reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Apropo spacerów to z kaszlacym dzieckiem lepiej nie wychodzić nie? Od wczoraj pokasluje i nie wychodzimy tylko wietrze dom...
 
reklama
Kum - tak ta grupa na fb.
Zdrowia dla.2as!
MamoB - ja też sadzam oliwie głównie sobie na kolanach, czasem jaka ja siedzę w rozkroku na podłodze to ja między nogi sadzam. A dziś udało jej się samej.
Elifit - ja też jeszcze bez @ ale sporo karmie jeszcze piersią.
Wrzuciłam przepis na chleb na wątku o rozszerzaniu diety.
U nas noc całkiem ok, rano śniadanie, cwiczenia podczas pierwszej drzemki dziecka, teraz spacer - piękna pogoda! Jak zasnie to wstawię wózek na balkon a sama zajmę się prasowaniem! Miłego popołudnia!
 
Też muszę się ruszyć z domu. Ogarnęłam tu trochę, umyłam i wysuszyłam włosy. Dziecko padło. Ale zaraz się pewnie obudzi. To się zbieram. Za godzinę obiad zacznę robić. Potem po Nati do przedszkola i tyle tego dobrego.
 
Dzień dobry, noc standardowo co 3h jeść, o 5.30 pobudka ale jakoś do 7 dolezalam. Potem kaszka i sprzątanie. O 10.15 Zola zasnęła więc sprzatalam dalej. 11.30 pobudka, jedzenie prosto od mamusi i po 12.30 wyszlysmy do sklepu. Teraz zanioslam zakupy do domu i wzięłam psy na spacer bo jest słonecznie i sucho. Zimno bardzo. Z drugą drzemkę zalicza dzisiaj. Za godzinę chcę wrócić do domu i robić obiad. Dla dużych żurek z białą i jajkami, a dla Małej dynia z żółtkiem.
rozgadalo mi się dzisiaj dziecko że ho ho. nawet do ludzi w sklepie gaworzyla :)
 
Helloł :D:D:D

Witam po internetowej awarii. Normalnie Wam powiem, że się czuję jakbym zmartwychwstała:eek:
Aż miło napisać, że już jestem :)
Potem postaram się zjawić na dłużej i coś tam doczytać:)
Buziaki
 
Tusia dobrze że jesteś bo się martwilam. nie chciałam nic pisać żeby wilka z lasu nie wywołać.

usypiam niunie właśnie. Zupy gotowe, czekam na męża i będziemy jeść :)
 
Dobry :)
Trochę późno dzisiaj, ale mąż w domu i czasu brak.

Tusia dobrze, że jesteś.
Lilla fajnie jak tak dziecko gada :) Jula mnie po prostu rozwala tym swoim bla, bla bla, a przynajmniej tak to brzmi hehe.

U nas pobudka po 7, dwie drzemki juz zaliczone, zaraz bedzie 3. Zastanawiam sie czy znowu nie spróbować przejścia na dwie drzemki, bo jak jula wstaje z tej ostatniej to jest mega maruda i po godzinie już pada. Jak miała dwie drzemki i spała do 16 to lepszy humor miała.
Mam problem z ostatnimi posiłkami. Zazwyczaj julka je obiad kolo14.30, potem drzemka do 17 z minutami i wtedy wychodzi mleko, ale po 19 przed 20 je mleko na noc, nie wiem czy to nie za duzo. Takie dylematy hehehe.
Dzisiaj tatuś się wykazał i poszedł z niunią na spacer, a ja nie wiedziałam za co się brać i wyszło tak, że jak wróciłi to byłam w trakcie jedzenia bo nie zdążyłam wcześniej.

Spokojnego popołudnia :)
 
Limonka a ul u Was karmien na dobe?
Co do rozterek to ja się zastanawiam czy mój syn pierwszy raz nie wstanie mi w nocy od kilku miesięcy bo tak spal dzisiaj ze przespal jedno karmienie i o 21 dostanie czwarty posiłek i raczej do północy zaśnie....
 
reklama
Tusia, witaj! Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale caly Lipiec 2014 myslal i zamartwial sie gdzie zaginelas:-D

Katka, haha! Dobre to bylo! :-D

Limonka, Laura jak ma trzy drzemki to tez marudna jest po ostatniej:-/ z jedzeniem nie pomoge, bo my na cycu wiec bar otwarty kiedy panna sobie zazyczy:-)
Poza tym ucaluj Julie od blizniaczki:-* :-D
 
Do góry