić, będę miała gdzie z wózeczkiem chodzić... o ile go kupię :p bo jakoś się strasznie niezdecydowana zrobiłam. W ogóle w ciąży jestem okropnie niezdecydowana.
Zaraz się zwijam do sklepu bo już zostałam tylko w jednych getrach, w ciągu tygodnia wyrosłam ze wszystkich spodni :szok: i teraz nie wiem czy na tym L4 tak się obżerałam, czy to dzieciaczek rośnie :confused:

Wczoraj z M. się pokłóciliśmy i poszłam spać wcześniej a dzisiaj rano, o ja głupia i niemądra! zapomniałam, że się pokłóciliśmy i że jestem na niego zła i gadaliśmy całkiem normalnie. I teraz już nie mogę wrócić do obrażania się, kurcze no, a liczyłam że coś do niego dotrze :baffled:
 
gratuluję wszystkim mamom, które poznały płeć! tak się posypało, że nie ogarniam nicków, ale cieszę się razem z Wami, ciągle czekając, aż sama będę mogła zabrać głos w tej samej sprawie :)

Haust -
również się cieszę, że wszystko w porządku :)

lekarstwa w ciąży - ja sporo brałam, ale w końcu i odpukać, na razie trzymam się dobrze. też mnie to martwi :/ ale jeżeli lekarz mówi, że jest ok i wszystko rozwija się prawidłowo to staram się tam myśleć

L4 i tycie - moja koleżanka rozmawiając ze mną mówiła, że starała się jak najdłużej pracować, bo w przeciwnym razie czułaby się jak wieloryb. teraz się nie dziwię... ja już jakiś czas siedzę w domu i szlag mnie trafia z nudów i z braku poczucia jakiegokolwiek obowiązku :/ wydaje mi się, że jeżeli nie mam musu wstania do pracy i pędzenia do niej, a później zapieprzania w niej i kombinowania co by tu zjeść i o której, a jeszcze później upierdliwego powrotu do domu, robienia na szybko obiadu i szykowania się na jutro do pracy stałam się jak taki wieloryb - ociężała i powolna...

wstaję sobie powolutku, kiedy przestaje mi się kręcić w głowie i nie mam takie narzuconego tempa - brakuje mi tego,ale z drugiej strony w ciąży powinno się trochę przystopować...

spodnie - jak nie miałam na to czasu to nie zwracałam na to uwagi, ale rzeczywiście, teraz kiedy mam to zwolnienie i siedzę w domu zrobiłam przegląd szafy i też doszłam do wniosku, że mieszczę się tylko w 2 pary spodni, a z bluzkami to tak różnie. kupiłabym coś, co przydałoby się na okres ciąży i po ciąży (jakieś kimono, albo tunikę) ale mam wrażenie, że przytyło mi wszystko, łącznie z ramionami ;-) może to dlatego, że przy przymiarce staram się nie szarpać, uważać na brzuch i nie zarzucać rąk do góry ;)
 
Kubusiowata gratulacje!! :* No i jakie wejście smoka z dziewczynką! Super kochana. :* ciesze sie strasznie, że wszystko wporzadku!

Hobbit gratuluję córeczki również! :)

Haust jeszcze raz Gratki z udanej wizyty, i witam w klubie siusiaków :D

Ewa66, Mamamu co do clotrimazolum to słyszałam ze w drugim trymestrze jest bezpieczny, koleżanka używała, ale dopiero w drugim trymestrze, bo tak to w pierwszym miała cos innego, ale nazwy wam nie podam bo nie pamietam.

Elifit masuję masuję tą głowę zeby przestało boleć. :* tulę mocno!

S.michalina, a ja mam tak ze jestem zdecydowana ale w tej ciazy cos mi na łepetynę padło i co? I za Chiny nie lubię po sklepach łazić! Teraz to ja czekam i stoję jak na szpilkach w sklepie, czy juz wychodzimy, a mąż sie cieszy i śmieje ze dzieciątko mamusie przestawia z czego on jest zadowolony. :)

Lekarstwa w ciąży od początku ciazy wzięłam 4 apapy, i 6 nosp. A no i do końca trzeciego miesiąca kwas foliowy i to wszystko są i jeszcze strop *spam* jak byłam przeziebiona . Wiec ja co do lekarstw sie nie wypowiem.
 
hej kochane:):)od jutra wracam do Was spowrotem:):)):):)

napisze tylko co do tematy lekarstw...ze ja od początku ciąży mam jakiegoś pecha....
najpierw zapalenie ucha- no to kropelki jakies na receptę dostałam...
potem duże braki witamin- to wit. D w tabletkach plus zastrzyki z wit.B do końca ciąży musze dostawac...
potem przeziębienie i zapalenie drog moczowych- antybiotyk....
a na koniec się okazało ze antybiotyk nie pomogl bo zapalenie dalej jest i w dodatku z krwia w moczu- wiec dostałam drugi z rzedu antybiotyk.....
i tak u mnie z lekami.....już mam dosyć....bo ciagle cos.........
 
reklama
na zapalenie pęcherza bez recepty urosept 3x2, do końca opakowania. 2 ginekologów mi zaleciło. Po tygodniu bakteri w moczu juz nie miałam. Jest to lekki lek ziołowy

martwię się o laleczkę, czy ma ktos z nia kontakt? dawno się nie odzywała..
 
Ostatnia edycja:
Do góry