reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Kurcze, wlasnie nie wiem. Nie znam sie nad tym:-) choc wydaje mi sie,ze na dziasle widac zarys zeba, a wczesniej tak nie miala. Poza tym ciezko mi tam cos zobaczyc, bo nie daje sobie buzki otworzyc.
 
A sprobuje jak bedziemy w domu. Teraz chcialam jej usta otworzyc na spiocha. Ma tak zacisniete, ze nie da rady:-D

Makota, jak Adas niezyciowy to co innego:-D
 
Mamo b ja tez nie zabieram małego w zatloczone miejsca,ale ja mam inna sytuacje bo małego mogę zostawić z mama. Nie każdy ma jednak taka możliwość. Jak trzeba to wiadome ze bralabym wszędzie ze sobą...
To jakis zbiorowy bunt z tym jedzeniem... Ach te dzieciaczki.
 
Dziewczyny migrena może objawiać sie silnyymi zawrotami Glowy?
Pytam bo taka mam diagnozę od neurologa.
Spie i nagle czuje ze kreci mi sie wszystko,otwieram oczy i masakra taki helikopter mam....zaraz jestem biala jak sciana,wymiotuje i nie mogę ruszyć Glowa. Mam wrażenie ze wazy tone. Po 10 min zawroty ustaja a Glowa boli caly dzień...
Wykoncze sie z tym
 
reklama
kornela ja miewam migreny i miewalam zawroty głowy, również drętwienie twarzy, mroczki przed oczami, zamazane pole widzenia, ból zazwyczaj jednostronny. ostatnio miałam po łyżeczkowaniu macicy. a i wymioty tez mogą być

a i z jedzeniem.... wczoraj było super, dziś srednio, ale były 2 tyg że mleko na 3 raty i max po 130-140ml, potem bunt na obiadki, dziś zjadl ślicznie owocko, zaraz bedzie obiadek zobaczymy
 
Do góry