reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

małgorzata współczuje przejść z kartą i bankiem dlaczego Ci nie przysłali nowej skoro Ci się kończyła ważność tej to powinni Ci przysłać nową zanim upłynie termin ważności starej.... ale tak to jest z tymi bankami
ja właśnie nie mam sesji z pierwszej ciąży i teraz bym chciała właśnie taką rodzinną z mężem i Czarkiem....

graza a ile kosztuje poród w prywatnym szpitalu????
ja na szkołę rodzenia się nie wybieram bo najpewniej będę znowu miała cc

haust nie denerwuj się czas szybko zleci do 18.30 a na wizycie na pewno będzie wszystko w porządku, ja z sesją też poczekam na cieplejsze dni i na większy brzuszek
 
reklama
Hej:)

Czytam Was na bieżąco, ale weny jakoś brak:/
Dzisiaj jadę do rodziców zacząć przygotowania do sobotniej imprezki. Wątpię, że będę miała czas cokolwiek napisać:(
Haust kciuki za wizytę:)

Miłego weekendu Wam życzę!
 
ja też z sesją czekam tak do maja, żeby słonko świeciło i zielono było :)

jadę po Olę, ale nie wiem, czy pójdę z nią na spacer, jakoś mi się nie chce, głowa boli i gardło, chyba pobawię się z nią w domu tylko...ehhh wyrodna matka ze mnie
 
Graża - mam pakiet firmowy
Małgorzatka - też myślałam o szkole rodzenia ok. 6-7 miesiąca

na taką typową sesję zdjęciową może i bym się wybrała, ale to dla mnie taka trochę "fanaberia" ;) równie dobrze możemy porobić sobie naturalne zdjęcia we dwójkę lub we trójkę
 
Cześć dziewczyny :) nie mam dziś weny do pisania - tak się wizytą denerwuję :-( kurcze do 18.30 jeszcze tyyyyle czasu :-(

też chcę sesję brzuchato-rodzinną, ale dopiero wiosną, bo na dworze bym chciała. W pierwszej ciąży nie miałam i bardzo żałuję.

Idę wypić kawkę na uspokojenie ;-)

Haust spokojnie, dzisiaj zobaczysz maluszka :)tylko o tym myśl:) ehh ja mam wizytę w poniedziałek ale chyba bez usg, dopiero pewnie 20.02 usg połówkowe.

małgorzata współczuje przejść z kartą i bankiem dlaczego Ci nie przysłali nowej skoro Ci się kończyła ważność tej to powinni Ci przysłać nową zanim upłynie termin ważności starej.... ale tak to jest z tymi bankami
ja właśnie nie mam sesji z pierwszej ciąży i teraz bym chciała właśnie taką rodzinną z mężem i Czarkiem....

graza a ile kosztuje poród w prywatnym szpitalu????
ja na szkołę rodzenia się nie wybieram bo najpewniej będę znowu miała cc

haust nie denerwuj się czas szybko zleci do 18.30 a na wizycie na pewno będzie wszystko w porządku, ja z sesją też poczekam na cieplejsze dni i na większy brzuszek

nie wiem, w ramach ubezpieczenia NFZ jest refundowany poród sn i cc ze wskazania, natomiast cc na "życzenie" nie wiem ile kosztuje, nie rozważam takiej opcji.
 
witajcie,

ja właśnie poleguję zmasakrowana dynamiką poranka... pranie czeka na powieszenie.. ale ja czekam na energię ;) zjadłam parówki, ale jakoś jeszcze ciężej mi się zrobiło i nie mogę zwlec 4-liter ;)

czekam już na weekend, sobota towarzyska, wpadają znajomi z rocznym synkiem i 9-letnią córą... a w niedzielę HAMLET :D nie mogę się doczekać - chciałam iść w grudniu, ale zapomniałam, że w teatrze kilka miesięcy przed spektaklem kupuje się bilety grrrr.. no ale to już tuż tuż :)

nie wiem jak u Was, ale ja żywcem czuję wiosnę w powietrzu :) i na drzewach bazie widziałam :) także chyba coś jest na rzeczy.

Wiem, że to nie wątek zakupowy, ale pochwalę się, że kupiłam wózek JEDO FYN, używany ale stan idealny - przyjechał 2 dni temu i totalny zachwyt, na oponach nawet dają się zauważyć niezdarte "włoski" - fotelik, spacerówka i gondola nieruszone, bez plam.. superaśnie :) oszczędzone 1500 zl (nowy zestaw 2100-2300 zl)
:tak:

oki...dość byczenia, ruszam pupę bo zaraz będzie mąż z córciami z przedszkola... pozdrawiam Was ciepło! i przesyłam tą moją "wiosnę" :)
 
Michalina - to zobaczysz jak będziesz z maluszkiem "siedzieć w domu", "przecież i tak siedzisz w domu to możesz to zrobić"


No ja się właśnie zastanawiam co on sobie wyobraża... Coś czuję, że z tego będzie tylko awantura dzisiaj wieczorem bo mi ciśnienie jeszcze nie zeszło... :/

2411magdalenka - gratuluję udanego zakupu, jaki kolor się trafił?

haust - bez nerwów :) dowiesz się, że maluch rośnie i ma się dobrze a i z mamusią wszystko dobrze! :) &&&&&

Nie wiem czy M. na złość, czy sobie dla ułatwienia życia, pojechałam do PZU i po prostu wykupiłam polisę i tyle. Ja nie będę się stresować, denerwować i porównywać warunków ubezpieczenia, bo jak będą chcieli mnie wykiwać to i tak to zrobią.

A teraz znowu za obiad trzeba się brać.
 
byłam siku i zauważyłam brązowy śluz na wkładce... prawie godzinę temu, teraz nic nie ma... czekam, jak się coś pojawi, jadę na ip, myślę jednak, że to trochę może z przeforsowania się...
 
reklama
pozwolilam sobie zalozyc nowy watek abysmy wiedzialy co sie dzieje u nas, napisalam bez komentarzy wzorem innych miesiecy i mysle ze to dobry pomysl ale jak cos moderatorki chyba moga zmienic tytul jesli chcecie wpisywac kometarze tam..mama nadzieje ze czesto tam pisac nie bedziemy ale przyda sie taki wateczek :tak:
 
Do góry