reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

jagódka dobrze, że ciśnienie spadło..... oby dobrze się tam Tobą zaopiekowali...
makota cały czas zastanawiałam się co to bulkaslona i wmawiałam sobie, że to żarełko indyjskie, na które mam smaka :) Dopiero jak mężowi zaczęłam marudzić o hindusie, to mi uświadomił, że chodzi o słoną bułkę :D
aNilewe nie martw się "sympatyczną" koleżanką - to ciąża jest, a nie tycie :p Najczęściej tak mówią osoby, które same na początku ciąży przywaliły 10 kg, więc teraz tak mówią wszystkim
 
reklama
Witam! Jestem tutaj dzisiaj po raz pierwszy! Nareszcie znalazłam bardzo aktywne forum :) Termin mam na 9 lipca i nie mogę się już doczekac,
pozdrawiam wszystkie Kobietki :))
 
Jagódka ciesze sie bardzo ze sie unormowalo! :) super że Adaś jest duży i zdrowy w brzuszku mamy! ;) najważniejsze. ;)

Aphrodite witaj i rozgość sie, mam nadzieje ze czas z nami upłynie Ci miło. :)
 
Witaj aphrodite :-)

jagódka jednak Adaś :-) Dobrze, że do normy wszystko wróciło :-)
 
Witam nowe Mamy! ciągle jakieś nowe "twarze" :))

Ciśnienie spadło już do mojej normy,także czuję się dobrze. Usg dobrze. Adaś ma 175g wagi, co odpowiada 16t3dc. Pobrali mi krew i mocz na posiew. Poleze do piątku

Też chcemy nazwać synka Adaś :D chyba, że coś nam się odwidzi lub będziemy musieli szukać żeńskiego imienia :)
Wypoczywaj. Dobrze, że już lepiej. To najważniejsze.


jagódka dobrze, że ciśnienie spadło..... oby dobrze się tam Tobą zaopiekowali...
makota cały czas zastanawiałam się co to bulkaslona i wmawiałam sobie, że to żarełko indyjskie, na które mam smaka :) Dopiero jak mężowi zaczęłam marudzić o hindusie, to mi uświadomił, że chodzi o słoną bułkę :D
aNilewe nie martw się "sympatyczną" koleżanką - to ciąża jest, a nie tycie :p Najczęściej tak mówią osoby, które same na początku ciąży przywaliły 10 kg, więc teraz tak mówią wszystkim

ja pisałam chyba o maślanej, ale może coś mi się pomyliło ;-)




co do jedzenia - ja jadłam szprotki wędzone, salami, kiedyś tam zjadłam kawałek łososia wędzonego, dziś mam śledzie w śmietanie i prawie co tydzień jem poza domem, zdarza się, że w fast foodzie. mam nadzieję, że to nie zaszkodzi, ale nie popadam też w paranoję.

wątróbkę można jeść raz w miesiącu. faktycznie ma dużo wit. A i dlatego nie jest polecana - oczywiście już mam ochotę na wątróbkę i w weekend zjem wątróbkę :-)

nie wiem czy oglądacie taki program na TVN Style "O matko!" ? właśnie tam mówili o wątróbce :)

poszłam dziś na spacer i poczułam się lepiej. już mnie żadne mdłości nie męczą. kupiłam sobie również sukienkę, która powinna przydać się i w ciąży i po ciąży :)
 
Jagódka, trzymaj się kochana!! Gratuluje potwierdzenia Adaśka i cieszę się, że ładnie rośnie :))

ja tez uwielbiam suszi i ciazy czesto jem ale z grilowaną rybą
 
reklama
Ewa a może ty masz nos po prostu zatkany ciazowo? Tego nie da sie wyleczyć niestety...

nie miałam pojęcia, że coś takiego jest :p
ja mam nos zapchany chyba od 3 miesięcy i krew mi leci dość często. byłam u laryngologa, dostałam emofix na krwawienia i sinupred na katar, ale sinupred nie pomógł,a emofix używałam przed ciążą i teraz też używam, bo nie ma przeciwwskazań.
 
Do góry