reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Witam Was wieczorowo.Moj M dzis kończy 36:-D był mini tort 4-ro osobowy :-) Ja 2 kawałki a moj z Nicolka pojednym. Jakie oczy miała młoda jak ja mówie ze dla mnie 2 a ona pyta czemu???? wiec ja ze 1 dla mnie i 1 dla bąbelka:-D haha ale było smiechu z tego, oczywiscie tylko jeden zjadłam :-)
Ale robicie smaka tymi przepisami a menu Jagódki jak w MASTER SZEFIE ;-)
Wiecie co. Wczoraj pisałam ze przepisała mi luteine dopochwowa i nie 50mg tylko 200mg,w aptece nie mieli i zamówili mi na dzis.Pojechałam ja odebrac i zapłacic. Jak usłyszałam cene to myślałam ze zawału dostane:rofl2: wiecie za 30 tabl. zapłaciłam 185,25 zł :szok: no ale jak ma pomóc na moje łożysko to wszystko dla dzidzi no ale z ta cena to przegięcie, dobrze ze nie co mc.
Zmykam do męzulka bo masaż mi obiecał :-D a ja pooliwkowana to prawie bedzie miał poślizg :-DBuziaczki i do jutra;-) Miłego wieczorku Kochane :happy2:
 
laleczka wszystkiego najlepszego dla meza :tak:
jagodka dzieki za przepisy i menu zeczywiscie wyszukane :) bedzie sie maz cieszyl z niespodzianki na pewno...a gdzie organizujesz ta impreze?? jak meza tam zaciagniesz??


poza tym robicie smaka na te pizze, lasagne itp ehh:-p
 
Mój mąż jutro jedzie po tort, bo zaprosiliśmy rodziców na kawę - hiehiehie, on jeszcze nie wie, że to nie będzie jedyny tort na te urodziny:-D


Fajnie cos takiego zorganizowac :) ja bym sie bardzo ucieszyla :)

W Gdansku jest -5 i snieg i dla mnie to juz sroga zima :o nie pamietam czy w ubieglym roku tez bylo mi tak zimno - watpie...

Dawno temu byla rozmowa na temat rajstop ciazowych. Pisalam wtedy, ze mam kilka par na wiosne... Uhum... Zamowilam 2 pary polarowych na allegro, bo w tych cienkich pod spodniami nie dam rady...

Poza tym tak mnie dzis w pepku scinelo, ze tak jak stalam tak zostalam. Ruszyc sie nie moglam... Tez tak macie?

A gotowaniem mnie zawstydzacie :p teraz na wolnym staram sie gotowac fajne rzeczy, ale pizza to jeszcze nie moj poziom wtajemniczenia :p
 
Ostatnia edycja:
Makota, a pizza jest bardzo prosta:tak: dobry przepis na ciasto i finito! Samo się robi.:tak:
Laleczka rozwaliłaś mnie tym master szefem:rofl2: Wszystkiego naj dla męża!
Minisiu problem w tym, że właśnie ja go muszę wygonić, bo imprezę robię w domu - bo kto by mi pozwolił zrobić w knajpie z własnym jedzeniem?:sorry2: Mamy znajomych z niemowlęciem, więc knajpa nie wchodziła w grę. Poza tym ja te nie wiem jak się będę czuła tfu tfu, mam nadzieję, że jednak dobrze. Także mam nadzieję, że będzie pracował w sobotę, to byłoby idealne rozwiązanie, a jak nie to w ostateczności powiem mu, że ma posprzątać, bo będziemy mieli gości, a ja zamknę się w kuchni, ale nie powiem co i jak. Albo go gdzieś w ogóle wygonię:laugh2: Najlepiej na drugi koniec miasta po jakąś głupotę:-p Dodatkowo jeszcze jedno małżeństwo i jeden kumpel męża są spoza Lublina, więc prawdopodobnie muszę ich przygarnąć na noc.
 
małgorzatko :D linka do przepisu wklejam w odpowiednim wątku. Nam i sąsiadce się sprawdził. robimy na dużej blaszce z piekarnika :D

Włączenie aplikacji na telefonie i korzystanie z wi-fi w domu pozwala mi w miarę na bierząco ogarniać forum.Uff narazie jest sposób :p

Ps. Minisia zmieniłaś avatara :D
 
Ostatnia edycja:
małgorzatko :D linka do przepisu wklejam w odpowiednim wątku. Nam i sąsiadce się sprawdził. robimy na dużej blaszce z piekarnika :D

Włączenie aplikacji na telefonie i korzystanie z wi-fi w domu pozwala mi w miarę na bierząco ogarniać forum.Uff narazie jest sposób :p

Ps. Minisia zmieniłaś avatara :D

hehe ja tez tak jechalam az nie upuscilam mojego telefoniku ehh:-:)no:

tak zmienilam i mialam problem czerwiec czy lipiec ale skoro mam termin na czerwca to zaszalalam ;-)tak czy siak nie ruszam sie stad :rolleyes2::cool2:
 
reklama
Do góry