reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

My też lubimy filmy oglądać, różne, raczej nie horrory
Jestem u rodziców, właśnie wygrzebalam reklamówke ubrań dla Oli po takiej innej Oli :-) takie bardziej do przedszkola, ale zawsze kilka sztuk do przodu. Znalazłam druty i szydelko, hehe
 
reklama
Dzień dobry :-) Chociaż ciemno na dworze, więc dla niektórych Dobry wieczór :-)

My filmy baaaardzo lubimy oglądać. Kiedyś nawet te fajniejsze nagrywaliśmy, teraz już nie. I tak jak GiB często coś ściągnę, a później przeczytam recenzję i już nie chce mi się oglądać ;-)

Ostatnie obejrzane i fajne to: Chłopiec w pasiastej piżamie, Eksperyment, Plan lotu, Polowanie na łowcę, Sex tape, Blended - fajne polecam :)
 
Doti mówisz rewelacja. To sobie zapodam dziś. M na ostatniej nocce to mogę ;)

Tusia niedziela leniwa. Chłopaki poszli do kościoła i do babci a my z Z się lenimy. Nawet prasować mi się nie chce ale pewnie wezmę się za to jak wrócą


Edit. Fargo to kryminał. Wolałabym coś lekkiego.
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem maniakiem seriolowym, naprawde duzo ogladam.
-Gra o tron
-Pamietniki wampirów, Dracula, Czysta krew (lubię wątek wampirów)
-Pokojówki z Beverly Hills(to jest lekkie)
-Słodkie kłamstewska
-O mnie się nie martw
-Przyjaciólki
-Wikingowie
-Revenge
-Dynastia Tudorów
-Białe kołnierzyki
-Rodzina Borgiow
-The witches
-Dr House
-Spartakus
-The Originals

A właśnie może byście poleciły fajny serial??????
 
Ostatnia edycja:
Kornela ja jestem z serialami jestem do tyłu, ostatnio tylko Chirurgów oglądam. Mam takie okresy w życiu, że albo filmy albo książki. Teraz jestem na etapie książek.
A no i ostatnio dorwałam wszystkie sezony Jeziora marzeń - pamięta to ktoś? Serial mojej młodości:p
 
reklama
Jezioro marzeń - pamiętam :tak: Jakiś aktor tam nawet mi się podobał :-) Już wiem Charlie Todd - chłopak no tej Katie Holmes
I jeszcze był taki fajny serial kiedyś - rosewell coś tam coś tam :-p I felicity, ale kurcze to milion lat temu było :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry