reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

nie znam, puszcze sobie jutro :)

chyba mi całkiem odbiło z tą chustą :) mam jakąś manię od kilku dni. a czy jest sens kupować chustę dla 7miesięcznego szkraba?
dziewczyna na grupie chustowej zaproponowała mi pół swojej chusty - ma duża chustę nati avokado - ładna, chce zrobić z niej dwie kółkowe, można kupić kółka na little frog. chusta bawełniana, miękka, złamana.
czy lepiej kupic gotową chustę na LL za 130zł...
całkiem mi padło na beret

dzidziol spi niespokojnie,
a jeszcze odpisze na inne stare pytania
- nie wyparzam w ogóle butelek. myje płynem do butelek i smoczków - zwykły płyn zostawiał zapach w butelce
- dzidziol spi w spiworku - oprócz dzis, za ciepło go ubrałam, marznie mi w nocy, budzi się, ma ziemne rączki, nóżi, karczek. więc kupiłam śpiworek
 
reklama
Hobbit pamiętam Cie:-) co do smarowania ust to niczym nie smaruje bo nic sie nie dzieje, smaruje tylko kremem ochronnym buzke ale usta omijam.

Mąż bawi sie z dzieciem, wszyscy wykapani...pizza czeka
 
Cześć wszystkim :)
Nie było mnie 1.5 dnia ale widzę, że się wpasowałam w temat podświadomie, mianowicie: byłam dzisiaj kupić śpiworek Małemu bo mam za sobą dwie nieprzespane noce bo co się budziłam i rzucałam okiem do łóżeczka - Mały leżał odkryty niczym Młody Bóg. Potem zamiast spać słuchałam czy znowu się nie rozkopał - bez sensu. Teraz śpi w śpiworku - zobaczymy dzisiejszą noc czy nie będzie mędził, że mu coś nie halo.

Zmęczona jakaś jestem :(
 
Witam,

Hobbit też pamiętam :)
Lilla też nie znam tej piosenki ale aż sobie puszczę :)

Ja mam chustę elastyczną, ale już mało używamy dlatego się zastanawiam czy jest sens kupowania innej. Czasem tylko do sklepu wyskoczymy na szybko. Poza tym ja mam bardzo słabe plecy a Julka już trochę waży więc chyba nie dam rady jej nosić.
Moję dziecię śpi. Cały czas kombinuję z tymi drzemkami w ciągu dnia. U nas wszystko musi mieć swój czas, oczywiście mniej wiecej. Bo jak Julka za późno pójdzie na drugą drzemkę to już nie ma czasu na 3 a że śpi bardzo krótko więc nie wytrzyma mi do kąpania. Ogólnie trzymam się że najpóźniej po 17 kończy się ostatnia drzemka. Zauważyłam że jak wstanie wcześniej to ma lepszy humor niż jak np wstanie o 17.30. Jak zwykle mam dylematy hehe jak nie jedzenie to spanie :)

Dziś dzień nawet zleciał, choc momentami był ciężki, jutro niestety powtórka bo mąż od 11 do 22 w pracy. Dlatego nie lubię weekendów,no ale cóż trzeba dać radę:)

Spokojnej nocy :)
 
Hobbit pamiętam. Witaj :)

Lilla oczywiście że znam te piosenkę ;) ale nie wiem kto śpiewa.

Kum bo chustowanie wciąga.

Limonka czy jest sens chusty? To zależy. Od wielu czynników. My też się mniej nosimy bo zima jest i nie chodzę na spacery. Ale przyjdzie wiosna lato i na pewno będę nosić.
Na wakacje jest super opcją.
Kolejna rzecz że Zuza aż zaciesza jak ją widzi :)
Kolejna rzecz. Chusta służy mi jako huśtawka oraz hamak. Jako koc również.
I jest to wygoda gdy ma się ręce wolne dla drugiego dziecka.
 
Hejka, U mnie dla odmiany ból cycka.... Czy to się kiedyś skończy? W przyszły tyg idę do chirurga choć powątpięwam, że będzie w stanie mi pomóc.

Kum, chusta fajna sprawa. Na kołkowych niestety się nie znam.

Cześć Hobbit.

Makota, będzie lepiej. Kiedyś musi [emoji5]
 
W temacie spiworków. Mój śpi od jesieni , teraz mamy już 2 . Nie zamierzam się stresować czy się odkrył czy nie.
Moment wkładania do śpiworka zawsze jest z płaczem, ale dlatego,że przypomina mu porę karmienia i strasznie mu się śpieszy ;-). Jak dostanie cyca to jest błogi spokój.

K..........., nie wygrałam 30 mln.:angry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pola ło rety! Ja cię kobieto podziwiam! Ciekawe skąd u ciebie ten nawracający problem, taka "uroda" czy jak lekarze to tłumaczą??

Lilla :-D posłuchaj jeszcze olimpiady w jarzynowie i cukierki, cukierki buhaha. Mnie to bokiem wyłazi...

Śpiworek - sprawdził się przy starszej i sprawdza teraz. Śpi spokojniej i się nie rozkopuje.

Hobbit ja też pamiętam :-) ja buzię dzieciom smaruję maścią z witaminą A.

Elifit do ilu kg można spokojnie dziecko w chuście nosić?


Idę spać :-)
 
Do góry