reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Czesc dziewczyny :)
pączki z marmoladą ? mmm bardzo chętnie :)
My dzisiaj z mężem dopiero rozebralismy choinkę , chociaz to chyba nie az tak pozno moja tesciowa tradycyjnie trzyma do 2 lutego :)
Wczoraj byłam u lekarza okazało się że poraz kolejny infekcja tak jak na początku ciąży naszczęscie nie groźna antybiotyk dopochwowy no i zmienił mi luteinę z dopochwowej na doustną.

Byłam w bibliotece wypożyczyłam kilka luźnych książek i od wczoraj sie relaksuje :)
Miłej soboty wszystkim mamusia ;)
 
reklama
venus ale kusicie tymi paczuciami no :) chyba sama zrobie w jakis dzien :) poki co podeslij mi jednego prosze :)

tynka relaxuj sie relaxuj.... ja to bym jakis dobry film obejrzala :)
 
Ja też męża po pączki wysłałam:-D Lasagna się zapieka, a pachnie tak, że się zaraz skręcę:rofl2: Ale łyso bez choinki w salonie:sorry2: Mam olbrzymiego fikusa, ale póki co nie wróci na swoje miejsce - tj po choince, po na tej imprezie za tydzień ta dziura mi się akurat na stół przyda:tak:
 
Robię sałatkę ze śliwkami w occie, łososia z serkiem na cykorii, pizzerinki, kanapki (jak znam życie to pójdą jak woda), zrobię sos czosnkowy, te paluszki w krakersach i szczury chyba też zrobię (i podam je chyba na ciepło). I sałatkę caprese. Będzie jeszcze tort, owoce, sery pleśniowe i kabanosy. Wydaje mi się, że wystarczy..
 
Robię sałatkę ze śliwkami w occie, łososia z serkiem na cykorii, pizzerinki, kanapki (jak znam życie to pójdą jak woda), zrobię sos czosnkowy, te paluszki w krakersach i szczury chyba też z
robię (i podam je chyba na ciepło). I sałatkę caprese. Będzie jeszcze tort, owoce, sery pleśniowe i kabanosy. Wydaje mi się, że wystarczy..

A impra z jakiej okazji?? Cos mi chyba umknelo...
 
reklama
Do góry