reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Mika pociesze cię że ja też nie wygrałam :p

Katka noszą i dwulatki bez problemu. Zamotałam kiedyś mojego trzylatka 15kg ale to nie na moje plecy aczkolwiek mąż pewnie będzie latem na wycieczkach go nosił.
Myślę że na krótkie wyjścia to roczniaka spokojnie się ponosi czyli lato i jesień następną. Na plecach nawet dłużej ale pewnie w następną zimę nie będę nosić.
Są super wiązania plecaki dla starszych dzieci gdzie w ogóle nie odczuwasz ciężaru dziecka. Np plecak z koszulką i plecak z krzyżem. Tak jakbyś górski plecak niosła. Nie bolą ramiona.

Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziecko mi cos niespokojnie spi, nie daje rady jej odlozyc do lozeczka:-/
Poklocilam sie ze starym, ot i tak zlecial wieczor. Objadlam sie ciasta z malinami,ze az mnie brzuch boli:-/

Hobbit, mam ten sam problem, Laura ma czesto suche usta. Smaruje kremem ochronnym, ale nie wiem czy dobrze robie czy moze czyms innym powinnam.

Dobranoc!
 
Ostatnia edycja:
Dobranoc :-)

Chce mi się sernika... A u sąsiadów impreza i głośno jest...

Ja smaruje Zuzie kremem ochronnym, a Ola ma fajna pomadke że skarb matki, można nią twarz smarować, tylko pd roku ona jest.
 
Cześć mamo bobasa i Małgorzatkar. U mnie już nocną zmiana.

Dzięki katko za podziw. Sama zaczęłam to ostatnio uskuteczniać. Laktatorka powiedziała że ten ból będzie nawracał bo kiedyś uszkodziłam ta pierś poprzez mocne ugniatanie. Zobaczymy co chirurg na to.
 
Se pospałaaam
Godzinę :p
Jemy :-)

Mika ja też nie :-(

Elifit dzięki ;-)

Pola a to ciekawe. I chirurg miałby tu naciąć, tam przyciąć i ma być dobrze?


Kurde starszaczka mi kaszle... I ma katar, bezbarwny, lejący się (nie alergiczny raczej) Czy ja kiedykolwiek z chorób wyjdę??? Tydzień w przedszkolaku!!!
 
Nie wygrałam trzydziestu milionów, ale bardziej mi się marzy 10godzin ciągiem przespanych niż ta kasa;)

Młody zjadł i coś jęczy, czyli przez godzinę będziemy się bawić w A spróbuj mnie tylko odłożyć:banghead:
Także moje dziecko uważa, że spanie jest fajne, ale na moich rękach:banghead:

No i standardowo nie pamiętam co komu.
Katka z chustą to jest tak, że nosić możesz do kiedy dzieć chce, a Tobie jest wygodnie.
Kum myślę, że kółkowa to teraz dobra inwestycja. U mnie przez pewien czas był foch na chustę, a teraz często ratuje mi ręce, jak np znudzi się zabawa na podłodze i zaistnieje potrzeba przytulasów. Przytulasy się znudzą to znów do zabawy. Jak się uderzy to do chusty, do zasypiania tym bardziej. A jak przyjdzie wiosna, mały zacznie chodzić to już widzę te spacery. Sam pójdę, weź na ręce, sam pójdę, na ręce itp. :p

Dużo Was tu dzisiaj, idę odważnie podjąć pierwszą próbę odłożenia dziecia.
Do rana mam nadzieję :confused:
 
jeszcze ja na nocnej się przywitam. Zola wcina i się wierci przez co sutek będę mieć kilometrowy, ale na nic tłumaczenia że z jedzeniem w buzi się nie biega. No i kolejna różnica, że dziecko nie płacze w nocy głodne "weź mnie nakarm" tylko stoi w łóżeczku i nad szczebelkami marudzi "kiedy wreszcie wstaniesz, widzę że lezysz!"
Tusia dociaganie kółkowej nadal kończy się kolkami na dziecku lub/i dzieckiem po skosie. Serio podejrzewam ze jestem entuzjasta a nie umiem motać porządnie.
 
reklama
Dzien dobry!
Bylam tez na nocnej, ale sil juz brak do pisani:-( w nocy milion pobudek! Doslownie milion, budzila sie co pol godz z wielkim placzem. Juz wzielam ja do nas do lozka,ale to tez nie pomoglo. Po 4 w koncu posmarowalam jej dziasla i przespala dwie godziny bez pobudki. Ale za to od 7 juz swiruje, tzn rozmawia piszczac i nic nie da jej sie przetlumaczyc,ze mama by chciala troche odespac noc.
Wieje u nas, masakra, leb urywa. Pies nie chcial z klatki wyjsc na szybkie zalatwienie swoich potrzeb:p

Milego dnia!
 
Do góry