reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
witam :)
moi wszyscy na basenie to mam luz:)błogo.Gotuję dziś stuningowaną zupkę po hanojsku,bez mięska z makaronem sojowym:)jest pyszna.przepis wrzucę na wątek:)
 
mój chłop też 84, młodszego sobie wzięłam :p
Mój chłop też młodszy o rok ;)
Moj maz nie lubi niespidzianek, ale jakos z kazdych niespodziankowych urodzin bardzo sie cieszyl :)
Ja w tamtym roku mężowi kupiłam na uro licznik do roweru. Nie spodziewał sie, był tak zadowolony że dawno go nie widziałam takiego. Facetowi dać pierdółke i już micha sie cieszy ;)

Wszystkiego najlepszego dla jubilatów :)
 
Dzień doberek!
U mnie spadł śnieg - bo ten ostatni całkiem się rozpuścił - teraz pada śnieg z deszczem. Mój budzik wpadł do łóżka po ranny sikaniu, ale mąż ją zwinął na dół. Zeszłam, a tam zero zabawek w salonie - sama z siebie posprzątała:szok:.
Mój na urodziny rok albo dwa lata temu dostał kamerę - zrzuciliśmy się z rodzicami, ależ był zaskoczony.
Makota, wszystkiego najlepszego!
 
reklama
TAK MAKOTA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :). Ja wiekszosc imprez dla meza robie z zaskoczenia, ale umawiam sie z ludzmi i oni przynosza jedzenie, choc troche. A obecnosc fajnych ludzi dla meza jest chyba najwiekszym prezentem :) Aczkolwiek najwieksza niespodzianka bylo na 30 urodziny impreza full niespodziankowa z tortem u sasiadow a w prezencie dostal kurs bezpiecznej jazdy- takie wiecie zakrety, poslizgi, itd. Byl mega zadowolony i zaskoczony.
 
Do góry