reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Aaaa jednak wyprasowalam większość. Troszkę zostawiłam na jutro.
Spie na siedząco wiec zmykam na wyrko....
Dobranoc dziewczyny i dobranoc maluszki;-)
 
Dobry wieczór:)

Ja juz mam dosyć porządków prasowania itd ehh. Co ne ogarne to zaraz znowu sterta wszystkiego i bałagan w całej chałupie. Dodatkowo ostatnio znów się nie potrafię zorganizowac . potrafię pol dnia w pizamie chodzić. Lodówka niby pelna ale jak przychodzi co do czego to nic mi się robić nie chce. Dzis mam dzień marudzenia wiec przepraszam.

My z moim często oglądamy filmy, tak spędzały wieczory, może nie codziennie, ale jak mam sile i wiem ze nie zasne to oglądamy.
Tusia ile zębów juz macie bo nie pamiętam ?? My na razie dwa dolne i się zastanawiam kiedy na ghore przyjdzie czas.
Ciuszki po julce trzymam w worku zwykłym na razie,ale muszę kupić próżniowe i przy okazji zrobić segregację bo wrzucalam wszystko co za male do tego wora a na pewno część do wyrzucenia.

Nie wiem co jeszcze, dziura w mózgu ehh.

Czas zakończyć tem dzień. Dobranoc :)
 
Gosia wszystko jest dobre na chwilę, eh.
Limonka też mamy jedynki na dole. Były dwa tygodnie przerwy, a teraz to mi wygląda tak jakby szły dwójki i górne jedynki.

Idę spać:eek:
 
Dzien dobry!

Adas spi od 20, kiedy to padl po marudzeniu i terrorze, ale ja jakos spac nie moge :((

Ciezki dzien mialam wczoraj i chyba przez to.

Adasiowa noc dziwna. Budzil sie na cyca, albo budzil sie, marudzil, zobaczyl mnie nad lozeczkiem i zasypial :o

Niedawno skumalam sie, ze wybudza go mokra pielucha. Przewinelam i spi :o

Milego dnia! ;)
 
Makota narobisz sie z tym swoim Męczydełkiem [emoji27] Mam nadzieje, ze wkrótce sie opamięta i będzie najgrzeczniejszym chłopcem na forum (oprócz W[emoji39][emoji39])

My jesteśmy na feriach [emoji41]
Śniadanie zjedzone, teraz W śpi - kawy mu matka pożałowała [emoji6]zaraz wstanie i pierwszy basen.
Bardzo jestem ciekawa jego reakcji [emoji57]

Tusiu u nas szły 4 górne sztuki na raz [emoji51]
Okropnie było, ale bardzo szybko [emoji1]
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :)

Tusia ja myslalam ze moze górne jedynki idą, ale teraz mam wrazenie, że dolne dwójki też się szykują:) A moze to i to, to by wyjasnialo marudzenie ale z drugiejn strony noce spokojne wiec nie wiem juz.
Makota tak to czesto jest, że jestesmy zmeczone ale spac nie mozemy. Życzę ci lepszego dnia dzisiaj :)

My z Julą calutki dzień same. będzie cięzki dzien, pogoda taka sobie a do sklepu trzeba isc bo mi się żarcie dla dziecka kończy :/ Może na targ wstąpie to jakieś warzywka na zupkę kupię. Miłego i przede wszystkim spokojnego dnia dziewczyny :)

Apel do dzieci:) Proszę się słuchać mamuś bez wyjątków :)
 
Helou


Pogoda się popsuła. Leje :/

Nocka w porządku. Od 2-9 przespane. Ale teraz marudzi, ze zmęczenia???

My kiedyś filmy też oglądali ale ostatnio mąż pada i dawno nic razem nie oglądaliśmy. Polećcie jakiś dobry dramat obyczajowy.
Jaki gatunek filmów lubicie w ogóle?
 
reklama
Pisałam dużo i sobie skasowałam :/

Filmy bardzo lubimy oglądać. Wczorajszy polecam obejrzeć z nieświadomymi ojcami naszych dzieci. Lekki na odstresowanie. Moms' night out.

Zębów nadal nie widać. Czy tylko my bezzebni zostaliśmy?

Limonko nie chcesz to nie gotuj. Ja wczoraj na obiado-kolacje zrobiłam hot dogi (parówki z microwave, bagietka, trochę pomidora i ogórka plus ketchup).
Doti odpoczywaj za nas wszystkie i pisz co u was. Będę udawać że to ja przeżyłam hi hi

Makota ja też w ostatnim tygodniu w nocy pieluche zmieniam. wcześniej to do 3mca życia Z. w nocy zmienialam.
Elifit-sprawdzam tytuły i ci napiszę bo zapomnieliśmy z mężem.
 
Do góry